LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,700,767 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Gadżety klubowe
lukasz
Chętni na polo:
lukasz x3
wojytek
el_dzi x2 (rozmiar L)
Marceli (rozmiar M)
Piotrek
david_gredzin (rozmiar L)
rAQu
prlk x2
Kazik
Anti Red
maolat
psina
ostek (rozmiar L)
kopia x2 (rozmiar L)
Rudy (rozmiar XL)

Cena to około 36 zł
Edytowane przez lukasz dnia 25/06/2007 09:29
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
kopia
polo to i ja wezme 2x L-kę
 
el_dzi
widzę, że do 20 brakuje jednej koszulki - w takim razie ja zamawiam dwie - czyli razem jest 20

Pozostaje już tylko robić zrzutę i robić
Edytowane przez el_dzi dnia 27/05/2007 17:35
 
Rudy
I ja się piszę na jedną XL.
 
Piotrek
Łukasz to dawaj zbieramy kasę i jedziemy z tymi koszulkami.
 
www.wislapulawy.pl
lukasz
Więc zostaje tylko zebrac kaseSmile.Najlepiej jakbysmy uzgodnili jeden termin wpłacenia kasy albo na najblizszym meczu zbiórke zrobić
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
Piotrek
Najbliższy mecz to albo wyjazdowy w Kazimierzu a u nas to dopiero spotkanie z Motorem 10 czerwca
 
www.wislapulawy.pl
prlk
tylko zeby sie kur nie skurczylyw praniuGrin
 
ostek
dla mnie L i dajcie znac komu i gdzie wplacic kase Smile
 
prlk
ja poprosze taka na 180cm bo nie wiem czy to l czy m czy xl
 
prlk
zes dal
 
el_dzi
Przemutek-fan napisał/a:
powiedzcie


odpisałem Ci chłopaku na PW
 
lukasz
Pytałem się już gościa od koszulek czy będzie mozna zamawiać róźne rozmiary koszulek np kilka L+kilka M itd. czy tylko 20xwybrany rozmiar.Tylko ze jeszcze nie dostałem od niego odpowiedzi.Teraz jeszcze pytanie jak duzy ma być herb i jaką czcionką ma byc wyhaftowany napis??
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
el_dzi
lukasz napisał/a:
Pytałem się już gościa od koszulek czy będzie mozna zamawiać róźne rozmiary koszulek np kilka L+kilka M itd. czy tylko 20xwybrany rozmiar.Tylko ze jeszcze nie dostałem od niego odpowiedzi.Teraz jeszcze pytanie jak duzy ma być herb i jaką czcionką ma byc wyhaftowany napis??



Jeśli rozmawiamy o projekcie który ja wrzuciłem to napis na plecach robiony był czcionką IMPACT ( wielkość myślę że maksymalnie 350px, kolor czcionki biały z niebieską obwódką koloru #003366) natomiast napis na piersi nad herbem czcionką RotisSemiSansPl (kolor czcionki #003366)

myślę że to się przyda http://img215.ima...uzype8.jpg - wysokość herbu to pewnie gdzieś około 350px a napis nad herbem taki akuratny - jeśli gość się zna na robieniu takich rzeczy to na pewno bedzie wiedział o co chodzi. Zawsze można pokazać mu to http://www.wislap...kapolo.gif z zaznaczeniem że chodzi o całe białe.

Jeśli ktoś coś chce zmienić to proponuję to wpisać, żeby potem nie było niejasności.
Edytowane przez el_dzi dnia 30/05/2007 14:36
 
prlk
herb taki sredni najlepiej a napis jaksi gotyk czytelnySmile albo normalny
 
lukasz
Dobra teraz podawać swoje rozmiary.Potem zbierzemy kase i zamawiamy.Kto moze już zapłacić za koszulki.Dawać na PW to się możemy ustawić gdzieś np przez godzine bede pod stadionem i wtedy bedzie można wpłacić kase.
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
prlk
a od kogo te koszulki gdzie robicie?
 
lukasz
U Michała z Łodzi
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
prlk
Ja dwie poprosze XL
Edytowane przez prlk dnia 04/06/2007 15:38
 
lukasz
KTO MOŻE NIECH PRZYNIESIE KASE NA MECZ W KAZIMIERZU!!!.Jak nie to jescze jakos w tygodniu mozemy się ustawić.
Edytowane przez lukasz dnia 04/06/2007 20:16
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
Przejdź do forum: