LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,700,605 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Wisła Puławy vs Stal Poniatowa
prlk
Bardzo ważny mecz dla nas pod względem sportowym a także kibicowskim . Niech każdy powie koledze w pracy w szkole , i wszyscy na sektor pod zegarem , dziś również pojawi sie plakat który będzie można pobrać .

Jeśli jest ktoś chętny by pomóc w oprawie to pisać na priv.
 
BNS
wiesz co prlka? fajnie że sie angażujesz ale najpierw to ty weż powiedz swoim kolegom żeby nie wychodzili w 1 połowie bo jest to dla mnie żałosne... a pod zegar najwirniejsi i tak przyjdą i będą dopingować...
 
Rudy
Przyjdą Ci co zawsze, wątpie by plakaty zachęciły kogoś do przyjścia do Młyna. Ludzie się boją:/
 
lukasz
Bo w młynie sama patologiaSmile
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
PrzemekK
Mam nadzieję że będziesz Prlk?
 
http://przemexer.fotosik.pl/
BNS
plakaty trzeba rozwieszać żeby wszyscy wiedzieli że coś się dzieje... nie ważne ilu nas będzie. ostatnio było nas tak mało, że ledwo sam nas widziałem, ale był dobry rozweselacz w przerwie...patologia....SmileSmileSmile pozdro dla tych co byli
Edytowane przez BNS dnia 17/10/2007 19:04
 
lukasz
Smilehehehe rozweselaczPfft trzeba przyznać,że doping po nim był zajebisty
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
BNS
ja to na każdy mecz przychode "wesoły". i wam też polecam...
 
prlk
przemek zwolnij !!!
 
Rudy
Jutro mecz. Niech każdy postara się zachęcić kogoś, żeby z nim przyszedł i będzie gitSmile Mi może się uda 2 chłopaków namówić.
 
BNS
mi się już znudziło namawianie. myślę że jesteśmy w stanie się dobrze pokazać ale do tego trzeba mieć jaja a nie sie aby napinać jak to niektórzy pokazują . jaką niektórzy czerpią frajdę z tego że przyjdą, siądą, pogadają i wyjdą jeszcze w pierwszej połowie.a póżniej uważają się za wielkich kibiców. żal mi ich. dopingować można nawet w małej liczbie i można to robić dobrze... DO BOJU WISŁO MARSZ...
 
prlk
a czy od nas poszli starsi ? czemu nie zabrałałeś podczas meczu zdania w tej sprawie ?
 
lukasz
jesli chodzi o grilla to od nas chyba tez mieli byc mlodzi nie??
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
Rudy
Od nas ekipa też nie była starszych a z tego co wiem to ten co to proponował to był jednym z młodszych na tym meczu...
 
PrzemekK
Szkoda że mnie nie było na tym meczu.

1 punkt!
1 punkt!Smile
Edytowane przez PrzemekK dnia 21/10/2007 06:47
 
http://przemexer.fotosik.pl/
BNS
przestańcie pier##### o tych grillach i innych "chuligańskich" wyczynach, a zastanówcie się nad kibicowaniem i dopingiem. w ponad 50 tys mieście kilkanaście osób dopinguje drużyne w jednym z najważniejszych meczy sezonu!!!!! a co robi reszta "wielkich" kibiców???
 
Rudy
ich spytaj podejdź w sobote i spytaj
 
Przejdź do forum: