Portal ma 28,661,277 unikalnych wizyt

20/04/2008 13:40
Chełmianka- Wisła Puławy 1:2
Po momentami dobrym i zaciętym meczu puławska Wisla przywozi z Chełma 3 punkty. Dzięki tej wygranej wyprzedziliśmy w tabeli Chełmiankę i nadal liczymy się w grze o awans do nowej zreformowanej III ligi.
Ojcami sukcesu Dumy Powiśla w Chełmie byli Łukasz Giza, który wywalczył rzut karny, Wojciech Kępka i Rafał Dryk. Dla Chełmianki gola pocieszenia strzelił także z karnego Siergiey Szpak.

Fotoreportaż ze spotkania (fot. WISŁA ONLY)
Bramka Rafała Dryka (autor: Ciapolinda)
Wisłą zwycięża w arcyważnym spotkaniu wyjazdowym z Chełmianką!!!
Po I połowie:

Chełmianka powinna prowadzić w tym meczu. Z przebiegu gry wynika, że spotkały się zespoły prezentujące podobny poziom sportowy lecz to Chełmianka stworzyła 3 sytuacje tzw "setki". Wisła stworzyła dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Po pierwszej połowie 0:0. Dumę Powiśla wspiera około 20 sympatyków KS z dwoma fanami i wielu incognito ( to właśnie dzięki nim to krótkie resume). Na trybunach fajna piłkarska atmosfera, widać mobilizację kibiców z Chełma

W II odsłonie spotkania Wisła dużo lepiej. Od około 65 minuty zawodnicy z Chełma "usiedli" Wisła jest więc bardzo dobrze przygotowana kondycyjnie. Nasi kibice zostali wyprowadzeni około 80 minuty spotkania. Doszło do pewnych "naprężeń" jak to określił nasz korespondent.

Wisłą zwycięża.Niemożliwe nie istnieje!!! Czekamy na komentarze obecnych na meczu kibiców.

Chełmianka: Wisła 1:2 ( 0:0)
1:0 Dryk 78 ( k)
1:1 Szpak 81 ( K)
1:2 Kępka 86

Wisła w składzie: Dąbała, Mróz, Dryk, Abramczyk (Kamola), Burek, Zięba, Mokiejewski, Stecyszyn, Matyjaszek(Wiśniosz), Giza, Kępka

Relacja dzięki: MrMargol, Steven.

