Portal ma 28,653,852 unikalnych wizyt

26/08/2007 16:19
Solnica dobił Wisłę
klub
Po bardzo dobrym meczu puławska Wisła uległa dziś w Łukowie miejscowym Orlętom 4:2. Do przerwy obie drużyny remisowały 2:2. Taki rezultat utrzymywał się do 80 minuty kiedy to pamiętający czasy I ligi z warszawską Legią Dariusz Solnica skierował piłkę do bramki strzeżonej przez Tomka Dąbałe. W tym momencie wiślacy nie mając nic do stracenia rzucili się do ataku co było wodą na młyn dla gospodarzy. W 90 minucie 4 a swoją trzecią dziś bramkę strzelił Solny i stało się jasne że przyjezdni nie wygrają tego spotkania.
Mimo ambitnej i dobrej postawy wiślacy ulegli 4:2 jednemu z faworytów rozgrywek. Miejmy nadzieję, że w następnym spotkaniu z Unią Bełżyce puławska publiczność zobaczy zwycięstwo Dumy Powiśla.

4:2 Solnica 90 2

Orlęta: Liczewski - Ozygała, Grula, Janicki (65 Skrzymowski) - Szewczak, Koryciński, Dziewulski, Bareja - Solnica - Richard (90 Matyjasek), Gaj (60 Łukasik)

Wisła: Dąbała - Dryk, Mróz, Burek, Pszczoła, Abramczyk (80 Wiśniosz), Gawrysiak, Stecyszyn, Boguszewski, Kamola (46 Bancerz), Sikora

Żółte kartki: Dziewulski, Solnica (Orlęta), Dryk (Wisła)

Widzów: 800

Sędzia: Skiba (Chełm)

Powiedzieli po meczu
Jerzy Krawczyk (trener Wisły) - Przegraliśmy frajersko, remis był praktycznie pewny. Mecz dostarczył kibicom sporo emocji, jednak szkoda, że nam nie dostarczył punktów. Szkoda też, że jedna głupia strata w środku pola zniweczyła nasz cały wysiłek

Andrzej Zarzycki (trener Orląt) - Nie jesteśmy jeszcze w najwyższej formie, ale ważne że zapisaliśmy na swoim koncie kolejne trzy oczka. Po dobrym początku wydawało mi się, że spokojnie wypunktujemy rywali, ci okazali się jednak trudnym przeciwnikiem. W zespole zagrało dwóch debiutantów - Janicki i Bareja. Obaj zagrali poprawnie, u pierwszego widać jeszcze ślady kontuzji i zaległości, a drugi chociaż momentami bywał zagubiony i niezdecydowany, to też pokazał się z dobrej strony