LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,738,568 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Gadżety klubowe
prlk
A moze by tak to z reszta ekipy uzgodnic?
 
lukasz
Resztą ekipy?Czyli na meczu w młynie się popytać?Jeśli możecie to pytajcie kogoś kto mógłby kupić polówki czy nie jest chętny,bo nie każdy zagląda na stronkę.
Pozdro
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
lukasz
MAMY JUŻ 10 OSÓB!!!
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
lukasz
tak między 20-30zł,to zalezy od ilości i wielkości haftów.
Jeśli nie bedzie 20 osób to zamawiamy z szaliki.com bo tam juz od 10 sztuk,tylko bedzie trzeba troche czekaćAngry
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
lukasz
Michał z Łodzi napisał że jeśli koszulka miałaby haft na piersi i na plecach i byłaby biała to kosztowałaby ok 36 zł.Jeśli zamówimy więcej to pewnie bedzie taniej.
Możemy zrobic białe koszulki z niebieskimi kołnierzykami i czerwonymi końcówkami rękawków(nie wpływa to na cenę)

el_dzi-mógłbyś zrobić jakiś projekt tzn wzór który pokazywałby gdzie i jakie bedą hafty i wogóle.Bedzie łatwiej wycenić takie koszulki.

Jak koszulki bedą wycenione to mozna wstawić newsa na stronie glównej i będzie pewnie więcej chetnych.
Edytowane przez lukasz dnia 01/05/2007 21:00
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
lukasz
tylko najpierw trzeba zrobić jakiś sensowny projekt i jeszcze go do gościa wyslać w celu wycenienia koszulekSmile
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
prlk
a mozemy pogadac o tym podczas meczu w młynie ? chyba ze nie stoicie
 
lukasz
możemy a czemu nie,wtedy moze więcej osób skusi się na poloWink
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
el_dzi
No dobra ja bym to widział tak:

PROJEKT KOSZULKI POLO v.01

Tylko pytanie, czy zamawiając 10 sztuk można wybierać różne rozmiary czy tylko jeden? Jest to istotne bo w rozmiar M ja np się nie mieszczę, conajmniej L
Edytowane przez el_dzi dnia 02/05/2007 09:33
 
lukasz
nooooo bardzo ładnie,o to mi chodziłoSmile.Mi się bardzo podoba i wg.mnie to mozemy takie zamawiać.

Raczej bedzie możliwość wyboru rozmiarów.Pozatym nie zamawiamy raczej 10 sztuk tylko 20 bo 10 sztuk byłoby w cenie 50 zł/szt
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
Piotrek
Mnie sie podobaja. Mysle ze mozna zamawiac
 
www.wislapulawy.pl
el_dzi
david_gredzin napisał/a:
projekt mi sie podoba, mysle ze takie oto polo mozna zamawiacSmile, tylko jak z reszta zamawiajacych?


tylko dajcie znać jakby co to podeślę do osoby zamawiającej plik z logo w lepszej rozdzielczości.
 
Piotrek
lukasz napisał/a:
nooooo bardzo ładnie,o to mi chodziłoSmile.Mi się bardzo podoba i wg.mnie to mozemy takie zamawiać.

Raczej bedzie możliwość wyboru rozmiarów.Pozatym nie zamawiamy raczej 10 sztuk tylko 20 bo 10 sztuk byłoby w cenie 50 zł/szt

Łukasz i jak poszukiwania chętnych bo czas mija. Fajnie by było coś zrealizować jednak
 
www.wislapulawy.pl
prlk
ok ja sie pisze, a do kogo z tym i ile to bedzie kosztowało?
Edytowane przez prlk dnia 03/05/2007 11:16
 
lukasz
prlk napisał/a:
ok ja sie pisze, a do kogo z tym i ile to bedzie kosztowało?

Koszulki będą kosztowały ok. 36zł.Dokładnie będe wiedział jak prześle projekt do wyceny.
Już teraz mówię,że kasę należy dać już wcześniej,bo nie mam tyle kasy zeby zalozyć za wszystkich.
Edytowane przez lukasz dnia 03/05/2007 14:38
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
lukasz
Pieniądze zacznie się zbierać jak bedzie już 20 osób chętnych na polo.A komu to jeszcze się ustali.Najlepiej jakby to była osoba zaufana i odpowiedzialnaWink


LUDZIE JESZCZE TYLKO 6 OSÓB!!!
Pytajcie kolegów po szalu czy nie chcą koszulki.Nie każdy przecież ma internet.
Edytowane przez lukasz dnia 03/05/2007 20:45
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
lukasz
Nie ma więcej chętnych??Jeszcze tylko 6 osób!!!
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
kopia
moim zdaniem to slabo wyglada z innymi rekawkami i kolnierzem - cale biale lub czarne - reszta ok
 
kopia
el_dzi napisał/a:
No dobra ja bym to widział tak:

PROJEKT KOSZULKI POLO v.01

Tylko pytanie, czy zamawiając 10 sztuk można wybierać różne rozmiary czy tylko jeden? Jest to istotne bo w rozmiar M ja np się nie mieszczę, conajmniej L


mysle ze teraz to z XXL
 
el_dzi
kopia napisał/a:
moim zdaniem to slabo wyglada z innymi rekawkami i kolnierzem - cale biale lub czarne - reszta ok


kopia ma chyba trochę racji, jak tak spojrzeć na ten projekt to wygląda trochę jak koszula zawodnika w kręgle - trochę za bardzo discomanska.

Porównanie oby projektów:

PROJEKT KOSZULKI POLO v.01

PROJEKT KOSZULKI POLO v.02


kopia napisał/a:mysle ze teraz to z XXL


w sumie kopia chodzimy w jednej wadze
Edytowane przez el_dzi dnia 04/05/2007 13:33
 
Przejdź do forum: