Olimpia Grudziądz : Wisła Grupa Azoty Puławy -

Arbiter: Łukasz Ostrowski ( Szczecin)

30. Górski, 4. Kostkowski (kpt), 6 Sikorski, 7. Czarnowski, 10. Cichoń, 11. Krocz, 16. Glapka, 29. Rychert, 44. Frelek, 77. Kobryń, 93. Tsiupa

13. Mielcarz- 37. Flak, 3. Seweryś, 18. Wiwech, 16. Tkocz, 8. Kumoch, 34. Bortniczuk, 19. Ponce Garcia, 88. Kargulewicz, 91. Klichowicz, 7. Puton (kpt)

Za uwagę dziękuje smutny Piotrek
 Dramat w Grudziądzu... Przegrywamy ważne spotkanie z Olimpią... Dziś była walka i wiele emocji, ale zabrakło wykończenia sytuacji. No cóż smutni dziś wracamy do domu
90+4'  Koniec spotkania
90+3' Jeszcze jeden faul. Kradną czas miejscowi jak mogą
90+2'  88. Kargulewicz
90+1' Jeszcze rzut wolny dla gospodarzy
90' +4
89' Kradną czas miejscowi
87' Faulował Krocz Tkocza
85'  17. Nojszewski za faul taktyczny na Rychercie
 Znów przy linii bocznej Skałecki, któremu tamowano krew z nosa
82' Tkocz w starciu z Kroczem i rzut wolny dla Olimpii
80' Zablokowany Kargulewicz. Tylko aut
79'  42. Rabet za 7. Czarnowskiego
78'  8. Kurowski za próbę wymuszenia rzutu karnego
 Wraca Skałecki. Na szczęście chyba z nosem OK, ale leciała mu krew
 Skała ma chyba złamany nos....
73' Przerwa w grze. Ucierpiał Skałecki
71'  3. Seweryś za przerwanie kontry rywali
71'  44. Frelek za faul na Nojszewskim
70' Za mocne podanie do Nojszewskiego. Od bramki grę wznowi Górski
69' Flak kolejny raz na spalonym
68'  8. Kurowski za 16. Glapkę
 Z rzutu wolnego uderzał Kobryń, piłkę odbił Mielcarz, ale niestety dopadł do niej Krocz i wpakował piłkę do siatki
67'  Krocz
66'  17. Nojszewski za 19. Manolo
11. Giel za 34. Bortniczuka
66'  88. Kargulewicz
 Do gry gotowi Piotr Giel i Janusz Nojszewski
64' Solowa akcja aktywnego dziś Czarnowskiego uderzenie i piłka po plecach wiślaków wychodzi poza pole gry
62' Za mocne podanie do Kargulewicza. Od bramki gospodarze
 Centra Klichowicza głową Tkocz piłka po plecach gracza Olimpii ale sędzia pokazuje od bramki
 Klichowicz broni to Górski, ale dopada do piłki Skałecki i tylko corner!!!!!
60' Kargulewicz faulowany w polu karnym, ale gramy dalej twierdzi sędzia Ostrowski
 Centra Frelka głową Tkocz na rzut rożny...
58' Ręką zagrał Noiszewski. Od wolnego Olimpia
56' Słaba postawa sędziego Ostrowskiego.
54' Za długo czekał Manolo i tylko aut dla Wisły
52' Faulowany w ataku Klichowicz.
52' Flak na spalonym ale tylko zdaniem arbitra!!!!
51' Zatrzymany Flak. Od autu gospodarze
48' Wrzutka Kargulewicza, ale mija bramkę!!!!
47' Zderzenie głowami dwóch piłkarzy, Przerwa w grze
46'  Zaczyna Olimpia
46'  74. Skałecki za 8. Kumocha
 Wybiegają też puławianie
 Są piłkarze Olimpii
 Mamy nadzieję, że w drugiej połowie ekipa Wisły Grupa Azoty przechyli szalę na swoją stronę. Teraz zapraszamy na kilka minut przerwy
 Za nami pierwsza połowa tego spotkania. Bardzo trudna połowa w której często cierpimy, ale jedno co cieszy to wynik bo mamy remis 0:0
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
45+2' Nikt nie sięga centry Rycherta!!!!!
45+1'  93. Tsiupa za przerwanie kontry Klichowicza
45'  +2
 Pewnie ekipa Dumy Powiśla i gramy dalej
 Rychert zablokowany, ale po drodze piłka ociera się o Kargulewicza i rzut rożny
44' Od autu po błędzie Sewerysia gospodarze
43'  8. Kumoch za faul na Kobryniu
42' Za mocne podanie do Klichowicza. Od autu Olimpia
 Faulowali rywale w ataku. Od rzutu wolnego Wisła Grupa Azoty
39' Tkocz szybszy od rywali, ale niestety oznacza to kolejny rzut rożny
 Nikt nie sięga centry Tsiupy. Od bramki grę wznowi Mielcarz
 Faulowany przez Kargulewicza Rychert. Od rzutu wolnego Olimpia
37' Zablokowana centra Kobrynia.
34' To powinno być 0:1 Klichowicz do Bortniczuka ten uderza, ale w obrońcę Olimpii. Domagają się zagrania ręką, ale sędzia każe grać dalej!!!!
30' Nerwowe uwagi trenera Raczyńskiego. Nie jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych.
29' Kolejna próba gospodarzy obok bramki Mielcarza uderza Cichoń
