Portal ma 28,729,600 unikalnych wizyt

12/06/2010 17:28
Wyjazdowa porażka Wisły
Nie udało się wygraną zakończyć ostatniego w tym sezonie wyjazdowego spotkania w III lidze piłkarzom puławskiej Wisły. Dziś w toczonym w okropnym upale spotkaniu w Mielcu ulegli oni na legendarnym stadionie na Solskiego 2:0. Brami dla podopiecznych Zbigniewa Hariasza strzelali Igor Wójtowicz w 10 minucie i w 22 dobrze znany w Puławach Piotr Mtoziński, który okazał się ,,katem" Wisły w jesiennym spotkaniu.
Nie udało się wygraną zakończyć ostatniego w tym sezonie wyjazdowego spotkania w III lidze piłkarzom puławskiej Wisły. Dziś w toczonym w okropnym upale spotkaniu w Mielcu ulegli oni na legendarnym stadionie na Solskiego 2:0. Brami dla podopiecznych Zbigniewa Hariasza strzelali Igor Wójtowicz w 10 minucie i w 22 dobrze znany w Puławach Piotr Mroziński, który okazał się ,,katem" Wisły
Na wyjazdowe spotkanie do Mielca wiślacy udali się osłabieni brakiem aż 5 graczy z podstawowego składu, przez co już przed pierwszym gwizdkiem sędziego Jacek Fiedeń miał spory ból głowy z zestawieniem wyjściowej jedenastki.
Spotkanie wbrew wynikowi było bardzo wyrównane. Obie bramki dla gospodarzy padły po kontrach młodych stalowców, którzy prowadząc 2:0 cofnęli się do obrony i czekali na na kolejne okazje do przeprowadzenie szybkiego ataku. W 65 minucie meczu wiślacy zdobyli nawet bramkę, strzelcem okazał się Wojciech Kępka, jednak sędzia Daniel Wieredak z Krosna tylko z sobie znanych powodów trafienia popularnego Heńka nie uznał. Tą wygraną mielczanie zapewnili sobie ligowy byt. Wiślacy na szczęście zrobili to kolejkę wcześniej, więc dzisiejsza porażka nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji.

Stal Mielec: Wisła Puławy 2:0 ( 2:0)