LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,700,612 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Sklep Kibica
prlk
Wszytko na ten temat co myślicie o tym by powstał przy klubie sklep kibica ?
 
el_dzi
No dobra sklep kibica, ale kto, gdzie, kiedy i za co?
 
Piotrek
Dokładnie. To juz powazna inwestycja. Musi byc kasa na pamiąki, musi byc pomieszczenie na sklep, musi byc odpowiedzialna osoba zajmująca się sprzedazą. Pomysł dobry ale pewnie skonczy sie tylko na pomysle
 
www.wislapulawy.pl
el_dzi
o to chodzi. taki sklep może założyć jedna osoba jako działaność gospodarczą bo ja nie widze inaczej.
Druga sprawa czy jest tak duże zapotrzebowanie na rynku aby trzeba było otwierać sklep. Może wystarczy jakiś internetowy sklepik założyc ale to tez trzeba mieć fundusze.
 
BNS
moim zdaniem taki sklep(nie ważne w jakiej formie) powinien już dawno być przy naszym klubie. myślę że zainteresowanie było by spore. wiem że większość potępi mój pomysł ale powinien być to sklep którego właścicielem powinien być klub, z tego względu że tak by było poprostu najłatwiej...
 
PrzemekK
Sam nie wiem co powiedzieć. Myślę że taki sklep chyba by się przydał, jednak na stadion MOSiR przychodzi zaledwie ok. 200 ludzi . Nie wiem czy się opłaca. Ale fajnie by było.

Życzę powodzenia!
 
http://przemexer.fotosik.pl/
Unikat
nie trzeba sklepu, wystarczyło by jak byłyły by fotki przedmiotów do kupienia nawed na stronie i cennik i np. nr telefonu do osoby z tymi gadżetami, ale jak by bie patrzeć to też rozbija sie wszystko o kase bo najpierw trzeba za to wszystko założyć.
 
prlk
ale można zebrać listę osób które chciały by mieć jakieś gadżety i zamówić

smycze - koszt od 6 do 12zł
bluzy - koszt od 70 do 100 zł
koszulki - koszt od 15 do 30 zł
otwieracze , breloczki, kalendarzyki - koszt od 2,50 do 15 zł


Flagi

www.szaliki.com (realizacja od 3 do 4 dni)
www.miras1938.prv.pl (flagi, fagi do machania, transparenty, sektorówki)
www.bytovia.pl/flagi
www.szycieflag.team.net.pl (na płot, transparenty, małe sektorówki)
www.jaroflagi.pl (flagi, fagi do machania, sektorówki)
www.oprawa.prv.pl/ (flagi r11; sektorówki, pasy materiału, transparenty)
www.flagizwarszawy.prv.pl/ (drukowane flagi)
www.fanstyle.pl/ (flagi na kij, machajki)

Odzież, szale ...


www.szaliki.com (Szaliki dziane- od 10 sztuk - Szaliki tkane - od 250 sztukSzaliki drukowane Szaliki firmowe Szaliki okolicznościowe Pasiaki z haftem - od 10 sztuk Flagi Czapki - od 10 sztuk- Czapki zimowe - Koszulki t-shirt - od 10 sztuk - Koszulki polo - od 10 sztuk- Chusty - od 10 sztuk - Bluzy - od 10 sztuk- Skarpetki - od 50 sztuk- Kominiarki-Odzież damska- Ręczniki

www.kibicowskie.pl (szaliki (od 10 sztuk!!!),barwówki, odznaki, czapki, proporczyki, t-shirty- kubki- breloki- trąbki- długopisy- mini koszulki- chusty- i inne)
www.szaliki.pl (szaliki dziane i tkane od 30 sztuk, Nakrycia Głowy:Baseballówka - Kaszkiet Chusta - Kapelusze - Cylinder)
Michał z Łodzi Tylko kom 660-732-431 lub tygrys172@wp.pl (szale, bluzy, koszulki etc)
www.oprawa.prv.pl/ (bluzy z kapturem-bluzy bez kaptura-koszulki-polówki-chusty -czapki)
www.ultra-styl.pl (koszulki)
www.ok.twsd.pl ( Szaliczki mini! - Szaliki dziane - Szaliki dziane (haft) - Szaliki tkane - Szaliki polar Czapeczki, -chusty (letnie) - Czapki (zimowe) - Koszulki -Getry - Bluzy - Smycze)
www.dobrynadruk.pl/ (koszulki, kolekcja damska, koszulki polo, polary, kurtki, czapki, bluzy)
www.naszywki.com.pl/ (koszulki r11; bluzy - czapki)
www.helyo.pl/ (koszulki t-shirt, bluzy,czapki, daszki,polary, bezrekawniki, kamizelki)
www.pgwear.net (Czapeczki: Bluzy z kapturem: Bluzy ninja: Bluzy zwykłe: Koszulki:
Koszulki polo: Koszulki damskie)
www.fanstyle.pl/ (paski parciane i ze skóry ekoogicznej)
www.studiowidok.pl/ (bluzy, czapki, koszulki r11; haft lub nadruk)
www.rahal.pl/ (koszulki)
www.motyw.net/ (koszulki, bluzy)
gg;2851292 (skarpetki min100, dresy z nadrukiem)
gg: 660370 (smycze)

Pirotechnika i oprawa

www.oprawa.prv.pl/
www.sklep.kibica.pl/
www.race.com.pl/
www.latek.com.pl/ (sreberka)
www.firebis.pl/

Gadżety

www.oprawa.prv.pl/ (nadruki na: - kuflach - szklankach - kubkach (plastikowe i ceramiczne)
- pokalach - kieliszkach - popielniczkch - zapalniczkach r11; długopisach)
www.sklep.kibica.pl/ (Kalendarze ścienne - Kalendarzyki kieszonkowe r11;Terminarze r11;Pocztówki -Vlepki)
www.ultra-styl.pl (vlepki r11; breloczki do kluczy r11; otwieracze do kluczy)
www.dobrynadruk.pl/ (dlugopisy, etui, kubki, parasole, torby i plecaki)
www.smycze.fantomas.com.pl/ (smycze)
www.naszywki.com.pl/ (naszywki)
www.vlepki.net./ (vlepki)
http://www.helyo.pl/ (smyczki - logobandy, breloki,kubki, szklanki)
www.pgwear.net (naszywki, smycze)
www.fanstyle.pl/ (piersiówkiWink
www.motyw.net/ (smycze)
http://www.eurogift.com.pl/ (podobno wszystko)
www.dlakibicow.republika.pl (smycze, breloki ,otwieracze )

Projekty, wzory:
www.vlepka.xt.pl
www.ptrgraf.cba.pl
nr gg. 6104171 Maciunia-KSH Hetman Włoszczowa
uzytkownik: pilkajestokragla gg: 15988983


źródło www.kibice.net
Edytowane przez prlk dnia 08/11/2007 08:00
 
ostek
Puławy są za małe na taki sklep, a nawet jesli nie to za mało ludzi interesuje się klubem, a co dopiero chce wydawac kase na pamiatki z nim zwiazane
 
Przejdź do forum: