Portal ma 28,648,697 unikalnych wizyt

06/06/2007 18:49
0:2 w derbach powiatu puławskiego
klub
Dzisiaj na boisku obok przystani odbył się mecz Orłów Kazimierz z Wisła Puławy. Na mecz przybyła znaczna ilość puławskich kibiców, którzy przez całe spotkanie aktywnie w nim uczestniczyli. Zgodnie z przewidywaniami w dzisiejszym meczu puławska Wisła pokonała Orły Kazimierz 2:0.
Mecz rozpoczął się tak jak wszyscy przewidywali czyli pod dyktando Wisły. Tego faktem stała się bramka zdobyta przez Sebastiana Kozdrója w 10 minucie spotkania. Zdobył bramkę po przytomnym zachowaniu w polu karnym Roberta Mirosława...

Fotoreportaż z Kazimierza Dolnego (autor: szelak)

Mecz rozpoczął się tak jak wszyscy przewidywali czyli pod dyktando Wisły. Tego faktem stała się bramka zdobyta przez Sebastiana Kozdrója w 10 minucie spotkania. Zdobył bramkę po przytomnym zachowaniu w polu karnym Roberta Mirosława. Po tej bramce Wisła zaczęła co raz śmielej atakować bramkę gospodarzy. Kilka minut później ponownie w doskonałej sytuacji w polu karnym znalazł się Kozdrój, ale niestety nie czysto trafił w piłkę i wynik brzmiał dalej 1:0 dla przyjezdnych. W następnych minutach pierwszej połowy nie zobaczyliśmy ciekawych akcji. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla puławian.

Druga połowa zaowocowała nam nieco lepszą grą Orłów, ale w bramce Wisły znakomicie spisywał się Tomasz Dąbała. Zastąpił on Piotra Owczarzaka, który w ostatnim spotkaniu ligowym z Polesiem Kock doznał kontuzji. Również w drugiej połowie padły aż trzy czerwone kartki. Najpierw Michał Berliński z Orłów, następnie Piotr Skrzypczyński, a tuż przed samym końcem spotkania w 85 minucie czerwony kartonik ujrzał Marcin Kowalik. W 80 minucie przed czerwoną kartką dla Kowalika, została zdobyta bramka przez Tomasza Sikorę, która przypieczętowała końcowy sukces Wisły. Tym samym zwycięstwo Wisły i powiększenie przewagi do siedmiu punktów nad Opolaninem stało się faktem.

Bramki: Kozdrój 10', Sikora 80'

Wisła: Dąbała, Makarewicz (80' Bancerz) , Burek, Pszczoła, Mróz, Skrzypczyński, Wiśniosz, Abramczyk (80' Walendziak), Kamola (70' Sikora), Niedziałek, Kozdrój