LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,572,476 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Szanse na awans
kibic1971
A 8 baniek z TV to psiunio,razem z 2 bańkami aktualnego budżetu daje 10mln,a to już niezła kasa.
 
AniaE
tak jak rok wczesniej, zdaje mi się że Znicz odpuści, jeszcze trochę do zrobienia na stadionie jest (druga trybuna, boisko treningowe itp) W 1 lidze nie jest im źle:-D trochę kasy za Lewandowskiego wzieli, w tym roku pewnie też pare transferów zrobią.

Ale Kubicki był i jest wsciekły za te dwie przegrane.


 
Piotrek
Hmm oj stosunkowo duża, ale Lech zdecydowanie więcej dostanie za transfer Lewnadowskiego
 
www.wislapulawy.pl
MrMargol
wydaje się że przy zwycięstwie z biała i przy remisie POMu z Olendrem uzyskamy nad nimi przewagę 21 punktów na 7 kolejek do końca AWANS STANIE SIĘ FAKTEM
Smile
 
Piotrek
No tak. Hmm ale trzeba wygrac w Białej
 
www.wislapulawy.pl
Piotrek
No to ze śwętowaniem sobe poczekamy kilka kolejek.
 
www.wislapulawy.pl
AniaE
zakładam że przegrana Wisły miała na celu świętowanie na Lubliniance, ale Chełmianka jeszcze przed tym, jak umoczą znowu odłożymy termin.

5 pkt aby być już spoko.

Idealne założenie na następną kolejkę:

wygrywamy z Chełmianką - POM przegrywa lub remisuje z Lewartem i już nam wtedy nikt nic nie zrobi:-D


 
Piotrek
Przesuwamy to świętowanie cały czas. Hmm jak dlugo jeszcze??
 
www.wislapulawy.pl
AniaE
a mogło już być po ptokach bo POM zremisował.

BKS odpada z teoretycznej rywalizacji.

1 zwycięstwo - 3 pkt brakuje do awansu (o pierwszym miejscu to nie chce mi sie pisać nawet;-D bo to różnie może być, o Zniczu również nie wspomnnę)
 
Piotrek
No dokładnie mogłobyć tak pięknie. Ale zapewnijmy sobie już ten awans i budujmy drużynę na III ligę bo im wcześniej zaczniemy tym jest większa szansa na lepszych grajków.
 
www.wislapulawy.pl
AniaE
nawet mi sie pisac nie chce, dzisiaj pewnie na drugie miejsce spadnie ks, chyba że cuda w POMIe się zdażą
 
AniaE
hmmm po gentelmeńsku się POM z Podlasiem zachowali;-D
Edytowane przez AniaE dnia 31/05/2009 21:40
 
Piotrek
AniaE napisał/a:
nawet mi sie pisac nie chce, dzisiaj pewnie na drugie miejsce spadnie ks, chyba że cuda w POMIe się zdażą


No i bardzo dobrze. Jest w III lidze Wisełka jest w III lidze.
 
www.wislapulawy.pl
Przejdź do forum: