LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,571,529 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Podsumowanie rundy jesiennej
Piotrek
Aby rozruszać forum i dać możliwość wypowiedzi wszystkim zapraszamy do podsumowania rundy jesiennej sezonu 2013. Podsumowujemy według tego wzoru.
1. Najlepszy piłkarz rundy
2. Największy zawód/rozczarowanie - piłkarz, który nie spełnił pokładanych nadziei
3. Najlepszy mecz piłkarsko
4. Piłkarz, który powinien odejść
5. Pozycja, którą należy wzmocnić transferem w zimie
 
www.wislapulawy.pl
Vegeta849
1. Według mnie najlepszym piłkarzem rundy był Konrad Nowak a dalej długo długo nikt.
2. Edi, Gorski, Pielach. Dużo więcej spodziewałem się po amerykańskich obrońcach którzy ponoć mieli być najlepsi w tej lidze. Edi zagrał w meczach które można policzyć na palcach u jednej ręki. Chyba przez dłuższy okres był kontuzjowany ale to może i lepiej bo by spowodował jeszcze kilka karnych dla przeciwników. Co do Gorskiego to raz lepszy mecz raz gorszy ogólnie nie zrobił na mnie jakiegoś większego wrażenia, spodziewałem się czegoś więcej. Podobnie jak Pielach miał być ostoją obrony. Po pierwsze długo kontuzjowany po drugie popełniał niemałe błędy.
3. Co do najlepszego spotkania to trudno mi powiedzieć, na wyjazdy nie jeżdżę więc nie mam pełnego obrazu gry a co do spotkań w Puławach w zasadzie żaden nie zrobił na mnie jakiegoś oszałamiającego wrażenia. Mecz z Limanovią był stosunkowo dobry, mieliśmy dużo okazji ale co z tego jak remis.
4.W moim przekonaniu w przerwie zimowej trener magnuszewski powinien podziękować: Edwardsowi, Charzewskiemu, Kwiatkowskiemu, Nowosielskiemu.
5. Na każdej pozycji przydały by się wzmocnienia ale najbardziej przydało by się ściągnąć 2 obrońców: bocznego i stopera, 2 pomocników: skrzydłowy i środkowy i na upartego napastnika chociaż Nowak, Martuś i Niezgoda dają radę. To takie moje subiektywne zdanie fajnie były by poznać zdanie innych kibiców.
 
Adqs
1. Michał Budzyński
2. Mateusz Pielach, Nazar Penkowec, Dawid Pozak, Szymon Martuś
3. Motor - Wisła
4. Piotr Charzewski, Piotr Nowosielski, Rafał Wiącek, Dawid Pożak, Christopher Edwards, Jason Gorskie, Przemysław Kwiatkowski, Piotr Lipka, Jakub Zolech, Bartłomiej Siwak, Paweł Zabielski
5. Zawodnik na każdą z pozycji, który podniósłby poziom jest mile widziany. "Uzupełnieniom" w stylu Edwardsa dziękuję.
 
zawodnik
1. Chyba nikt się nie wyróżnił na tyle aby go uznac najlepszym piłkarzem Wisełki
2. Myślę że wszyscy więcej się spodziewali po Kłusku i Litwiniuku
3. nie jeżdzę na wyjazdy ale patrząc na wynik to pewnie z Wigrami
4. Siwak, Zabielski, Kwiatkowski i Zolech którzy nie wyróżniają się nawet w rezerwach
5. Lewy obronca ( chociaż nie wiem czy trzeba transferu bo jest obiecujący Szczotka), środkowy pomocnik, ale chyba najpoważniejszy problem to brak typowej 10, gościa ktory zagra kilka otwierających piłek
 
Piotrek
1. Michał Budzyński. Równo nigdy nie schodził poniżej przyzwoitego poziomu.
2. Chyba młodzieżowcy. Zarówno Siwak, jak i Kłusek czy Zabielski zawiedli.
3. Moim zdaniem Wigry Wisła 0:4. Wtedy wiślakom udawało się wszystko.
4. Ciężko pisać, ale wydaje mi się, że chyba Piotr Charzewski, który nie zagrał żadnego dobrego spotkania w II lidze.
5. Środek pomocy. Zawodnik który będzie w stanie dograć kończącą piłkę do napastników Wisły.
 
www.wislapulawy.pl
regor1982
1. Podobały mi się wejścia Szymona Martusia. Zastanawiam się dlaczego większość meczów siedział na ławce.
2. Maksymiuk - od czasu kontuzji bardziej unika gry niż bierze ciężar na siebie, momentami całkowity brak zaangażowania.
3. Wyjazdów nie widziałem. Podobał mi się mecz z Concordią - rywal skutecznie wypunktowany, nawet w dziesiątkę dominacja Wisły była nie do podważenia.
4. Kwiatkowski (brak umiejętności piłkarskich), Nowosielski (waleczny, ale jako napastnik powinien być rozliczany z bramek, a tych nie strzela za dużo), Edwards (niestety niewiele mogę napisać o jego kunszcie piłkarskim, ale słyszałem o prezentach dla Pogoni w Siedlcach), Gorskie (chaos w obronie i prezenty dla przeciwników).
5. Lewe skrzydło obrony, solidny środkowy obrońca (pokroju Skórnickiego), typowy playmaker.
 
Piotrek
Edwards (niestety niewiele mogę napisać o jego kunszcie piłkarskim, ale słyszałem o prezentach dla Pogoni w Siedlcach), Gorskie (chaos w obronie i prezenty dla przeciwników).

Chyba pomyliłeś zawodników. Edi w Siedlcach nigdy nie grał. Ani w Pogoni ani przeciwko niej także.
 
www.wislapulawy.pl
regor1982
Rzeczywiście nie chodziło mi o mecz z Pogonią, a z Olimpią Zambrów, rozegrany w Puławach.
 
Piotrek
Piotrek napisał(a):
Edwards (niestety niewiele mogę napisać o jego kunszcie piłkarskim, ale słyszałem o prezentach dla Pogoni w Siedlcach), Gorskie (chaos w obronie i prezenty dla przeciwników).

Chyba pomyliłeś zawodników. Edi w Siedlcach nigdy nie grał. Ani w Pogoni ani przeciwko niej także.


Tutaj się zgodzę. Ale w Elblągu zagrał wcale nie najgorzej. Tak więc ciężko go ocenić po 2 spotkaniach.
 
www.wislapulawy.pl
Przejdź do forum: