W bardzo dobrych humorach zakończyli majówkę piłkarze Wisły Grupa Azoty Puławy. Ekipa trenera Mikołaja Raczyńskiego w spotkaniu dwóch ekip z problemami pokonała Radunię Stężyca i zrobiła kroczek ku utrzymaniu ligowego bytu.

more Czytaj więcej | more komentarze (3)
05/05/2024 14:07
Porażka rezerw w Dęblinie
Nie udało się wygrać kolejnego spotkania w rozgrywkach lubelskiej klasy okręgowej rezerwom Wisły Grupa Azoty. Puławianie przegrali wczoraj w Dęblinie z zespołem Czarnych 1947 1:2, tracąc bramkę w pierwszej minucie doliczonego czasu gry.
more Czytaj więcej | more komentarze (0)
03/05/2024 10:27
Jeden punkt rezerw
We wtorek kolejne ligowe spotkanie rozegrały rezerwy Wisły Grupa Azoty Puławy. Po szalonym spotkaniu podopieczni trenerów Kamila Jezierskiego i Jacka Magnuszewskiego zremisowali z LKS-em Stróża 4:4. Wato dodać, że puławianie do przerwy przegrywali już 4:2, jednak ambitna postawa młodzieży z Puław doprowadziła do remisu. Dwie bramki dla ekipy rezerw zdobył Aleksander Pionka a po jednej Bartosz Milde i Oskar Przywara.
video
02/05/2024 19:27
Starcie zespołów z kłopotami
Spotkanie drużyn z kłopotami - tak można nazwać sobotnie starcie w Stężycy, gdzie miejscowa Radunia zmierzy się z Wisłą Grupa Azoty Puławy. Obie drużyny jak wiemy w ostatnim czasie dowiedziały się, że jeśli marzą o grze na szczeblu centralnym muszą szukać nowych źródeł finansowania i na pewno ich działaczy czeka wiele ciężkich chwil, aby stężyckie Kanarki oraz zespół Dumy Powiśla mogły cieszyć swoich fanów grą na poziomie centralnym.
more Czytaj więcej | more komentarze (2)
30/04/2024 19:19
Grupa Azoty wypowiada umowę sponsoringową Wiśle
Grupa Azoty Puławy wypowiedziała umowę sponsoringową KS Wisła Puławy ze skutkiem na 30 czerwca 2024 roku. Rozwiązanie umowy nastąpiło w związku z negatywnymi wynikami Spółki za 2023 rok i stojącymi przed całą Grupą Kapitałową Grupa Azoty wyzwaniami w zakresie poprawy sytuacji biznesowe