Portal ma 28,569,509 unikalnych wizyt

01/10/2007 09:17
Sprawiedliwy remis w Łęcznej
klub
W meczu dziewiątej kolejki IV ligi Górnik II Łęczna zremisował z Wisłą Puławy 1-1.
Bramki: Klimkiewicz 52 r11; Gawrysiak 58
Żółte kartki: Wasil, Kuśmirek r11; Boguszewski, Sikora
Widzów: 200
Sędzia: Arkadiusz Łaszkiewicz (Zamość)

Górnik II Łęczna: Żukowski r11; Bodziak, Klajda, Stefaniuk, Jędrzejuk r11; Kosiec (46 Wójcik), Wasil (46 Kuśmirek), Stępień (66 Młynarski), Kępa (36 Klimkiewicz) r11; Krakiewicz, Gromba

Wisła Puławy: Dąbała r11; Sałecki, Mróz, Bancerz, Pszczoła, Abramczyk (78 Niedziałek), Gawrysiak, Kozdrój, Boguszewski, Kamola (62 Chwiszczuk), Sikora

Pierwsza połowa meczu nie dostarczyła kibicom zbyt wielu emocji, gdyż obydwa zespoły nie stworzyły sobie zbyt wielu klarownych sytuacji do zdobycia gola. Jedynie w 12. minucie Kępa mocnym strzałem z 12 metrów zmusił do interwencji bramkarza Wisły Tomasza Dąbałę. Druga połowa była już znacznie żywsza. W 52. minucie dośrodkowanie Krakiewicza celną główką na gola zamienił Klimkiewicz, który w 36 zmienił kontuzjowanego Kępę.
Goście odpowiedzieli sześć minut później, gdy po strzale z rzutu wolnego, z 30 metrów Gawrysiaka piłka wyślizgnęła się Żukowskiemu z rąk i wpadła do bramki. Od tego momentu oba zespoły starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, najbliżej byli łęcznianie - Gromba nie trafił w piłkę po świetnej akcji Krakiewicza i Kuśmirka, będąc siedem metrów przed bramką Wisły.

Jest to trzeci remis naszej drużyny w rundzie jesiennej, w dziewięciu rozegranych meczach zgromadziliśmy piętnaście punktów.