LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,732,282 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
ODPOWIEDZ Z BOGDANKI
AniaE
Mój brat wysłał kilka dni temu pismo do Bogdanki wkurzony na sposób traktowania Wisły i sponsora przez Pana B. poniżej treść odpowiedzi:


Witam Pana.
Nazywam się Mirosław Taras i jestem pracownikiem Lubelskiego Węla "Bogdanka", który odpowiada za marketing w firmie.
Bardzo dziękuję za nadesłane zdjęcia oraz uwagi dotyczące "profesjonalizmu" działaczy klubu KS Wisła Puławy. Komentarz do nich jest zbyteczny. Zgadzam się z Panem, że sponsorom, kibicom i samemu klubowi uwłacza takie postępowanie jego działaczy. Zapewniam, że podejmiemy działania i zwrócimy uwagę zarządowi klubu na lekceważące traktowanie naszej spółki.
Pozostaję z szacunkiem.
M.T.
 
el_dzi
zamieść jeszcze treść listu wysłanego do Lubleskiego Węgla
 
AniaE
oki zaraz poprosze brata żeby mi podesłał bo wysłał mi tylko odpowiedz
 
kopia
AniaE przycisnij brata - to jest warte opublikowania jak najpredzej
 
AniaE
Tak dla informacji dla odwiedzających tą stronę (nie jestem w stanie teraz umieścić na razie treści wysłanego listu. Chodziło w kilku punktach o ogólną sytuację w klubie KS Wisła Puławy oraz przesłane zostały zdjęcia sposobu umieszczenia banerów reklamowych naszego sponsora, plus te nieszczęsne bilety itp. Wkrótce prześlę do redakcji pełną wersję wysłanej korespondencji. Pozdrawiam



Brat Ani/Jarek
Edytowane przez AniaE dnia 05/05/2006 15:15
 
kopia
Aniu dobrze by było - ja napisałem do nich zapytanie w sprawie i przeprosiny wiec zrobi się z tego fajny artykulik
 
Piotrek
No widze cos zaczyna się dziac. I bardzo dobrze
 
www.wislapulawy.pl
ostek
jesli tylko zrobi sie jakis szum wokol tej sprawy (np. w lokalnej prasie) bedzie to idealna okazja zeby w koncu uswiadomic ludziom kim jest prezes B. i jak wielkim jest szkodnikiem puławskiej piłki!! Bo jesli teraz nie uda sie nam go pozbyc to juz chyba nie uda sie nigdy...
 
Piotrek
Baner Bogdanki nie wisi juz na stadionie w Pulawach?? Ciekawe czy to sprawka tej strony??
 
www.wislapulawy.pl
Przejdź do forum: