klub
Auto- Mróz: Wisła Puław 2:1 (0:1)
Bramka dla Wisły Abramczyk '35
WisłaOwczarzak, Pszczoła, Mróz, Komorek, Skrzypczyński, Kamiński( Makarewicz), Mirosław, Dryk, Abramczyk, Sikora( Skrzypczak)
Niestety nie udało utrzymać się korzystnego wyniku naszym zawodnikom w meczu z Auto- Mrozem. Mimo ze puławianie prowadzili do przerwy 1:0 to na II połowę podopieczni Pawła Wardy wyszli bardziej zmotywowani i to oni strzelili 2 bramki nie tracac ani jednej. Ta porażka bol szczególnie dlatego, że wiślacy mieli prawie pewnie zwycięstwo. Miejmy nadzieję, że była to ostatnia porażka naszego zespołu w tej rundzie i nauczy ona naszych graczy,że mecz trwa 90 a nie 45 minut.
Wiślacy prowadzili od 35 miuty kiedy to dokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego na gola zamienił Mariusz Abrmaczyk. W tej fazie gry Wiślacy byli zespołem lepszym i tylko braku skuteczości ryczanie zawdzięczaja, że nie przegrywali wyżej. Jednak przerwa wybiła z rytmu naszych graczy, którzy w II połowie grali wyrażnie cofnięci. Zupełnie inaczej zagrali gospodarze , którzy nie mieli nic do stracenia i na efekty nie trzeba było długo czekac. Jeszcze przy prowadzeniu Wisły Auto- Mróz nie wykorzystał rzutu karnego a pechowym strzelcem okazał się Sebastian Kozdrój. Gdy wszyscy myśleli,że ta sytuacja odbiję sie czwkawka gospodarzom, to właśnie Auto- Mróz podniósł sie z koloan i strzelił 2 bramki. Do konca mimo usilnych prób Wisły wynik nie uległ zmianie. Jak podkreslają obserwtorzy, remis był by sprawiedliwszym wynikiem, gdyż obie drużyny zagrały dobrze tylko w po 1 połowie.
Miejmy nadzieję, ze trerner Wojciechowski wyciagnie wnioski z tej porażki, bo nie mozna przegrywać prawie wygranego meczu. Zawodnicy muszą zdawać sobie sprawę, że na wygrana trzeba biegać 90 minut z pełnym zangażowaniem. Nie można grac dobrze 45 minut i liczyć ze w II połowie jakoś to będzie, bo jak pokazują wyniki Wisły w tym sezonie żadna drużyna nie pada na kolana przed ,, słynną Wisłą"". Ten mecz to także dobry materiał do przemyśleń odnosnie ustalanej taktyki na mecz. Czy należy sie cofać przy skromnym prowadzeniu 1:0?? Moim zdaniem nie należy tego robić, gdyż nikt nie położy się na boisku przed gwiazdorami z puławskiego klubu. Miejmy nadzieję, że tak przykre słowa padają na tej stronie ostatni raz a kibice Wisły będą już mieli tylko same powody do radości. Na to liczymy zapraszajac wszystkich na kolejne spotkanie z Cisami Nałęczów.