LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,569,340 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Awans = Problem
Anti Red
Śledzi ktoś sytuację w jakiej znalazł się Motor Lublin?Co o tym sądzicie?Jak waszym zdaniem zakończy się ta cała sprawa?Coś mi się wydaje,że będą mieli ciężko?Mimo wszystko im współczuję.Oby u nas nie doszło do podobnej sytuacji.
 
kopia
a ja Ci powiem, że u nas jest sytuacja wcale nie do pozazdroszczenia. Trener ma dość całej zadymy z Azotami nie wykładającymi kasy. Zmiana zarządu = wpisy w sądzie i inne opóźnienia prawdopodobnie kasy nie bedzie na transfery i trener pojdzie gdzie indziej bo za drobne pracowac nie będzie godność swoją ma.

Oecny skład Wisły jest w stanie utrzymać się w 4 lidze ale my musimy byc w 6stce !!! zeby znalezc sie w przyszlym roku w 3 lidze po reorganizacji, bo jesli nie to znow mecze z Orłami nas czekają i z Pomem i innymi.

wiec nie jest tak kolorowo kasa pewnie bedzie bo w zarzadzie wyczuli ze na Azotach nie zartują, tylko czy to nie będzie zbyt późno???
 
Anti Red
Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze,a Krawco poprowadzi nasz zespół jeszcze wyżej.W momencie kiedy Wisła zostałaby bez Krawczyka traci bardzo dużo na swojej wartości.Co do tej reorganizacji,to bezapelacyjnie trzeba awansować do trzeciej ligi,a to wiąże się z transferami rzecz jasna.Ja to wiem,Ty to wiesz i oni mam nadzieję też to wiedzą?Burek miał zrezygnować i zrezygnował,miał być awans i był.Teraz ruch należy do Azotów i powinni to docenić na czas.Jeszcze chyba nie jest za późno?W przeciwnym razie po co te wszystkie nakazy ze strony Azotów?Po to,aby liczyć na to,że nie zostaną zrealizowane?Zobaczymy już niedługo,jeżeli będzie wszystko git,to oznacza to,że wszystkie wymogi były potrzebne dla dobra sportu,dla reklamowania miasta i głównego sponsora,no i dla nas kibiców.Czyli tak,jak oficjalnie się o tym mówiło.Więc chyba nie mamy się czego obawiać panie Kopia?Tak to rozumuję.
 
prlk
Ja nie lubie Motoru pewnie jak wiekszosc osob z Pulaw ale daze ta ekipe szacunkiem nalezy im sie ta II liga ,ale wladze miasta widac ze nie chca tej II ligi szkoda by bylo tej II ligi. Zawsze blisko by było na dobry mecz ;d
 
Piotrek
Moze nie przepadam za Motorem ale uwazam ze sytuacja dziejąca się w Lublinie to kuriozum. Miastu nie zalezy wogole na drużynie, zeby jej pomóc. Uwazam ze mimo wszystkiego 2 liga sie Motorowi nalezy ,maja mocną ekipę kibicowską no i sportowo wywalczyli awans.
Dziwi mi zachowanie miasta.
 
www.wislapulawy.pl
Anti Red
Miasto klasycznie wypięło na Motor zadek.Wydaje mi się,że przystąpią do rozgrywek bez wyróżniających się graczy z poprzedniego sezonu,ponieważ tamci odejdą.Kibice chcą coś pikietować,ale nie sądzę żeby to cokolwiek zmieniło.Okazało się,że dla Lublina awans Motoru to zajebisty problem.Zamiast radości jest wielkie rozczarowanie,że im się udało.Wspomnieć należy jeszcze o ich stadionie,który nie spełnia drugoligowych wymogów.Czyżby mecze w Łęcznej?Oj,mają kaszanę.I tak jak wcześniej napisałem współczuję im i widzę,że nie tylko ja twierdzę iż druga liga fanom Motoru się należy.Dobrze,że u nas w następnym roku zaczynają modernizację całego obiektu.Przynajmniej my w przyszłości nie będziemy się martwić gdzie grać,a to już dużo.W ogóle cieszą mnie te wszystkie boiska,które u nas w szybkim tempie powstają.Jeszcze,żeby miasto wykładało więcej pieniędzy na nasz klub.
 
AniaE
5 lipca robią manifę w lublinie
 
Anti Red
Jednak źle to rozumowałem.Roszady pomiędzy sobą to za mało,aby główny sponsor to docenił.Teraz moja prośba do zarządu Wisły Puławy- spieprzajcie z tego klubu,jesteście skończeni,tylko na Boga nie pociągajcie nas za sobą!!!O co tu ku....a chodzi?Co jest grane?
 
AniaE
tak z innej beczki to ciekawie się druga liga zapowiada w Zniczu PruszkówSmile sami "przyjaciele" bedą gośćmiSmile POLONIA, ARKA, MOTOR, GIEKSA, ŚLĄSKSmile oj sie będzie działoSmile
 
Przejdź do forum: