LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,700,838 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA OPRAWE
carlos
ok z pewnych wzgledów zakonczyłem zbiórke pieniedzy na oprawe.
wszystkie pieniadze zostały przekazane Perełce i on za nie jest odpowiedzialny.
ja ze swej strony zakonczyłem pomoc w powstaniu stowarzyszenia i zbiórki pieniedzy.
dzieki dla tych co wpłacicli a bede starał sie dowiedziec na co pojdą pieniądze które zebrałem
 
BNS
takie przekazywanie nie wrózy nic dobrego...nie mam nic do Perełki ale przestaje mi sie to podobac... a ładnie się zapowiadało...
 
carlos
BNS napisał/a:
takie przekazywanie nie wrózy nic dobrego...nie mam nic do Perełki ale przestaje mi sie to podobac... a ładnie się zapowiadało...


wiem sorki ale rozne wzgledy o tym zadecydowaly
jezeli chcesz wycofac kase oddam ci
 
prlk
zbiórka pieniędzy na oprawę jak najbardziej jest kontynuowana tylko osoba od zbierania się zmieniła ( JA ) Smile
 
BNS
nie trzeba, kasy nie będę wycofywał... ale mimo wszystko szkoda.
a myślę że PRLKA to odpowiednia osoba
 
BNS
dlaczego na dzisiejszym meczu z Orlętami nie było zbiórki pieniędzy????? jak na sparing byla dość spora widownia i myślę że udało by się zebrać parę groszy...

 
BNS
widze ze temat zbiórki pieniedzy juz ucichł??!! widze że każda próba jakiej kolwiek działalności w kwestii rozwoju ruchu kibicowskiego jest skutecznie przez niektórych niszczona....
 
carlos
BNS napisał/a:
widze ze temat zbiórki pieniedzy juz ucichł??!! widze że każda próba jakiej kolwiek działalności w kwestii rozwoju ruchu kibicowskiego jest skutecznie przez niektórych niszczona....



hm co do zbiórki pytaj Perełki ja mu cała kase która zebrałem czyli ok 260 zl przekazałem.
czemu nie jest obecnie prowadzona nie wiem.
a co do niszczenia jakiejkolwiek checi działanosci pozostawie bez komentarzaFrown
 
prlk
witam nie było zbierane na oprawę ponieważ byłem w szkole a po puszkę nikt się nie zgłosił

pozdrawiam
 
prlk
Na dzień dzisiejszy mamy 338zł Smile
 
Unikat
przypomnij mi jak sie będziemy widzieć to znów coś dorzuce, tylko najlepiej mi wtedy przypomnij jak bede miał hajs Smile
 
Unikat
to jednak nie tak dużo rzucili ;/ może innym razem dadzą więcej.
 
carlos
ULTRAS WISLA napisał/a:
Dzis zostalo zebrane 112,70
odjac 21 zl czyli stan puszki w dniu dzisiejszym wynosi 91.70 Zł.


mimo ze nie mieszkam ciesze sie ze wszystko jest przejrzyste i sa zbiorki przy najblizszej okazji cos sie dorzuce albo pomysle o jakiejs fladze
pozdrowki wariatySmile
 
Przejdź do forum: