LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 26,465,200 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
23/03/2009 22:08
Urząd Miasta informuje na temat stadionu
W dniu dzisiejszym na stronie Urzędu Miasta Puławy pojawił się komunikat dotyczący przygotowań do modernizacji stadionu MOSiR w Puławach. Oto treść tego komunikatu:

"W związku z licznymi pytaniami Mieszkanców Puław dotyczącymi budowy nowego stadionu w Puławach przedstawiamy informację nt. realizowanego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:
W dniu dzisiejszym na stronie Urzędu Miasta Puławy pojawił się komunikat dotyczący przygotowań do modernizacji stadionu MOSiR w Puławach. Oto treść tego komuniaktu:

"W związku z licznymi pytaniami Mieszkanców Puław dotyczącymi budowy nowego stadionu w Puławach przedstawiamy informację nt. realizowanego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na rPrzebudowę i rozbudowę stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach przy ul. Hauke Bossakar1; prowadzone jest w trybie przetargu ograniczonego.
Dla przetargu prowadzonego w tym trybie, jeżeli wartość zamówienia jest równa lub przekracza wyrażoną w złotych równowartość kwoty 5.150.000,00 euro dla robót budowlanych, termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w przetargu ograniczonym nie może być krótszy niż 30 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Oficjalnych Publikacji Wspólnot Europejskich drogą elektroniczną.

Ze względu na wartość zamówienia, spodziewając się licznych protestów i przedłużania procedury, zdecydowano się na skorzystanie z usług firmy zewnętrznej, polegających na przygotowaniu i przeprowadzeniu postępowania o udzielenie ww. zamówienia.

Ogłoszenie o zamówieniu zostało przesłane, drogą elektroniczną, do Urzędu Oficjalnych Publikacji Wspólnot Europejskich w celu publikacji w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, w dniu 6 stycznia 2009 r. Ogłoszenie zostało opublikowane w Suplemencie 8 stycznia 2009 r. Tego samego dnia ogłoszenie zostało zamieszczone na stronie internetowej Zarządu Inwestycji Miejskich w Puławach (http://www.zim.bip.pulawy.pl/) oraz wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie ZIM Puławy.

W dniach 19 oraz 22 stycznia 2009 r. do siedziby Zamawiającego wpłynęły dwa protesty dotyczące treści ogłoszenia. W dniu 22 stycznia 2009 r. do postępowania protestacyjnego przystąpiły dwie firmy. Rozstrzygnięcie protestów nastąpiło 30 stycznia 2009 r. Żadna z firm nie wniosła (w terminie 10 dni od dnia doręczenia rozstrzygnięcia protestu tj. do dnia 12 lutego 2009 r.) od ww. rozstrzygnięcia odwołania do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Ponieważ termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, który upływał w dniu 9 lutego 2009 r. o godz. 13:00, zawierał się w terminie na składanie odwołań, został on przedłużony. W związku z tym do Urzędu Oficjalnych Publikacji Wspólnot Europejskich zostało przesłane w dniu 3 lutego 2009 r. ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu. Opublikowanie zmienionego ogłoszenia w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej nastąpiło 5 lutego 2009 r. Informacja o przedłużeniu terminu składania wniosków została również zamieszczona na stronie internetowej Zamawiającego oraz wywieszona na tablicy ogłoszeń w siedzibie ZIM Puławy.

Nowy termin składania wniosków upłynął 16 lutego 2009 r. o godz. 13:00.
Do upływu tego terminu do siedziby Zamawiającego wpłynęło 5 wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.

Od tego momentu do chwili obecnej trwał etap badania i oceny obszernych, kilkusetstronnicowych wniosków pod względem spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Zamawiający zawarł w ogłoszeniu.

Z uwagi na fakt, że każdy wniosek wymaga uzupełnienia oświadczeń i dokumentów potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu bądź złożenia wyjaśnień dotyczących złożonych do wniosku dokumentów i oświadczeń, Zamawiający w dniu 19 marca 2009 r. poprosił Wykonawców o złożenie takich wyjaśnień i uzupełnienie dokumentów. Termin na wyjaśnienia i uzupełnienia upływa w dniu 2 kwietnia 2009 r. o godz. 15:00.

Złożone przez Wykonawców oświadczenia i dokumenty zostaną ponownie zbadane pod względem spełniania wymaganych warunków.

