LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 25,297,777 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Boaty sponsor w Annopolu??
Piotrek
Wisła Annopol ma bogatego sponsora. Klub wkroczy na piłkarskie salony?

Ukraiński koncern zajmujący się przetwórstwem owoców w przyszłym roku zamierza otworzyć swoją filię w Annopolu. Właścicielem jest, pochodzący z okolic Lwowa, Taras Barszczowski

Jak podaje oficjalna strona internetowa firmy, Jabłunewyj Dar jest jednym z liderów branży przetwórstwa owoców na Ukrainie. – Koncern posiada swoje filie nie tylko w Polsce i na Ukrainie, ale również w Niemczech – tłumaczy Wiesław Tokarski, prezes Wisły Annopol.

To właśnie klub może okazać się największym wygranym tej sytuacji, bo Ukrainiec jest ogromnym fanem futbolu. – Kiedy tylko dowiedział się, że w Annopolu istnieje klub piłkarski, to od razu rozpoczął rozmowy z nami. Na wstępie ufundował nam komplet strojów Adidasa – opowiada Tokarski.

Negocjacje potoczyły się bardzo szybko, a Barszczowski zaczął pojawiać się na meczach Wisły Annopol. Na spotkanie z Czarnymi Dęblin przyleciał... helikopterem. Rozmowy były krótkie, ale treściwe, bo Ukrainiec spieszył się na samolot do Paryża. – Pół tysiąca kibiców powitało go w sposób entuzjastyczny. Nie dziwię się temu, bo dla mieszkańców naszej gminy jest to okazja do znalezienia ciekawej pracy – wyjaśnia Tokarski.

Po meczu Barszczowski spotkał się z piłkarzami Wisły i przedstawił im plan rozwoju klubu. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to niedługo Wisła Annopol może zagościć na ogólnopolskich salonach. – Nie dajmy się zwariować. Dla nas jest to jak sen. Mam nadzieję, że nikt nas z niego nie wybudzi – kończy prezes Wisły.


Tak w ramach ciekawostki z lubelskiego
 
www.wislapulawy.pl
Przejdź do forum: