LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,657,385 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Co ze sklepem.
DoDo
Co ze sklepem ? Ktos mi napisal kiedys ze bedzie sklep online...?
Mozna gdzies nabyc szalik , jak nie na stadionie?
 
Piotrek
Nie wiem. My nie robimy sklepu bo robi to strona oficjalna klubu KS Wisla.
Myślę ze szalik możesz nabyć w klubie, jeśli jeszcze są. Niestety nasza strona narazie żadnych szali i pamiątek nie sprzedaje
 
www.wislapulawy.pl
zBEw
sklep będzie, niestety przepisy skarbowe nie pozwalają prowadzić sprzedaży na zeszyt, konkretnie mi (opiekunowi i właścicielowi sklepu) jako osobie prawnej nie pozwalają, wszystko jeszcze jest w trakcie załatwiania końcowych formalności, jest duża szansa, że do końca miesiąca ruszy, bo zaopatrzenie do sklepu jest praktycznie przygotowane ....

[edit] stosowne informacje zostaną zamieszczone na oficjalnej stronie klubu ....
Edytowane przez zBEw dnia 08/02/2009 22:38
 
Piotrek
Dziękujemy za szybką odpowiedz.
 
www.wislapulawy.pl
DoDo
aha również dziękuje. Jeśli już będzie prosił bym o zamieszczenie tu informacjii
 
lukasz
Wszystko ładnie,pięknie tylko szkoda ze te gadżety nie będą w jedynych słusznych barwach czyli niebiesko-biało-czerwonych bo napewno wielu fanów Wisły odstraszą te dziwaczne "oficjalne" barwy.
Edytowane przez lukasz dnia 09/02/2009 16:09
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
el_dzi
lukasz napisał/a:
Wszystko ładnie,pięknie tylko szkoda ze te gadżety nie będą w jedynych słusznych barwach czyli niebiesko-biało-czerwonych bo napewno wielu fanów Wisły odstraszą te dziwaczne "oficjalne" barwy.


Zawsze masz wybór. Możesz nie kupować jeśli Cię odstraszają. Możesz też zaprojektować i zamówić w jedynych słusznych barwach i rozprowadzać.
Z tego co pamietam szale pasiaki klub zrobił w dwóch wersjach: oficjalnej i kibicowskiej.
 
zBEw
a przepraszam jesteś jakimś udziałowcem, że wiesz w jakich barwach będą szale i inne gadżety ?? nie przypominam sobie Smile,

to będzie sklep dla kibiców przede wszystkim i bardzo chętnie przyjmę każdą uwagę na temat braku czegoś lub pomysłu na jakiś inny gadżet ....

a żeby uciąć dyskusję na przyszłość to biznesu na tym też nie mam zamiaru robić .....

bo zapewniam przyszłych ewentualnych nabywców, że nie da się ....
 
Piotrek
Ja myślę, że wogóle będzie dobrze jak taki sklep powstanie, bo mimo wszystko pamiątek z Wisłą brakuje. Hmm. Myślę, że jak to pisze zBEw
jeśli będą zamówienia od kibiców na pamiętki w barwach przez nich uznawanych to chyba nie będzie problemy, żeby takowe rzeczy sprzedawać.
Wszak ma to sprawiać radość wszystkim.
PS. Tylko proszę nie róbcie takich ,, szalików'' jak ręczna w sobotę bo to wstyd na całą Polske.
 
www.wislapulawy.pl
zBEw
nie wiem jakie były szaliki na ręczną, ale jedną partię już odesłałem, bo wstydziłbym się to komukolwiek dać za darmo nie mówiąc o sprzedawaniu .....
 
DoDo
Piotrkowi chodzi o te prześwitujące chyba ;>
 
Piotrek
DoDo napisał/a:
Piotrkowi chodzi o te prześwitujące chyba ;>

O ten kawałek szmaty, który ktoś dumnie szalikiem nazwał.
 
www.wislapulawy.pl
KSWISLA
i co z tym sklepikiem?
 
el_dzi
KSWISLA napisał/a:
i co z tym sklepikiem?


przecież jest napisane trochę wyżej
 
MrMargol
po niedzieli powinno się coś ruszyć.
 
DoDo
po której?
 
DoDo
No i szkoda że się nic nie ruszyło :<
 
zBEw
sklepu, przynajmniej jeszcze na razie nie będzie niestety ....
 
Piotrek
A Olender jakoś moze miec sklepik klubowy hehe.
 
www.wislapulawy.pl
Przejdź do forum: