LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 24,536,017 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
11/11/2020 21:42
Apel o zachowanie rozwagi
W związku z pojawiającymi się w komentarzach opiniami szkalującymi dobre imię klubu informujemy, że wszystkie komentarze nie odnoszące się do tematu newsa będą automatycznie usuwane a komentujący będzie blokowany na stronie bez możliwości powrotu.
Prosimy o rozważne komentowanie bowiem w internecie nikt nie jest anonimowy.

Redakcja
more komentarze (5)
Komentarze
#1 | Likors dnia 11/11/2020 23:33 napisał:
Szanowna Redakcjo
Już wstęp do komentarza brzmi nieco patetycznie, ale patos ten nie wynika z braku szacunku, ironii, czy chęci dowalenia komukolwiek, a Wam w szczególności. Proszę jednak o zdobycie się na nieco większy dystans do wykonywanej (poniekąd bardzo dobrze) pracy i zachowanie "zimnej głowy", która pozwoli na patrzenie nie tylko tu i teraz, ale nieco dalej, co tylko wyjdzie na plus stronie, którą wszyscy chętnie odwiedzamy.
Słowa te oczywiście dotyczą wieczornego zamieszania z pojawiającym się (i równie szybko znikającym) artykułem o blokowaniu dodawania komentarzy. Być może niewiele osób miało okazję zapoznania się z nim (i chyba całe szczęście), ale byłem w gronie osób, które go przeczytały, a co więcej - nawet skomentowały. Artykuł pierwotny zniknął, a w jego miejsce pojawił się innym - dużo bardziej wyważony. Jednak czy lepszy? Z mojego egoistycznego punktu widzenia chyba nie. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta:
1. moje dwa komentarze do znikającego artykułu trafiają z pustkę, bo obecnie nie wiadomo, "o co temu gościowi chodzi" - skomentował coś czego nie ma. Ale to jest rzecz, z którą emocjonalnie i ambicjonalnie dam sobie radę Smile
2. w miejsce znikającego artykułu pojawił się inny, zawierający informację, która zmroziła mi przysłowiową krew w żyłach. Otóż w obecnej treści jest następujące zdanie: "wszystkie komentarze nie odnoszące się do tematu newsa będą automatycznie usuwane a komentujący będzie blokowany na stronie bez możliwości powrotu.". Co to oznacza? Jeżeli redakcja będzie trzymała się zasad przez siebie wprowadzonych, a tak być powinno (wszak po to się wprowadza zasady, aby ich przestrzegać), to ze strony znikają natychmiast wszelkie komentarze (i oczywiście komentujący), które są związane z szeroko związaną tematyką Wisły, ale nie dotyczą konkretnych artykułów. Patrząc na moje wpisy, których nie było wszak zbyt wiele, powinienem zostać zablokowany za co najmniej kilka rzeczy: za pytanie profity dla Wisły za transfer Niezgody za ocean, za porównania Wisły do innych liderów grup, czy za przypomnienie o Wicemistrzostwie Polski dla Azotów Puławy. Żaden z tych "komentarzy nie odnosił się bowiem do tematu newsa" pod którym się pojawił. A więc zgodnie z nowym regulaminem powinienem "być zablokowany bez możliwości powrotu".
O ile więc ze znikającym newsem, który skomentowałem dam sobie radę (a jestem już za stary, żeby udowadniać, że taki news był), o tyle po raz kolejny apeluję - zastanówcie się proszę na chłodno jaki cel chcecie osiągnąć i jakimi metodami chcecie do niego dojść, bo emocjonalne działania przyczyniły się do napisania 2 artykułów, z których żaden nie będzie realizowany, a to obniża poziom strony, którą wszyscy chętnie odwiedzamy. Bo chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że ani blokowanie komentarzy, ani banowanie osób dodających merytoryczne komentarze pozornie nie związane z treścią newsa, ale związane z Wisłą, ani tworzenie jakichś powiązań z FB - to nie są cele, który sobie założyliście prowadząc i rozwijając stronę. Dlatego apeluję - spokojnie zastanówcie się nad celem i drogami do niego prowadzącymi i dopiero później publikujcie je na stronie - pozwoli to uniknąć takich sytuacji jak ta dzisiejsza.

Ja nadal trzymam kciuki za stronę, bo często i chętnie tu zaglądam i nie chciałbym zmieniać tego przyzwyczajenia Smile
#2 | StaryKibol dnia 12/11/2020 07:08 napisał:
Szanowna Redakcjo nie idzdzie ta droga..Usuwanie krytyki , trudnych pytan i cenzura s banowanie szybko doprowadzi do upadku strony...Krytykowalismy kilku bylych trenerow i kilku bylych pilkarzy odeszli bez powrotnie . Wyszlo to tylko Wisle na dobre...Nie krytykujemy jak nie ma za co...Sz.Redakcjo Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi. Wisle zycze awansu do II ligi , Kibicom zdrowia i radosci ,Redakcji Wszystkiego Najlepszego!!!!! SK.