28' Dużo dziś walki oglądamy w Grudziądzu
25' Pierwsze 25 minut z przewagą gospodarzy.
 Teraz pewnie obrona Wisły.
 Zamieszanie po rzucie rożnym uderza Sikorski i kolejny corner dla Olimpii
24' Kolejna próba Krocza z 21 metra i Mielcarz przerzuca piłkę nad bramkę. Rzut rożny
22' Faulowany przez Noiszewskiego Krocz i rzut wolny dla gospodarzy
19' Próba Kostkowskiego, ale pewnie w bramce Wisły Grupa Azoty Mielcarz
 Kumi Kumi budzimy się krzyczy trener Raczyński. Obaj szkoleniowcy na stojąco oglądają ten mecz
17'  18. Wiech za wcześniejszy faul na rywalu. Puścił grę arbiter, ale po akcji pokazał karotnik
17' Kolejna okazja dla Olimpii uderzenie z 20 metra Czarnowskiego, ale broni to uderzenie Mielcarz
15' Przewaga Olimpii. Tego można było się spodziewać
14' Tym razem na spalonym Klichowicz
13' Na spalonym Glapka
 Kocioł w polu karnym piłka trafia do Frelka, ale nikt nie sięga futbolówki
 Centra Frelka, głową Kostkowski, ale piłka ociera się o wiślaków i kolejny corner
9' Rajd Glapki, który nabił Kargulewicza i wywalczył rzut rożny
 Z rzutu wolnego Tsiupa, ale pewnie łapie piłę Mielcarz
7' Upadł jeden z graczy Olimpii i sędzia Ostrowski wskazuje na rzut wolny
 Oby to koniec pecha w Grudziądzu dziś
6'  99. Noiszewski za 7. Putona
6' Gotowy do wejścia Karol Noiszewski
5' Znów leży Puton. Chyba potrzebna będzie zmiana
 Centra Klichowicza, ale kontra gospodarzy!!!!!
 Leży kapitan i jest udzielana mu pomoc medyczna
 Ale wcześniej przerwa bo kontuzji doznał Krystian Puton...
3' Kontra Dumy Powiśla i rzut rożny
2' Faulowany Serweyś sędzia puszcza grę piłka trafia na 20 metr do Krocza, ale ten uderza obok bramki
2' Uprzedzony Klichowicz. Od autu Wisła Grupa Azoty
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty Puławy
 Przed meczem uroczystość z okazji 100 spotkań w barwach Olimpii dla Kamila Kurowskiego
 Wisła Grupa Azoty Puławy na biało, Olimpia na zielono
 Wychodzą!!!!
 W tym wypadku sportowe życie, bowiem obie ekipy chcą zostać na szczeblu centralnym w kolejnym sezonie
 Ostatnie uwagi szkoleniowców i za chwilę pojawi się 22 facetów, którzy niczym gladiatorzy rozpoczną walkę o śmierć i życie.
 Znów chyba lekko kropi. Szalona jest ta pogoda
 Pamiętamy, że w 1 lidze okazało się to błędem, bowiem końcówka spotkania rozgrywana była w ciemnościach. Dziś mamy nadzieję, że tak źle nie będzie.
 Decyzją organizatorów pierwszą połowę spotkania rozegramy bez zapalonych świateł
 Obie ekipy już w szatni. Kilka minut dzieli nas od początku spotkania
 Delegatem PZPN-u jest Jacek Sowiński ze Szczecina, a obserwatorem Marcin Liana ze Żnina.
 Od naszej ostatniej wizyty w 2016 roku obiekt nie zmienił się zupełnie.
 Wychodzi lekko słońce nad Grudziądzem.
 Rozpoczyna się prezentacja składów oraz sylwetek obu klubów.
 A teraz zmiana i Męskie Granie Orkiestra z 2023 Supermoce Niech wiślacy takie moce mają dzisiaj w meczu z Olimpią
 One look could kill niesie się po obiekcie..
 W głośnikach Groove Coverage Poison
 Odczuwalna temperatura jest dziś bliska 0. Lekko pada deszcz, a może deszcz ze śniegiem??
 Są brawa. Oby brawa były na koniec spotkania. Do boju Dumo Powiśla
 Wybiegają na rozgrzewkę piłkarze Wisły Grupa Azoty!!!!!
 Na ławce Olimpii zasiedli dziś 99. Filip Chadała, 2. Igor Maruszak, 5. Wojciech Goralski, 8. Kamil Kurowski, 20. Damian Vu Than, 22. Filip Okraska, 42. Fardin Rabet
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś 1. Paweł Łakota, 10. Robert Janicki, 11. Piotr Giel, 17. Janusz Nojszewski, 26. Damian Kołtański, 66. Kacper Kaczorowski, 74. Przemysław Skałecki, 94. Mikołaj Kosior, 99. Karol Noiszewski
 Mamy już składy. Są zaskoczenia
 Zimnego i deszczowego, ale niech to płacze niebo nad Olimpią. Wygrajmy to dziś. My wierzymy!!!!
 11:36 Piotrek wita wszystkich z Grudziądza
 Już w sobotę ekipa Wisły Grupa Azoty rozegra swoje kolejne ligowe spotkanie. W Grudziądzu zmierzy się z Olimpią. Początek naszej relacji od 12:15.