LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,661,498 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
nowy stadion MOSiR
MrMargol
zakładam ten wątek aby stal się miejscem dyskusji o naszym nowym obiekcie.
m
 
Piotrek
Mowie ze jak patrze na godziny rozpoczęcia meczy Wisły jesienią wszystkie mecze przy świetle dziennym są.
 
www.wislapulawy.pl
MrMargol
godziny rozpoczęcia spotkań zaplanowany (domyślam się) asekuracyjnie albo w uzgodnieniu z przeciwnikami.
jestem pewien ze nie raz będziemy cieszyć się spotkaniami przy sztucznym oświetleniu. możne jeszcze nie tej jesieni ale doczekamy na bank.
zapewniam cie kolego że słupy a na nich lampy nie są jedynie atrapami i w najbliższym czasie będziesz mógł się o tym przekonać.
przypuszczam ze powinny się niebawem odbyć próby a po otwarciu wiele wieczornych "doświetlanych" imprez
 
Piotrek
Moim zdaniem goście nie mają nic do powiedzenia. To Wisła organizuje spotkanie więc ona ustala godzinę rozpoczęcia meczu, zgodnie z przepisami goście mogą poprosić tylko o trening przy jupiterach.
Mam nadzieję, ze zagramy przy jupiterach mimo wszystko takie spotkania wyglądają zdecydowanie lepiej niż przy świetle dziennym.
 
www.wislapulawy.pl
MrMargol
twoje zdanie zazwyczaj jest dość oryginalne.
 
Piotrek
Akurat tak jest w przepisach organizacji meczy na III ligowym szczeblu.Smile
 
www.wislapulawy.pl
MrMargol
uważasz ze mecze zostały wyznaczone właśnie tak ponieważ słupy z lampami to atrapa?
 
Piotrek
4. Zawody mistrzowskie rozgrywane są w terminach wyznaczonych przez Wydział Gier Podkarpackiego ZPN i podanych zainteresowanym klubom, w oficjalnym terminarzu rozgrywek. Godziny rozpoczęcia zawodów ustala gospodarz /nie wcześniej jak godz. 11.00/. Dopuszcza się grę przy sztucznym oświetleniu przy spełnieniu przez gospodarza wymogów Polskiego Związku Piłki Nożnej /oświetlenie minimum 500 luxów/. W przypadku zmiany terminu meczu po jego wyznaczeniu przez WG klub wnioskujący o zmianę zobowiązany jest do wniesienia opłaty w kwocie 200,- zł na konto Podkarpackiego ZPN.
 
www.wislapulawy.pl
MrMargol
co twoim zdaniem wyjaśnia zacytowany fragment regulaminu?
jakoś nie załapałem
 
Piotrek
Wyjaśnia, że dopuszcza się grę przy jupiterach bez zasięgania zgody rywali jak sugerowałeś.
 
www.wislapulawy.pl
MrMargol
w którym miejscu coś sugerowałem?
niczego nie wyjaśniłeś
 
Anti Red
Patrząc na materiał,który jest naciągnięty na konstrukcji dachu stwierdzam,że dla dwóch pierwszych rzędów przy padającym deszczu ten dach jest bezużyteczny.Pod nieodpowiednim kątem jest to zadaszenie.Jeszcze ten mteriał nie do końca jest naciągnięty.Mam nadzieję,że przy tym zadaszeniu będzie coś jeszcze robione?W takiej formie jak to zostanie to delikatny bubel.W 100%tach dach nie spełnia tego co powinien spełniać.
 
MrMargol
tzn "Dzień otwarty na stadionie" lub "Photo Day na stadionie" odbędzie się 9 sierpnia w poniedziałek ok 17:30
szczegółów szukajcie na stronach urzędu miasta, mosiru i mmpulawy.pl
 
el_dzi
Super, pewnie się wybiorę.
 
MrMargol
http://www.mmpula...72485.html
 
Piotrek
MrMargol napisał/a:
tzn "Dzień otwarty na stadionie" lub "Photo Day na stadionie" odbędzie się 9 sierpnia w poniedziałek ok 17:30
szczegółów szukajcie na stronach urzędu miasta, mosiru i mmpulawy.pl

To się szybko zapisz bo podobno mało miejsc jest.
 
www.wislapulawy.pl
Przejdź do forum: