Portal ma 28,676,186 unikalnych wizyt

19/05/2007 17:05
Ważna wygrana
klub
W rozegranym dziś bardzo ważnym meczu puławska Wisła wygrała po bardzo dramatycznym meczu z POM- Iskrą Piotrowice 2:1. Wiślacy od początku spotkania narzuciła swój styl gry co dało efekt już w 21 minucie meczu kiedy to po dograniu Sławomira Skrzypczaka piłke do siatki skierował Rafał Dryk. Po tej bramce wiślacy jeszcze bardziej uwierzyli w swoje umiejętności czego efektem była druga bramka, którą strzelił strzałem głową Robert Mirosław. Warto dodać,że kolejną asystę przy golu zaliczył rozgrywający dziś dobre zawody Skrzypczak.

Zapis relacji live z meczu (autor: Schabo)

W I szansę na podwyższenie rezultatu miał jeszcze Wiśniosz ale jego uderzenie obronił bramkarz gospodarzy. W II połowie obraz gry nie uległ większej zmianie. Puławianie stawrzali sobie sytuację lecz nie potrafili ich wykorzystać. Na 2 minuty przed końcem zgodnie ze starym piłkarskim powiedzeniem, że nie wykorzystane sytuacje sie mszczą gospodarze po faulu Skrzypczyńskiego wykonywało rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się najlepszy strzelec okręgówki Marcin Gozdziółko. Ostatnie 5 minut ( bo o tyle przedłużył spotkanie sędzia) dzięki ambitnej postawie wiślackiej obrony nie przyniosło juz zmiany wyniku i zawodnicy Dumy Powiśla wygrali ten ważny mecz.
POM Iskra Piotrowice: Wisła 1:2 ( 0:2)