Portal ma 28,660,912 unikalnych wizyt

21/07/2006 20:01
Zatopiony Proch
klub
Bardzo dobre infomracje napłynęły dla kibiców Wisły z Kazimierza gdzie nasz zespół w meczu sparingowym pokonał Proch Pionki 6:2 przegrywając do przerwy 1:2. Wynik do przerwy nie może dziwić dlatego ze trener Wojciechowski mając na uwadze wybór optymalnej 20 na cały sezon dał w I połowie pograć zmiennikom i juniorom.

Damian Wiśniorz
Wisła I połowaDąbała, Krystian Burek, Stolarek, Makarewicz, Mariusz Rożek, Marcin Sikora Marcin Rożek, Abramaczyk, Kamola, Dziosa , Jaskulski
Wisła II połowaOwczarzak- Mróz, Komorek,Pszczoła Skrzypczyński, Skrzypczak, Mirosław, Kamiński, G. Zjawiony, Wiśniorz, Dryk
Sędziował Wojciech Pięta( Góra Puławska)
Proch natomiast występował wtedy w najsliniejszym zestawieniu. Na skutki tego nie musielismy długo czekać. Proch pierwszą bramkę strzelił już w pierwszej minucie spotaknia po błędzie naszej obrony. Parę chwil pózniej mieliśmy już dwa zero dla gości. W tej części gry Wiślacy mieli przewagę optyczną ale gole strzelał Proch. Bramka dla Wisły padła po wspaniałym strzale Marcina Rożka z rzutu wolnego w 45 minucie spotkania. Po tym golu arbiter Wojciech Pięta zakończył pierwszą odsłonę meczu.
W drugiej połowie na boisku widzieliśmy już inna Wisłę. Na placu gry pojawili się prawie wszycy podstawowi zawodnicy w poprzednim sezonie. Na efekty nie musieliśmu długo czekać. Wyrównał Rafał Dryk po ładnej akcji Roberta Mirosława. Wiślacy w tej częsci gry grali bardzo swobonie. Podobać się mogły akcje lewą stroną boiska inicjowane przez Grzegorza Zjawionego. Własnie po takiej akcji padła 4 bramka dla Wisly. Podobać się mogła także gra Damiana Wiśniorza który nie dość ze asystowal przy paru bramkach także sam wpisal się na listę strzelców. Dzieła zniszczenia Prochu dokonczył strzałem za pola karnego Piotr Kamiński. Warto zaznaczyć ze w drugiej polowie Proch oddał tylko dwa strzały na bramkę strzeżona przez Piotra Owczarzaka.
Następny mecz już w środę w Dęblinie z miejscowymi Czarnymi. Początek meczu o 18.
Jutro nastomiast dostępne będa w galerii zdjęcia z tego sparingu
Zapraszamy do galerii aby zobaczyc pare fotek ze sparingu z Prochem
more komentarze (16)
#1 | smakosz taniego wina z gwinta dnia 22/07/2006 09:20 napisał:
nie wiem jak jest w tym klubie ale to co działo się na meczu w kazimierzu, szczególnie w 1 połowie to żenada po której trudno powiedziec do czego nadają się zawodnicy w niej grający. myślę że wczoraj udowodnili wojciechowskiemu do czego się nadają!dla nich nawet kazimierskie orły to zbyt wysokie progi a co dopiero reprezentowanie 50 tysięcznego miasta. w pełni zgadzam się z koncepcją gry trenera która jasno wskazuje iż o sile zespołu powinni stanowić zawodnicy z lublina wspierani przez miejscowych.PIERWSZA POŁOWA TO TOTALNE DNO!!!chłopcy czeka was b-klasa!
#2 | zielony groszek dnia 22/07/2006 11:19 napisał:
Smakosz, weź może pod uwagę fakt, że w drugiej połowie Wisła grała praktycznie przeciwko juniorom (młodszym?), więc twoje wysokie oceny są w tym momencie nieobiektywne. Nie chcę negować decyzji trenera ale chyba lepszym rozwiązaniem by było wystawienie na piersze 45 min pierwszej 11-ki. Nie ulega wątpliwości, że w 1 połowie napastnicy byli zbyt bierni(Mateusz) i gra zespołu była nieco chaotyczna. 2 szybko stracone bramki spowodowały, że Proch zaczął grać defensywnie i liczył na kontry efektem czego była mała liczba klarownych sytuacji bramkowych z naszej strony.
#3 | Piotrek dnia 22/07/2006 13:06 napisał:
Tak w 2 połowie meczu w Prochu pojawiło się wielu mlodych. Pojawił sie nawet sponsor tego klubu ktory gral na bramce. Oczywiscie widac bylo róznice miedzy 1 jedenastką Wisły a jej rezerwami. Po to sa mecze sparingowe aby wychwycic dyspozycje poszczególnych zawodników. Myślę ze z tych dublerów można wybrac kliku wartościowych graczy np Dąbała Marcin Rożek, Dziosa.
#4 | Oi! dnia 22/07/2006 16:21 napisał:
Ty,Piotrek dopisz jeszcze Bułę na listę strzelców,bo Cie chłopak dojedzieGrin."Jeden za wszystkich,wszyscy za jednego,stoimy dumnie ramię przy ramieniu.Jeden za wszystkich,wszyscy za jednego do krwi ostatniej,do tchu ostatniego!"Angry
#5 | kibic dnia 22/07/2006 20:38 napisał:
proch był słaby jak gów....
#6 | kopia dnia 23/07/2006 08:26 napisał:
Wiecie co, jedno ze zdjec poruszyło mnie do głębi-

