Portal ma 28,657,702 unikalnych wizyt

30/08/2006 19:44
Nieudana środa
klub
Nie był to udany dzień dla naszych zawodników, którzy rywalizowali w ligach o punkty. Przegrali w Rykach seniorzy, rozgromieni przez Górnika Łęczna zostali juniorzy starsi, a trampkarze młodsi także ulegli rywalom z Łęcznej. Wiślacki honor uratowali tylko juniorzy młodsi Mirosława Banaszka, którzy w II lidze pokonali Włodawiankę 4:1. Ale po koleji.

Wszystkie niepowodzenia rozpoczeły się od wystepów trampkarzy młodszych prowadzonych przez Marka Nowaka, którzy przed południem ulegli jedenastce Górnika Łęczna. Dwie godziny pózniej na boisku ze sztuczną nawierzchnią swoją rywalizację rozpoczęli juniorzy starsi. Ulegli oni aż 6:0 rówieśnikom z Łęcznej. Oto relacja z tego spotkania napisana przez Rafała.

"Niestety już drugi mecz z rzędu kończy się porażką juniorów Puławskiej Wisły prowadzonych przez trenera Arkadiusza Burka. Co gorsza nie widać poprawy gry w szeregach naszych zawodników, większość ze straconych goli padło po kardynalnych błędach wiślackiej obrony z bramkarzem Piotrem Jedutem. Wynik meczu martwi tym bardziej ze nasi zawodnicy nie stworzyli sobie przez całe 90 minut dogodnej sytuacji poza strzałem Grzegorza Grykałowskiego którego uderzenie zatrzymało się na słupku bramki gości. Górnik co najmniej o klase przewyższał Wisłę. W osiąganiu dobrych wyników nie sprzyja także coraz gorsza atmosfera, która panuje w zespole. Warto dodać, że jeden z lepszych zawodników Sebastian Dziosa grał tylko 15 minut w dzisiejszym meczu, gdyż obraził się na niego trener Burek. Ta sytuacja prowadzi do jednej refleksji: czy ten młody trener poradzi sobie z taką napiętą atmosferą, którą sam sobie stworzył w poprzednim sezonie rozbijając od wewnatrz drużynę (kiedy wyrzucił 3 graczy z klubu)

Juniorzy młodsi

Wisła - Włodawianka 4:1
W pierwszych minutach spotkania przewagę mieli gospodarze. Już w 15 minucie po dobrze przeprowadzonej akcji po podaniu Mateusza Jaskólskiego między dwóch obrońcow do Kuby Miśkiewicza akcja zakonczyła się bramką. Z upływem czasu przewaga Wisły rosła. W 25 minucie meczu bramkę po wrzutce Konrada Osiaka zdobył Mateusz Jaskólski. Po tej bramce w szeregi naszego zespołu wkradło się rozprężenie i po błedzie obronców padła brmka dla Włodawianki. W 70 minucie spotkania kiedy piękny rajd między obrońcami przeprowadził Kamil Mrozek i strzelił 3 bramkę dla Wiślaków. Lecz jak się pózniej okazało nie była to ostatnia bramka Kamila w tym meczu. 4 bramkę zdobył z rzutu karnego podyktowanego za faul na Jakubie Miśkiewiczu"