Portal ma 28,542,944 unikalnych wizyt

14/02/2020 13:43
Wygrana Wisły ze Stalą Rzeszów
Bardzo dobrze zaprezentowali się w Stalowej Woli piłkarze puławskiej Wisły. Dziś po dobrym i zaciętym spotkaniu ekipa trenera Mariusza Pawlaka pokonała II-ligową Stal Rzeszów 3:2. Bramki dla puławian zdobywali Krystian Puton, Błażej Cyfert i Łukasz Kacprzycki.
Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla wiślaków, bowiem już w 4 minucie spotkania arbiter podyktował rzut karny dla rywali. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Robert Trznadel. Na wyrównanie czekaliśmy aż do 38 minuty, kiedy to Krystian Puton popisał się ładnym strzałem z dystansu a piłka wpadła w okienko bramki strzeżonej przez Gerarda Bieszczada. Na dwie minuty przed zakończeniem pierwszej części spotkania puławianie objęli prowadzenie a piłkę strzałem głową skierował eks-stalowiec Błażej Cyfert. W 47 minucie spotkania ekipa Dumy Powiśla prowadziła już 3:1. Tym razem w polu karnym ekipy Stali padł Łukasz Kacprzycki i sam poszkodowany wykorzystał jedenastkę. Ekipa Janusza Niedźwiedzia bramkę kontaktową zdobyła w 72 minucie z rzutu karnego a jej zdobywcą był Krystian Pieczara.
Przed Wisłą cztery ostatnie spotkania sparingowe. W piątek 21 lutego zmierzymy się z Garbarnią Kurów a dzień później z ligowym rywalem Motorem Lublin.

Stal Rzeszów : Wisła Puławy 2:3 ( 1:2)
Trznadel 4(k), Pieczara 72 (k) - K.Puton 38, Cyfert 43, Kacprzycki 47 (k)

Wisła Puławy Kołotyło ( 46 Socha) - Cheba ( 46 Wolanin), Cyfert ( 46 Kiczuk), Pielach Pigiel ( 46 Barański), Skałecki , Kobiałka,( 46 Brągiel), K.Puton ( 46 W.Puton), Kacprzycki, Zając ( 46 Zuber), Wojczuk ( 46 Stanisławski)