#3 | sr1960 dnia 12/11/2020 15:39 napisał:
Czy można na stronie krytykować inne kluby? A co z negatywnymi komentarzami kibiców innych, rywalizującymi z Wisłą drużyn? Z artykułu zrozumiałem, że zakaz obowiązuje tylko wiślaków przeciwko KS Wisła Puławy.
#4 | Redakcja dnia 12/11/2020 16:04 napisał:
Zawsze chcemy stać na straży prawdy, wolności słowa bo to ważne dla Nas wartości. Nie może być jednak sytuacji, że jeden czy drugi wpis godzin w dobre imię klubu, co nie pomaga Wiśle. Chyba wszyscy zgodzimy się, że chcemy mieć przynajmniej II ligę w w Puławach. Na to potrzebne są między innymi środki finansowe. Myślicie, że Wasze bardzo często mylne osądy i wasze wpisy nie są potem komentowane u sponsorów? To mylicie się. My dbając o dobro klubu musimy podjąć wszelkie działania, tak aby Wisła znowu stała się mocna. Oczywiście jeśli krytyka jest zasadna jest zrozumiała, ale krytyka nie może opierać na domysłach i pomówieniach. Zachęcamy do kontaktu z działaczami Wisły jeśli macie ochotę zapytać jak funkcjonuje Wisła. Zarząd Klubu chętnie udzieli informacji tak żeby Wasza wiedza była pełna a nie poparta plotkami , które zostały usłyszane na tak zwanym mieście. Mamy nadzieję, że zrozumiecie nasze dobro o klub.
#5 | Marcin dnia 13/11/2020 09:50 napisał:
Ale to o jakiej treści wpisy chodziło? Konkretnie prosze
Skomentuj newsa
Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto. Nie masz jeszcze konta? Załóż za darmo
  Powrót na górę strony  
Każdy może komentować, ale nie każdy musi. Serwis wislapulawy.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy nie zwiazanych z tematem, zawierajacych wulgaryzmy, reklamy i obrażajacych osoby trzecie. Zapoznaj się z zasadami serwisu.
inne podobne
Apel do Prezesa Zbigniewa Bońka
STOP hejtowi - apel naszej redakcji
Apel Fanatyków Wisły Puławy
APEL NASZEJ REDAKCJI
APEL NASZEJ REDAKCJI
Apel Mateusza Pielacha
CAŁA WISŁA ZAWSZE RAZEM - KOLEJNY APEL NASZEJ REDAKCJI
APEL NASZEJ REDAKACJI
Apel do władz LZPN- przedłużmy sezon nie grajmy w środy.
OSTATNIE KOMENTARZE:
GallAnonim Chyba coś pomieszałeś :). Z tego c...
Podhale ma trochę problemów w środku defensywy....
Co do ciekawych meczy tej kolejki, to moim zdan...
Warto dodać, że wygrana Hetmana w NT była jedyn...
transmisja live: nowytarg24.tv
Ze Stalowa zagramy już młodzieżowcami 🙂...
Na ta chwile wystarczy 10 pkt w pozostalych mec...
To chyba marzenia scietej głowy w Stalowej....
Chyba muszę zrobić małą erratę - wygrane z Podh...
Mecz wygrany zasłużenie, choć nieco za wysoko. ...
pełna kontrola cały mecz. Zgadzam się , że ...
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTUJE:
MrMargol925 komentarzy
GallAnonim794 komentarzy
StaryKibol745 komentarzy
sr1960655 komentarzy
star654 komentarzy
Anti Red576 komentarzy
steven1974426 komentarzy
kasztan398 komentarzy
Vegeta849389 komentarzy
realny361 komentarzy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE NEWSY:
Grad bramek w meczu z Czarnymi Dęb... 48,239 razy
Przez 10 minut byli w III lidze- c... 37,873 razy
Twierdza Łęczna nadal niezdobyta ... 36,218 razy
Załatwił nas 17- latek - czyli bez... 34,489 razy
Trener zawieszony! 33,355 razy
Smutek w Puławach 33,353 razy
Chełmianka- Wisła Puławy 1:2 33,302 razy
Kwadrans, który wstrząsnął Tomasovią 28,912 razy
Historyczni Dryk i Kępka - Mamy Li... 28,907 razy
Piłkarze apelują o pomoc 22,009 razy