Portal ma 28,673,268 unikalnych wizyt

25/04/2009 21:04
Zdemolowali Lewart
klub
Istną demolkę na boisku w Lubartowie urządzili sobie piłkarze puławskiej Wisły. Nasi zawodnicy bez większych problemów wygrali z Lewartem 4:0. Jak podkreśla jednak szkoleniowiec Dumy Powiśla można było wygrać jeszcze wyżej, ale warto przypomnieć, żę już w środę Wisła gra kolejny mecz z Włodawianką i trzeba było oszczędzać siły.
Od samgo początku do ataków ruszyli goście. Dały one efekt już w 18 minucie meczu, kiedy to rzut karny pewnym uderzeniem wykorzystał kapitan zespołu Adam Mróz. Nie mięło dwie minuty a puławianie prowadzili już 2:0 a szczęsliwym strzelcem po asyście Michała Stecyszyna okazał się wracający do formy Łukasz Giza. Na tym jednak wiślacy nie zamierzali poprzestawać. W 38 minucie meczu pokazał się znowu Giza, który nożycami skierował piłkę do bramki w której stał Michał Wilkołek.
Po przerwie tempo meczu nieco siadło. Wiślacy zadowoleni z prowadzenia grali zdecydowanie spokojniej. Korzystając z wysokiego prowadzenia Wisły trener Jacek Magnuszewski przeprowadził kilka zmian. Jedna z nich, w której za Matyjaszka wszedł Rzędzicki okazała się strzałem w dziesiatkę. Popularny Rzędzik w 78 minucie strzelił bowiem pierwszego w barwach seniorów gola.
Końcówka meczu to kolejne sytuacje wiślaków z których nie padła już żadna bramka. Co ciekawe od 60 minuty na boisku zaczęla pojawiać się puławska młodzież ,która na tle starszych kolegów z Lubartowa wypadła bardzo dobrze.
Przed wiślakami teraz kolejna środowa potyczka. Do Puław przyjeża Włodawianka.

Lewart Lubartów: Wisła Puławy 0:4 ( 0:3)
Mróz 18 (k), Giza 20, 38, Rzędzicki 78
Lewart Lubartów: Wilkołek - Jezior, Maleszyk (88' Cyranek), Pastusiak, Goździcki, Pożak (70' Kapitan), Mitura, Mitaszka, Krzyżanowski, Kaczmarski, M.Wawruch
Wisła Puławy: Kuśmierz - Bandosz , Mróz, Pietroń , Gawrysiak , Stecyszyn ( Kubica 80r17; ), Mokiejewski (78, Chwiszczuk), Chmielnicki, Matyjaszek ( 65r17;, Rzędzicki), Giza ( 70r17; Kamola), Kępka
Żółte kartki: Wilkołek (Lewart), Kuśmierz (Wisła)
Sędziował : Jacek Małyszek ( Lublin)