LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,652,657 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Szanse na awans Wisełki
AniaE
Jak oceniacieSmile???

6 kolejek do końca: 18 pkt do zdobycia, Wisełce w zasadzie 2 ciężkie mecze w których może zgubić punkty zostało: Poniatówka i Stal Kraśnik, czyli w pesymistycznych przepowiedniach 12 pkt łącznie: 47 pkt,

Nasi rywale Podlasie, Chełmianka, Lewart, Stal, Górnik Ł. (reszta najprawdopodobniej poza zasięgiem)

Podlasie 5 meczy ważnych: z Tomasovią, Lewartem, Orlętami, z namiSmile, i z Chełmianką
Chełmianka: 3 mecze ważne: Górnik Ł, Poniatowa, Podlasie
Lewart: 4 mecze Poniatowa, Podlasie, Stal, Tomasovia,
Górnik Ł. 2 mecze: Chełmianka, Spartakus,

Ja stawiam na taki układ tabeli:

1. Poniatówka.
2. Tomasowia
3. Orlęta
4. Spartakus
5. Łęczna
6. Wisła Puławy

i cała resztaSmile

Pozdro
 
majer
szanse sa duze trzeba wygrac teraz z huraganem tamte druzyny beda tracic punkty ale nie mozna grac tak jak w szarowolo ta szarowola wcale nie gra pilka gra z kontry jak jest akcja to poprostu wywala gale nie moze byc tez tak ze w 15 sekundzie sie traci bramke gdzie cala druzyna prawie spi trudno trzeba grac szanse na awans sa duze zawsze i wszedzie WISŁA PUŁAWY
 
AniaE
no i poszło prawie bardzo dobrze w tej kolejceGrin w następnej powinniśmy być już na 6 miejscu (Tomasovia powinna Stali dać radę gra u siebie) 21.05 będzie cięzko Stal ma Start (raczej wygra) a my Poniatówkę (mam nadzieję że się oszczędzają do baraży:-D)

coś mi się jednak wydaje że o awansie zadecyduje ostatnia kolejka WISŁA - STAL KRAŚNIK

 
PrzemekK
Ja to mam nadzieję że awansujemy tylko trzeba teraz grać skutecznie w ataku, twardo w obronie i przy odrobinie szczęścia : MAMY III LIGĘ!!!

GRAĆ WISŁA!!!
 
http://przemexer.fotosik.pl/
AniaE
wszystko w nogach naszych piłkarzy 2 wygrane i święty spokójSmile

ciekawie zapowiadają się te dwie kolejki (+ mecz zaległy)

Łęczna powinna pogonić Szarowolę
Stal-Orlęta - się nie mogę doczekać co wymyślą na boiskuSmile

i ostatnia kolejka z zaciekawieniem czekam na mecze:

Wisełka Stal, Orlęta Tomasovia i Spartakus z Ponatową
 
majer
zostalo jeszcze 2 kolejki my musimy je wygrac nie ma innej opcji trzeba grac skuteczniej w obronie bramkarz musi lepiej wspolpracowac z nasza obrona bo a tak jest niezly nie mozna ulec presji trzeba grac swoje szarowola ma 2 trudnych przeciwnikow łeczna,poniatowa mam nadzieje ze te druzyny beda grac do konca zawsze i wszedzie tylko WISŁA PUŁAWY
 
Przejdź do forum: