Portal ma 28,687,374 unikalnych wizyt

06/08/2011 10:12
Remisowo w Radomiu
Remisem 2:2 zakończyło się rozgrywane w Radomiu sparingowe spotkanie pomiędzy Radomiakiem a Wisłą. W pierwszej połowie przewagę osiągnęli gospodarze, którzy stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji pod bramką Kamila Beszczyńskiego. Żadna jednak z akcji nie zakończyła się bramką i po 45 minutach było 0:0.
Po zmianie stron licznie zgromadzona publiczność obejrzała aż 4 bramki. W 54 minucie radomianie objęli prowadzenie a kilka chwil później za sprawą dwóch bramek Konrada Nowaka na prowadzenie wyszła Duma Powiśla. Wiślacy nie potrafili jednak dowieść prowadzenia do końca i w ostatnich minutach sparingu gospodarze strzelili wyrównójącą bramkę.
Po spotkaniu sztab szkoleniowy Wisły udał się do Siedlec, aby tam obejrzeć najbliższego ligowego rywala Stal Rzeszów w starciu z miejscową Pogonią.

Radomiak Radom: Wisła Puławy 2:2 ( 0:0)
Wlazło 54', Kozieł 86' - Nowak 62', 66'
Radomiak: Skowron (46' Banasiak) - Dubina, Moryc, Świdzikowski, Rolak - Figiel (60' Ojikutu), Wlazło (60' Radecki), Ojikutu (46' Dąbrowski) - Wnuk (36' Kozieł), Wocial (60' Tarnowski), Tarnowski (46' Domański)
Wisła Puławy : Beszczyński - Budzyński - Kursa - Skórnicki - Kozieł -Orzędowski - Gawrysiak - Wójtowicz -Wiącek - Nowak - Giza
W II połowie zagrali : Misztal, Bednaruk, Jabkowski, Mokiejewski, Giziński, Olszak, Stępień, Romaniuk