Pozdrawiam: Kopia

more komentarze (89)
#26 | moli dnia 20/04/2008 16:35 napisał:
pogonili lewart to dlatego są rozżaleni!
#27 | lewart dnia 20/04/2008 16:38 napisał:
ale wygraliśmy z wami kozaku i póki co jesteśmy wyżej w tabeliGrin skoro jesteśmy tacy słabi a wy tacy wspaniali to jak to sie stało? poza tym przypomne że to już wasz drugi lub trzeci mecz wygrany na farcie w tej rundzie więc wiesz...
#28 | do moli dnia 20/04/2008 16:39 napisał:
no jasne ale jakiś elementarny obiektywizm by nie zaszkodził
#29 | moli dnia 20/04/2008 16:43 napisał:
do lewart;co będzie na zakończenie rundy tego nie wie nikt więc napinki niepotrzebne! czas pokaże! każdy kibicuje swojej drużynie
#30 | lewart dnia 20/04/2008 16:44 napisał:
no i gitara
#31 | akszer dnia 20/04/2008 16:45 napisał:
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
#32 | moli dnia 20/04/2008 16:46 napisał:
zgadzam się! obiektywizm potrzebny ;ale z tym jest już gorzej sam staram patrzeć w ten sposób nie zawsze sie udaje!
#33 | Kumaczek dnia 20/04/2008 16:53 napisał:
Jak ktos mysli ze w Chełmie zacznie sie placz ze przegralismy bo to czy siamto to sie myli. Chełmianka przegrałą bo nie potrafi strzelać bramek. Tylko tyle i aż tyle. Fajnie ze w koncu ktos sie zjawil w naszej klatce. I co tak strasznie bylo? :>
#34 | Bartek dnia 20/04/2008 16:58 napisał:
Sdzia wam pomógł fałszywe sędziiowanie /?????????//
#35 | karbon dnia 20/04/2008 17:01 napisał:
Wiedziałem, że zaraz wejdzie Bartek i coś takiego napisze ale to nie dziwne skoro tak się mocno onanizował przed meczem.
#36 | lewart dnia 20/04/2008 17:03 napisał:
sugeruje Bartek jakąś wizyte u psychologa bo chyba masz jakieś problemy wewnętrzne czwartoligowa piłka to i czwartoligowe sędziowanie
#40 | Nic sie nie stało dnia 20/04/2008 17:25 napisał:
Jak mowie NIC SIE NIE STAŁO!!CZY WYGRYWASZ CZY TEZ NIE JA I TAK KOCHAM CIE!!!Mimo ze nasz Chełmianeczka przegrała nie nalezy sie smucicSmilemoze w grze jestescie troszke lepsi ALE W DOPINGU I OPRAWACH NIGDY NAS NIE DOGONICIE!!!Ave RKS!pzdr
#41 | Seba dnia 20/04/2008 18:05 napisał:
Wisła nic u nas nie pokazala ... 90 minut dominacji Chelmianki.... ;D
Braawoo za doping .. oby tak dalej ;D brawo Chelmianka... ;D a ze przegrana... nie zawsze wynik najwazniejszy ... Wink no i gratulacje dla kibicow Wisly ze przyjechali.... jako jedyni ... Wink szacuneczek xD
#42 | Rudy dnia 20/04/2008 18:48 napisał:
Nas było 34 osoby w Chełmie
#43 | Wisła only dnia 20/04/2008 19:36 napisał:
Twierdza Chełm zdobyta !!!!! Nigdy Wisła nie wygrała w Chełmie, ale ten dzień musiał kiedyś przyjść i przyszedł - 20 kwietnia 2008 roku, kolejna historyczna data w nowej historii Klubu. Sam mecz był bardzo zacięty, w pierwszej połowie przewaga Chełmianki, co najmniej 3 setki, wspaniała parada Dąbiego, Wisła miała jedna w miar,e klarowną sytuację, ale strzał Gizmena nogami wybija bramkarz Chełmianki. W I połowie wspaniała oprawa meczu kibiców Chełmianki, których łącznie z Motorem na sektorze było z 400. Druga połowa, jak pierwsza zacięta, nikt nie odstawia nogi, są sytauacje, ale brakuje skuteczności z jednej i z drugiej strony ( strzały Matyjaszka, Mokiejewskiego ) no i ta niesamowita końcówka, najpierw karny dla Wisły, strzela Rafał, dwie minuty później prezent sędziego, karny dla Chełmianki i ..1 : 1, ale końcówka jest nasza KEMPES !!!! i 2 : 1 dla Wisły,z rożnego podwał Kama, do końca meczu nerwówka i KOOniec !!!! Wygrana w tym super ważnym meczu, to prawie otwarte drzwi do III ligi.
Na koniec szacunek dla zwycięzców i pokonanych, dali z siebie wszystko, stwarzając dla nas kibiców super widowisko. Szacunek dla kibiców z Puław , ich doping było słychać, i na pewno pomogli piłkarzom, szkoda że nie obejrzeli żadnej bramki.... jednak piłkarze podziękowali im, po zakończeniu meczu skierowali się w stronę pustego już kibicowskiego boksu i bili brawo...Jedno miasto jedna Wielka Wisła !!!!!
#44 | Piotrek dnia 20/04/2008 19:59 napisał:
Bardzo dobra relacja Wisła Only. Super zachowanie zawodników Wisełki.
Teraz zapraszamy na mecz z Lublinianką
#45 | Kibic dnia 20/04/2008 20:02 napisał:
Interwencja dnia 7 minuta Dąbi. Jak on to zrobil????? Rewelacja !!!!Smile
#46 | MrMargol dnia 20/04/2008 20:03 napisał:
ta tabela bardziej mi sie podoba
#47 | Eddy dnia 20/04/2008 20:28 napisał:
W mlynie u nas okolo ,max200 osob . Dobry ciagly doping . Naszym grajkom brakuje skutecznosci ... sedzia jak zwykle nie zachwycil .
Brawo dla was , ze odwiedziliscie nas .
#48 | carlos dnia 20/04/2008 20:38 napisał:
odp masz wyzej
Kumaczek (IP 89.229.135.160) dnia 20/04/2008 18:53
#49 | Wisła only dnia 20/04/2008 20:52 napisał:
Może i źle policzyłem...przyjąłem na jeden sektor 200 osób, a prawie dwa były pełne, ale to szczegół...co do oprawy, mnie osobiście się podobała, chociaż za petardy na boisku klub może beknąć finansowo. W Puławach 200 osób w młynie..ale byłaby atmosfera....chociaż jeszcze raz podkreślam fajny i głośny doping kibiców Wisły no i to, ze przyjechali do Chełma...jak ktoś napisał wcześniej jako pierwsi !!! To się liczy.
#50 | ali dnia 20/04/2008 21:41 napisał:
do wisła only ;proszę sprawdż historię meczy z Chełmianką i szanuj byłych zawodnikow (sezon 1979/80)GrinGrinGrin