Wykonawcy, którzy nie złożą wymaganych wyjaśnień lub dokumentów bądź złożą dokumenty, z których w dalszym ciągu nie będzie wynikać potwierdzenie spełniania wymaganych warunków, zostaną wykluczeni z postępowania.

Wykonawców, którzy spełnią warunki udziału w postępowaniu, Zamawiający zaprosi do złożenia ofert. Termin składania ofert nie może być krótszy niż 40 dni od dnia przekazania zaproszenia do składania ofert. Zapraszając do składania ofert, przekazuje się specyfikację istotnych warunków zamówienia. Oferty składane są w oparciu o tę specyfikację i poddane w dalszej kolejności procedurze oceny. Następnie Zamawiający powiadamia wszystkich o wyborze oferty najkorzystniejszej.
"

Oprócz tego cały czas na stronie UM Puławy trwa ankieta w której każdy może wyrazić swoje poparcie lub brak poparcia w sprawie planowanej budowy. Na dzień dzisiejszy wyniki wyglądają obiecująco dla wszystkich kibiców:

Za budową jest 75.86 % (1015 osób)
Przeciw budowie jest 21.38 % (286 osób)
Nie ma zdania 2.77 % (37 osób)

źródło: www.um.pulawy.pl
more komentarze (0)
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego newsa. Bądź pierwszy !
Skomentuj newsa
Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto. Nie masz jeszcze konta? Załóż za darmo
  Powrót na górę strony  
Każdy może komentować, ale nie każdy musi. Serwis wislapulawy.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy nie zwiazanych z tematem, zawierajacych wulgaryzmy, reklamy i obrażajacych osoby trzecie. Zapoznaj się z zasadami serwisu.
inne podobne
Wisła z dotacją od miasta
Po punkty do miasta Ojca Mateusza
Do miasta Ojca Mateusza po kolejne punkty
Zapis dyskusji radnych Miasta Puławy w sprawie Wisły Puławy
Młodzi wiślacy zaproszeni do Urzędu Miasta
Informacja na temat zespołu rezerw
75 tysięcy złotych dotacji z Urzędu Miasta na szkolenie młodzieży
Piłkarze mogą korzystać ze stadionu 6 godzin w tygodniu .... bo podepczą trawę
Znamy plan otwarcia stadionu
Walne w budynku Urzedu Miasta
Stanowisko Zarządu Wisły na temat akutalnej sytuacji
Raport ze stadionu okiem Mariana
Wszyscy na radę miasta Puław......
Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych popiera modernizację stadionu w Puławach
Stanowisko Prezydenta Puław w sprawie budowy stadionu
OSTATNIE KOMENTARZE:
Brawo Panowie. Głowa do góry. W niedziele będ...
Dodajmy ze Wisła grała w sobotę a Kotwica w nie...
Sędzia słabo wypadł w sytuacji z 83.minuty. Obs...
Cenne zwycięstwo Wisełko. A Panem Dmytro powini...
Brawo za walkę ! Fajnie wyglada nasza drużyna ....
Brawo Wisełka :)
To chyba 2 różne mecze oglądaliśmy.
Mecz padaka. Ednilson jedną akcją wygrał mecz. ...
Mam nadzieje ze to zatrybilo i będzie coraz lep...
W weekend rewanż na Radunii (4:0) i mamy wiceli...
Kapitalny mecz!!! Brawo Wiślacy!!!
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTUJE:
MrMargol930 komentarzy
GallAnonim929 komentarzy
StaryKibol763 komentarzy
sr1960704 komentarzy
star691 komentarzy
Anti Red589 komentarzy
Marcin519 komentarzy
steven1974426 komentarzy
wst406 komentarzy
kasztan398 komentarzy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE NEWSY:
Grad bramek w meczu z Czarnymi Dęb... 51,130 razy
Przez 10 minut byli w III lidze- c... 40,358 razy
Twierdza Łęczna nadal niezdobyta ... 38,737 razy
Załatwił nas 17- latek - czyli bez... 36,788 razy
Trener zawieszony! 35,718 razy
Smutek w Puławach 35,694 razy
Chełmianka- Wisła Puławy 1:2 35,692 razy
Historyczni Dryk i Kępka - Mamy Li... 31,064 razy
Kwadrans, który wstrząsnął Tomasovią 30,821 razy
Piłkarze apelują o pomoc 28,492 razy