LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,700,077 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
85 lecie
prlk
Pewnie jak każdy wie , już za parę miesięcy nasz klub bedzie obchodził 85 - lecie powstania .

Piszcie swoje pomysły co można zrobić na te święto.
Ja mam parę pomysłów

-dużo ludzi w młynie + zajebista oprawa
-szale z tej okazji
-vlepki
-koszulki
-smycze
-kalendarze,kalendarzyki itp gadżety
-książka z tej okazji oraz podobne rzeczy
-uroczyste otwarcie meczu

Najlepiej trzeba by było przedstawić prezesowi nasze propozycje a ten sponsorom Smile
Edytowane przez prlk dnia 16/11/2007 09:43
 
lukasz
Mi się podoba pomysł z szalami na 85-lecie,na pewno jakieś gadżety by sie przydały.Co do tej oprawy i duzego młyna to nie wiem czy to wypali.Oprawe mozna przygotować ale zeby niektóre elementy dobrze wyglądały potrzeba np. 100 osób.
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
Piotrek
Jeśli ja moge. Moim zdaniem jakiś mecz ze znaną drużyną w Polsce np Legią Warszawa czy innym zespołem z ekstraklasy. Myślę ze to była bardzo dobra promocja piłki noznej w Puławach. Oczywiście okolinościowe szale czy inne gadzety jak najbardziej
 
www.wislapulawy.pl
prlk
Też myślałem o meczu z Legiunią Smile
 
el_dzi
O meczu z Legią można pewnie pomarzyć - no chyba że cudem z młodą ekipą from MEkstraklasa.

Nie wiem jak z funduszami ale jakiś festyn z pirotechniką by się przydał, wiem, że ludzie na takie festyny tłumnie przychodzą (patrz festyny ZA) - no ale podczas festynu to już jakieś konkursy z nagrodami związanymi z klubem by się przydały. Kwestia organizacji takiej imprezy trzeba zostawić Zarządowi bo dla kibiców za duże wyzwanie i finansowe i organizacyjne (ewentualna pomoc kibiców)
Edytowane przez el_dzi dnia 16/11/2007 13:57
 
lukasz
Mecz z Legią to zajebisty pomysł-napewno duzo ludzi przyszło by go obejrzeć.Tylko czy takie coś by się udało??
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
BNS
tak czy inaczej myśle że najlepszy będzie mecz z jakąs dobrą drużyną. może wtedy udało by się zebrać dobrą ekipe, możę niektórym przypadkowym ludziom by się spodobało i by częściej przychodzili na mecze. byłaby to dobra promocja dla klubu i kibiców
 
Piotrek
No napewno. Trzeba by te propozycje wspólnie ustalić i do klubu zanieść. Wszak to chyba powinno chodzic o promocję pilki nożnej w Puławach.
 
www.wislapulawy.pl
PrzemekK
Jeśli chodzi o oprawę to mi zostało konfetti z meczu ze Stalą Poniatową ( niebiesko biało czerwone). Więc jakby co to konfetti już jest. Tylko nie wiem czy taka ilość wystarczy. Jakby co to dorobię.
Pozdro
 
http://przemexer.fotosik.pl/
BNS
na początek dobre i toSmile. ale chyba to troszke za mało. najpierw poczekajmy co klub zaoferuje na te obchody, a póżniej dodamy coś od siebie
 
lukasz
trzeba poczekac na jakiś sparing i moze zbiórke kasy na oprawe zrobić,bo sami nie damy rady zebrac kasy na fajna oprawe.Najwazniejsze jest to zeby jak najwięcej osób przyszło dopingować
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
PrzemekK
Koło Galerii Zielonej jest rysunek mojego dzieła przypominający o rocznicy. Jeżeli przetrwa do jutra a ktoś go zobaczy to proszę o komentarze. Powiesillem go tak dla hecy bo nie miałem co robić. Ale jeśli się spodoba to mogę więcej narobić.Proszę o komentarze.
Pozdro
 
http://przemexer.fotosik.pl/
prlk
wrzuć tu Wink
 
PrzemekK
Nie zrobilem zdjęcia. Robilem to przed angielskim kredkami i cienkopisami. Jak chcesz zobaczyć to leć do galerii
Smile
 
http://przemexer.fotosik.pl/
prlk
PrzemekK napisał/a:
Nie zrobilem zdjęcia. Robilem to przed angielskim kredkami i cienkopisami. Jak chcesz zobaczyć to leć do galerii
Smile


juz biegne jak bym nie mial co robic ...
 
PrzemekK
Ja tylko mowie
 
http://przemexer.fotosik.pl/
Rudy
z Legią to raczej nie ma szans żeby mecz był ale z Motorem pierwszą drużyną... wtedy moim zdaniem wszystkie osiedla by na mecz przyszły i dużo pikniku i całkiem możliwe jest to do zrobienia. Na Chełmiance było ponad 80 osób to na Motor 100 by się uzbierało
 
prlk
e tam można zaprosić ZTK Zimna Wódka czy jakoś tak
 
Przejdź do forum: