LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,701,032 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Gadżety klubowe
Rudy
A może te napisy na koszulkach żeby były jakąś kozacką czcionką zrobione?? np. coś takiego jak w http://images.gildia.pl/_n_/ggk/gry/grand_theft_auto_san_andreas/okladka-200.jpg
i chodzi mi konkretnie o napis "San Andreas" - tą czcionkę
Edytowane przez Rudy dnia 07/06/2007 10:20
 
lukasz
Czyli gotykiem jakimś.Dało by rade zrobić coś takiego.Całkiem fajnie by to wyglądało
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
el_dzi
Coś się dzieje w temacie polówek czy temat zginął śmiercią naturalną ?
Potrzeba działania a nie gadania.
 
lukasz
Dobra kto chce wpłacić pieniądze niech pisze PW lub na GG(numer w profilu)nawet jak będe niedostępny.Moze ktoś chce pomóc w zbieraniu pieniędzy??Smile
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
lukasz
W NIEDZIELE OK. 15:00 PRZED BRAMĄ GŁÓWNĄ STADIONU BĘDZIEMY ZBIERAĆ PIENIĄDZE NA KOSZULKI POLO WISEŁKI(Ja i prlk).WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZYNIESIENIE 36 ZŁ.
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
el_dzi
lukasz napisał/a:
W NIEDZIELE OK. 15:00 PRZED BRAMĄ GŁÓWNĄ STADIONU BĘDZIEMY ZBIERAĆ PIENIĄDZE NA KOSZULKI POLO WISEŁKI(Ja i prlk).WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZYNIESIENIE 36 ZŁ.


jaki znak rozpoznawczy? może bedziecie trzymać w ręku czerwonego goździka Wink
z pewnością wpadnę wpłacić - wystawiacie faktury vat? Wink
 
lukasz
Będe trzymał skarbonke z naklejką"na koszulki"Grin.A tak powaznie to ja będe w bialej koszulce Legii
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
prlk
ja w niebieskiej Wisełki Grin
 
lukasz
To jak dzialamy coś z tymi koszulkami??Mozna zamówic T-shirty,które będą tańsze i moze będzie więcej chętnych i wszyscy zapłacą...Smile
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
prlk
ja poprosze bokserki w barwach Smile
 
lukasz
No to jak robimy te koszulki czy nie??
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
lukasz
No to kto idzie na takie coś-biały t-shirt z herbem na piersi i napisem WISŁA PUŁAWY na plecach??
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
ostek
no i jak sprawa wyglada?? zbiera ktos kase??
 
lukasz
Chyba się juz wszystkim odechciało koszulek :/
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
lukasz
No to dobra lecimy-chętni na t-shirty Wisły
1.lukasz
2.david_gredzin
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
Piotrek
Temat ciągnie się już 7 stron a koszulek jak nie było tak nie ma. Niezle. Chetny owszem jestem ale watpie czy to wyjdzie
 
www.wislapulawy.pl
lukasz
a dlaczego ma niby nie wyjść??Wystarczą dobre chęci i kilkanaście złotych
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
lukasz
Narazie koszulki nie będą robione
Mozna by szobic i zamówić u Szulca (http://www.szaliki.com/) ,który robi t-shirty lub polo juz od 10 sztuk.Koszt polo od 25 zł,Tshirt-od 9zł.Niech wszyscy przemyślą to.Jakby się zebrało choć 10 chętnych mozna by zamówic zwykle t-shirty.
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
BNS
panowie przestanmy polemizowac. niech ktos konkretny wezmie sprawy w swoje rece, bo jak bedziemy pier... farmazony to nigdy nie zobaczymy tych koszulek. ONLY WHITE!!!
 
PrzemekK
Jak będziemy gadać to nic nie zrobimy.Weżcie się zdecydujcie polo czy T-shirt. Jak już byla zbierana kasa na polówki to nagle komuś się T-shirtów zachciało. LUDZIE!!!
TRZEBA BYŁO WCZEŚNIEJ MÓWIĆ!!!!
A NIE W OSTATNIEJ CHWILI I W KOŃCU GÓWNO Z TEGO WYSZŁO!!!Shock
 
http://przemexer.fotosik.pl/
Przejdź do forum: