Portal ma 28,543,250 unikalnych wizyt

20/04/2008 15:40
Chełmianka- Wisła Puławy 1:2
Po momentami dobrym i zaciętym meczu puławska Wisla przywozi z Chełma 3 punkty. Dzięki tej wygranej wyprzedziliśmy w tabeli Chełmiankę i nadal liczymy się w grze o awans do nowej zreformowanej III ligi.
Ojcami sukcesu Dumy Powiśla w Chełmie byli Łukasz Giza, który wywalczył rzut karny, Wojciech Kępka i Rafał Dryk. Dla Chełmianki gola pocieszenia strzelił także z karnego Siergiey Szpak.

Fotoreportaż ze spotkania (fot. WISŁA ONLY)
Bramka Rafała Dryka (autor: Ciapolinda)
Wisłą zwycięża w arcyważnym spotkaniu wyjazdowym z Chełmianką!!!
Po I połowie:

Chełmianka powinna prowadzić w tym meczu. Z przebiegu gry wynika, że spotkały się zespoły prezentujące podobny poziom sportowy lecz to Chełmianka stworzyła 3 sytuacje tzw "setki". Wisła stworzyła dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Po pierwszej połowie 0:0. Dumę Powiśla wspiera około 20 sympatyków KS z dwoma fanami i wielu incognito ( to właśnie dzięki nim to krótkie resume). Na trybunach fajna piłkarska atmosfera, widać mobilizację kibiców z Chełma

W II odsłonie spotkania Wisła dużo lepiej. Od około 65 minuty zawodnicy z Chełma "usiedli" Wisła jest więc bardzo dobrze przygotowana kondycyjnie. Nasi kibice zostali wyprowadzeni około 80 minuty spotkania. Doszło do pewnych "naprężeń" jak to określił nasz korespondent.

Wisłą zwycięża.Niemożliwe nie istnieje!!! Czekamy na komentarze obecnych na meczu kibiców.

Chełmianka: Wisła 1:2 ( 0:0)
1:0 Dryk 78 ( k)
1:1 Szpak 81 ( K)
1:2 Kępka 86

Wisła w składzie: Dąbała, Mróz, Dryk, Abramczyk (Kamola), Burek, Zięba, Mokiejewski, Stecyszyn, Matyjaszek(Wiśniosz), Giza, Kępka

Relacja dzięki: MrMargol, Steven.

Pozdrawiam: Kopia