LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,700,755 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
kibice WISELKI za granica
pete69
ciekawy jestem czy odwiedzaja strone kibice naszej WISELKI przebywajacy za granica. mysle ze moglibysmy zrobic zrzute na flage. pare £ $ itd. to niewielki wydatek . od malego dziecka chodzilem na WISLE wiec teraz kiedy nie moge to chociaz niech ta flaga wisi. byloby fajnie.co myslicie?
 
prlk
dla mnie dobry pomysł i z góry wielkie dzięki , już jedna taka flaga jest Smile
 
MrMargol
w Chełmie kibice chełmianki mieli flagę z irlandzką koniczynką i napisem z pozdrowieniami z Zielonej Wyspy. Również uważam ze to doskonały pomysł dla naszych patriotów na emigracji. powodzenia w realizacji pomysłu.
 
pete69
ciesze sie ze wam sie podoba, ale na ta chwile jest nas tylko trzech z tego samego miasta. byc moze problem jest w tym ze tematu nie widac przy wejsciu na strone, a dopiero po zalogowaniu(przynajmniej tak jest u mnie). wielu ludzi poprostu wchodzi na stronke i czyta nie rejestrujac sie.mam nadzieje ze emigranci tez.moze jesli nie widza tematu to nikt o tym nie wie a jesli czytali i zal im pare groszy to pies ich jebal. my w kazdym razie tak czy inaczej zrzucimy sie. jesli nie starczy na flage to na oprawe. pozdrawiamSmileWinkSad


Przeniosłem temat na forum widoczne dla każdego odwiedzającego. - el_dzi
Edytowane przez el_dzi dnia 25/04/2008 16:11
 
kopia
Witam

Jako strona zdecydowaliśmy się nie wchodzić już w żadne zbiórki- raz już ogłaszaliśmy, że jest zbierane na flagę (sam nawet wpłaciłem na ten cel)........... co z tego wyszło ........ano nic . Osoba która zbierała -flagi nie zrobiła. Jak chcecie zbierać to się musicie na własną rękę umówć- tak jest najlepiej.

Pozdrawiamy
 
pete69
spoko nawet o tym nie myslalem.tylko chodzi o to zeby temat bylo widac przy wejsciu na stone, bez logowania jak inne tematy. czy moze wlasnie tego nie mozecie zrobic?pzdr!
 
kopia
Powiem tak, my nie musimy tego robić możesz to zrobić sam: zakładka WYŚLIJ MATERIAŁ potem WYŚLIJ NEWSA

na naszej stronie każdy kibic zalogowany może dodać newsa jakie czytacie potem na stronce. My je akceptujemy ( jeśli jest bez sensu to oczywiście nie)

Przed wysłaniem przemyśl jak to napisać, w jaki sposób zbierać pieniądze itp.

Powodzenia!
 
rkula
Jezeli cos ma byc z flaga od emigrantow, to z checia pomoge. UK. Aldershot

(moja druga druzyna, Aldershot FC wlasnie awansowali z tutejszej piatej ligi do czwartej, na meczach w Aldershot srednio na meczu ok 3000 ludzi, tak widze nasza Wiselke w przyszlosci)
Edytowane przez rkula dnia 04/05/2008 00:23
 
rkula
Swoja droga, na ile mozna oszacowac koszt takiej flagi?
 
Przejdź do forum: