Portal ma 28,568,761 unikalnych wizyt

22/06/2021 18:59
Juniorzy młodsi zagrają w CLJ
juniorzy
Bardzo duży sukces osiągnął dziś zespół juniorów młodszych puławskiej Wisły. Ekipa prowadzona przez Marcina Popławskiego oraz Mariusza Abramczyka w rewanżowym spotkaniu o prawo gry w Centralnej Lidze Juniorów pokonała zespół KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 i jesienią zagra w gronie najlepszych zespołów w Polsce.
Bramki dla puławian zdobywali w 14 minucie Leonard Brykowski, Kacper Szymanek w 47 i Adam Gałązka w 78 minucie spotkania. Dla gospodarzy trafił w 46 minucie spotkania Maciej Kuziemka.
Młodym wiślakom oraz całemu sztabowi szkoleniowemu gratulujemy sukcesu.
more komentarze (16)
#1 | foniok dnia 22/06/2021 23:54 napisał:
Patrząc na dwumecz to sumując 4-2 to najniższy wymiar kary. Byliśmy zdecydowanie lepsi od KSZO i dobrze, że udało się to w rewanżu udowodnić. Pozostaje czekać na jesień i CLJ! GRATULACJE drużyna i trenerzy!
#2 | star dnia 23/06/2021 13:06 napisał:
W tym miejscu powyżej powinno być wyjaśnienie odnosnie CLJ-U-17.... otóż w rozgrywkach rywalizują 32 zespoły w 4 grupach ,jesienią mecz i rewanż (2 ostatnie zespoły spadają),a wiosną podobnie 14 kolejek ale już z 2 nowymi zespołami, Punkty liczone od nowa. Mistrz grupy gra w półfinale rozgrywek ,2 ostatnie spadają... Tak przynajmniej jest w rozgrywkach tego sezonu a w półfinale własnie grają 1 mecz Raków - Częstochowa-UKS SMS Łódż i Lech Poznań- Cracovia
#3 | Likors dnia 23/06/2021 17:58 napisał:
Gratulacje dla wszystkich związanych z drużyną. To chyba powinno nieco utemperować dyskusje nt. szkolenia młodzieży w Puławach.
#4 | wst dnia 24/06/2021 05:55 napisał:
Brawo dla młodych zmiażdżyli Kszo ! Podobno Wojciech Reiman blisko Wisły
#5 | kopia dnia 27/06/2021 21:59 napisał:
Wielki sukces zawodników i trenera. Wspaniale być w elicie. Nie wszyscy to ogarniaja
#6 | wst dnia 28/06/2021 13:55 napisał:
To wszystko idzie w dobrym kierunku. Wiadomo cos to transferach albo odejściach ?
#7 | Marcin dnia 28/06/2021 16:52 napisał:
Zobaczymy ilu zdolnych wychowanków dostanie szanse w drugiej lidze, pewnie maks jeden bo teraz menadżerka z całej Polski będzie proponować Wiśle swoich grajków.
#8 | wst dnia 28/06/2021 19:43 napisał:
Trenera mamy super wiec wie kogo ściągnąć żeby się liczyć na tym poziomie Smile
#9 | wst dnia 28/06/2021 21:45 napisał:
Wiecha nie ma w kadrze Radomiaka .. może zostanie u nas ?
#10 | GallAnonim dnia 28/06/2021 22:43 napisał:
Wiech nie zagrał w I lidze nawet minuty, więc raczej trudno sobie wyobrazić, że nagle ktoś da mu tam szansę na grę i to w ekstraklasie. Raczej będzie się starał zostać w Wiśle. Ma tu II ligę, szansę na grę, kasę na czas i blisko do domu. W tej sytuacji Marcin będzie trochę zawiedziony, bo Piotrowski (wychowanek) wyląduje w rezerwach lub Powiślaku, gdzie Bernat i Łuczkowski utknęli na dobre a za chwilę dołączy do nich paru zdolnych? wychowanków.
#11 | GallAnonim dnia 28/06/2021 23:11 napisał:
Podobno T. Zając odchodzi.
#12 | Marcin dnia 29/06/2021 06:32 napisał:
Powiślak czeka na wszystkich zdolniejszych wychowanków Wisły tak naprawdę, tu im nikt nie da grać.
#13 | wst dnia 29/06/2021 07:00 napisał:
Wiadomo gdzie Zając ? Na 3 ligę dawał rade ale czy na druga się nadaje ciężko powiedzieć
#14 | Marcin dnia 29/06/2021 14:46 napisał:
Zając do Sokoła Zwierzyniec podobno.
#15 | star dnia 29/06/2021 15:02 napisał:
Dziś decyzja komisji PZPN odnośnie licencji beniaminków 2 ligi.
A wracając do poprzednich rozgrywek liczyłem w końcowym ich okresie że Wiśle uda się zdobyć 100 punktów,!00 bramek i że Paluchowski strzeli 30 goli. udało się jedynie to drugie.
Do tej pory jedynie Sląsk Wrocław -103pkt i GKS Katowice 102pkt w sezonie 1999 /2000 w 2 lidze udało się zdobyć powyżej 100 pkt
W zakończonym sezonie w rozgrywkach 4 ligi Ruch Zdzieszowice zdobył 117pkt w 42 meczach (38zw. 3 rem. 1 porażka),ustanawiając rekord.
Paluchowskiem zaś nie udało się ,ani strzelić 30 goli ani zostać królem strzelców wszystkich 3 lig. Został nim Krzysztof Bartoszak (Jarota Jarocin)
Paluchowski króle strzelcow 4 grupy 3 ligi.a z grających obecnie jeszcze Emil Drozdowicze był krolem strzelców 3ligi (sezon 2007/08)w barwach Lechii Ziel.Góra.-20 bramek
A w barwach Wisly Królem strzelcow 3 ligi 2- krotnie został Łukasz Giza 15 i 25 goli
Rekord w ilości strzelonych goli przez jednego zawodnika w sezonie 3 ligi należy do Igora Sypniewskiego (Ceramika Opoczno)-36 goli w sezonie 95/96