To jest normalnie dno co my osiągnelismy. Wisła wogóle nie powinna wychodzić na takie klepisko. Przecież gra na takim podłożu grozi kontuzjami albo kopnięciem kreta conajmniej
#7 | Piotrek dnia 23/07/2006 09:34 napisał:
No naszczescie to tylko sparing. Podobno boisko w Pulawach nie bylo gotowe do gry
#8 | arkadek dnia 23/07/2006 09:48 napisał:
Nie wiem kto decydował o tym, gdzie zostanie rozegrany mecz ale ja widząc taką pseudo-murawę zdecydowałbym się jednak grać na tym boisku przy wjeździe do Kazimierza. Chyba, że koszt jego wynajmu przekracza możliwości finansowe naszego KS... A swoją drogą to w Puławach zabrakło białej farby na pomalowanie linii czy co?
#9 | Piotrek dnia 23/07/2006 10:14 napisał:
Ten przy wjezdzie do Kazimierza to stadion KKS Orły Kazimierz. Podobno zarzad Wisły chciał tam zagrac ale Orły powiedziały ze trwaja jakies prace nad regeneracja murawy czy cos takiego. Pierwszy mecz sparingowy z Orłami tez został rozegrany przy wale. Jak dobrze slyszalem w Pulawach zle ułozona sztuczna trawe. Byla ona od razu z liniami namalowanymi i jedna polowa wyszła szersza niż druga. I musieli układac murawe jeszcze raz.
#10 | Oi! dnia 23/07/2006 14:28 napisał:
Na "jordanku"mogli już zagrać.Bliżej by było,i mniej by spalili wahy.Grin.A co do bocznego boiska na Wiśle,to nie grali dlatego,ponieważ musi jeszcze jakis czas uleżeć się ten żwir, ten który jest rozszypany na sztucznej trawie.Piotrek złych masz informatorów.Po prostu zle namalowali linie,i musieli to wycierać,i jeszcze raz malować."Heniu Zdankiewicz był chłopak morowy,przyjechał na urlop sześcio-tygodniowy"Grin.
#11 | Piotrek dnia 23/07/2006 20:08 napisał:
Wiesz nie wiem kto cie o tym informwowal ale ja mam info z klubu z zarzadu
#12 | patrzący z boku dnia 23/07/2006 20:22 napisał:
zgadzam sie ze smakoszem Wisla w drugiej połowie grała przeciwko 14-15 letnim dzieciakom a w bramce stał chlop koło 40-50-ki w trzeciej fazie lustrzycy ;-)). [ sędzoował Pięta Wojciech (Góra Puławska) dobre hehehehe]Grin
#13 | Oi! dnia 23/07/2006 21:39 napisał:
Piotrek znasz się z prezesem?Grin...Który z adminów zna pojęcie manipulacja aż nadto?

Bardzo prosimy o niebluzganie strone czytają także nieletni redakcja
#14 | Piotrek dnia 24/07/2006 10:13 napisał:
Pozdro dla Spogiego. Juz teraz brakuje nam Ciebie na stronie i innych kibiców Stali.
Czy mówilem ze od prezesa??? Od zarzadu a on sklada sie takze z innych osob
#15 | Diavolo dnia 24/07/2006 16:17 napisał:
W drugiej połowie w Prochu na boisko weszli juniorzy z rocznika 87 i młodsi.17-18 lat.Nie było u nas podstawowego bramkarza i dlatego na zmianę wszedł sponsor:-).Porażka wysoka,ale z taką grą jaką teraz Prochownia pokazuje to lepiej żeby się obudzili jak najszybciej i wybili sobie z głowy walkę o awans do 5 ligi.Odeszło 3 podstawowych,ogranych piłkarzy a na ich miejsce nikogo nie ma.
#16 | Majma dnia 24/07/2006 20:17 napisał: