LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,732,050 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Kibice
ostek
Jak obecnie na meczach Wisly wyglada sytuacja kibicow? Duzo osob chodzi na mecze, jest jakas czynna grupka kibicow?? Ja na Wisle nie chodze juz od 4 lat, odkad zaczalem studia ale kiedys dopingowalem nasz zespol bardzo goraco Grin Szkoda ze z dopingiem u nas nie najlepiej, ale to chyba wiaze sie z poziomem sportowym Sad
 
Piotrek
ostek napisał/a:
Jak obecnie na meczach Wisly wyglada sytuacja kibicow? Duzo osob chodzi na mecze, jest jakas czynna grupka kibicow?? Ja na Wisle nie chodze juz od 4 lat, odkad zaczalem studia ale kiedys dopingowalem nasz zespol bardzo goraco Grin Szkoda ze z dopingiem u nas nie najlepiej, ale to chyba wiaze sie z poziomem sportowym Sad

Czynnej grupki kibiców nie ma . Czasem na wazniejszych meczach tworzy sie cos w rodzaju młyna gdzie przyjedza Radzyn i Opole. Ogolnie jak na Puławy chodzi malo osob bo kolo 400. Pamietajmy jednak ze to V liga jest
 
www.wislapulawy.pl
AniaE
Nidługo będzie 401Smile wracam do Puław:-D
 
kopia
czekamy na ciebie
 
Piotrek
Czekamy wpogule na grupke która by nie szczędziła gardel na meczach Wisly a nie tylko narzekala
 
www.wislapulawy.pl
ostek
koledzy z redakcji stoją w młynie?? Smile
 
el_dzi
ja w żadnym młynie nie pracuję tylko w sklepie Wink

 
ostek
to bylo powazne pytanie Frown


el_dzi: to dlaczego widać tam uśmiechnięta buźkę Smile ?
Edytowane przez el_dzi dnia 23/04/2006 22:42
 
Piotrek
Ja niestety nie mialem przyjemonosci byc w mlynie Wisly gdyz taki prawie nigdy nie istnial nie licząc paru meczy z Opolem i Radzyniem. Zawsze bylo to robione na wariata i nie było ciaglosci w tych sprawach
 
www.wislapulawy.pl
ostek
rozumiem ze poza sporadycznie organizowanym mlynem doping na stadionie nie istnieje? Pytam bo chetnie poszedlbym na stadion i pozdzieral troche gardlo
Edytowane przez ostek dnia 23/04/2006 12:23
 
Piotrek
No to raczej nie pozdierasz gardla w Pulawach. Mecze bez dopingu nie liczac pokrzykiwan z trybun jak zawodnicy maja grac itp. Slychac takze podpowiedzi trenerow. Czyli typowa V liga
 
www.wislapulawy.pl
ostek
zawsze mozna zebrac kilku zapalencow i samemu sprobowac cos zrobic z tematem dopingu. Ja powiem szczerze, ze odkad tylko powstala ta stronka i forum licze na to ze cos tu sie zrodzi. Na Legii byli Cyberf@ni to czemu w Pulawach nie mialoby powstac cos podobnego Grin No ale nawet jesli to jest to chyba dalsza przyszlosc, bo zeby cos zorganizowac na to trzeba miec z kim, a na forum (jak na razie) aktywnosc przejawia doslownie kilka osob.
 
el_dzi
<b>ostek</b> myślę, że na V lidze tak naprawdę nikomu się nie chce zdzierac gardła. Legia i Cyberf@ni to inna bajka, extraklasa bądź co bądź. wydaje mi się, że jeśli byłaby conajmniej III liga to byłoby coś więcej niż jest teraz Smile
co do aktywności forum, to trzeba poczekac, to dopiero początek tej formy komunikacji i muszą się ludzie przestawić.

 
ostek
nie wiem jak inni, ale ja po prostu lubie zdzierac gardlo bez wzgledu na lige. Sprawia mi to przyjemnosc i chetnie bym sie powydzieral na meczach Wiselki Smile

Druga sprawa. Jest wiele druzyn z wiekszych czy mniejszych miejscowosci blakajacych sie po nizszych ligach, które mają aktywnych kibiców. Dlaczego w Puławach nie miałoby byc tak samo? Ja wiem ze od lat poziom sportowy Wisły jest mizerny, ale chyba są w tym mieście kibice z prawdziwego zdarzenia. Problem jest chyba w tym, ze nie ma komu zacząć.
 
el_dzi
w takim razie może ty zacz. niekórzy w tym towarzystwie po prostu nie mogą już zdzierać gardeł bo są za starzyWink a dlaczego w Puławach nie ma mocnej ekipy zdzierających gardło ? to nie wiem, pewnie z lenistwa
 
ostek
za starzy bo nie wypada? :/

A sam nie zaczne bo to by dopeiro glupio wygladalo Grin
 
el_dzi
ostek napisał/a:
za starzy bo nie wypada? :/


mówiłem o sobie Smile mam zaświadczenie od lekarza że nie mogę pracować głosem (czyli też między innymi wydzierać się na meczach) Smile i mówię tutaj serio
 
ostek
no ale poklaskac mozesz Grin
 
arkadek
ostek widzę, że masz ambitne zamiary, ja w każdym bądź razie chętnie się dołączę jak tylko będę w Puławach i będzie mecz. Żyleta to to nie będzie ale od czegoś trzeba zacząć...
 
ostek
groszek, ale to tak we dwoch bedziemy mlyn robic?? Wink
 
Przejdź do forum: