LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,701,132 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Który herb?
prlk
Zastanawia mnie który herb jest herbem Wisły , bo widzę dwa ma stronie w newsach
 
Piotrek
Ten herb który masz w awatarze to aktualny herb Wisełki. Ten drugi to chyba poprzednia wersja a my na stronie używamy drugiego w zeby nie było monotonnie bo cały czas jeden herb. To także służy dobremu rozróżnianiu kategorii newsów
 
www.wislapulawy.pl
el_dzi
Herbów Ci u Nas dostatek Wink A tak naprawdę to już nie wiem który herb jest aktualny. Według statutu klubu powinien być to: Odznaką klubową jest emblemat Klubu z herbem miasta Puławy na biało - niebieskim polu.
więc tak naprawdężaden z tych herbów mi nie pasuje do opisu Smile
 
Piotrek
Eldzi a co ty tak z rana w robocie??? Heheh. Patrząc na odznaki klubowe, to wszystkie herby były kiedys albo nadal są uzywane przez klub.
 
www.wislapulawy.pl
el_dzi
no wiesz robota rzecz święta a dzisiaj dodatkowo musiałem zacząć od 7 rano, no ale po 15 już fajrant Smile

jeśli chodzi o mnie to najbardziej pasuje mi ten owalny, który u nas służy jako oznaczenie newsów juniorów - ładny jest a Wam ?
 
Piotrek
Heheh. To pracuj pracuj. Mnie się oba podobają. Najgorzej nie trawie tylko takiego owalnego na którym jest rycerz na koniu, kiedys to byl chyba herb tez
 
www.wislapulawy.pl
prlk
na oprawę zrobilismy ten z konikiem Wink

szczególne podziękowania dla unikata i albercika za kawał dobrej roboty Wink
 
Piotrek
Był jeszcze jeden podobny do tego owalnego ale z konikiem samym. Bardzo podobny do herbu miasta. A oprawa całkiem spoko
 
www.wislapulawy.pl
el_dzi
tutaj jest kilka wersji na znaczkach

http://i18.tinypi...6bh7d4.jpg
 
Przejdź do forum: