LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,701,143 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Gadżety klubowe
lukasz
Witam
Kibice w Puławach są coraz aktywniejsi-są nowe flagi,szale więc mozna by zrobić jakieś gadżety klubowe-koszulki,bluzy,nowe szale,wpinki,naszywki itp.
Ktoś byłby chętny?Jeżeli tak to wpisujcie co byście najchętniej chcieli zakupić.Ja mysle ze najlepiej byłoby zamówić jakieś koszulki(T-shirty albo polo) lub bluzy.
Jeśli byłoby duzo chetnych to można by cos zrobić.Popytajcie kolegów,którzy są kibicami a nie mają neta czy są chętni na zakup jakichś gadżetów.Moim skromnym zdaniemSmile młyn byłby zajebisty gdyby wszyscy mieli koszulki w klubowych barwach.
Pozdrawiam Łukasz
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
prlk
mysle ze temat do zamkniecia!
 
el_dzi
prlk napisał/a:
mysle ze temat do zamkniecia!


dlaczego do zamknięcia, ja chętnie bym się pisał na jakąś fajną koszulkę polo
 
Anti Red
Ja również piszę się na koszulkę polo w barwach klubowych....
 
Piotrek
Nie widze powodu aby zamykac temat. Koszulka w barwach Wisełki dobra rzecz. Myslę ze nalezało by zrobic listę chetnych i zebrac jakas zaliczke i powoli coś robić w tej sprawie
 
www.wislapulawy.pl
lukasz
Jak bedzie 10 osób chętnych na polo to chyba bedzie mozna zamawiać.teraz jeszzce jakis projekt bedzie potrzebny.Czy ktoś mógłby podjąć się tego zadania i zrobić jakis ładny projekt??
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
Piotrek
No od 10 tak tylko ze wtedy chyba strasznie drogo to wychodzi. Moze eldzi jak bedzie mial chwile czasu podrzuci jakiś projekcik??
 
www.wislapulawy.pl
lukasz
tylko nie wiem czy więcej osób będzie chciało te koszulki.Jeśli będziemy mieli 10 osób to popytam ile bedziemy musieli zapłacić.Jezeli za duzo to poczekamy na następne 10 osóbPfft
Na stronie kibicowskie.pl można kupić koszulki polo za 23zł ale tylko z haftem na piersi no i minimalne zamówienie to 50 sztuk:/

Na szaliki.com można zamówić koszulki polo już od 10 sztuk z haftem na piersi i napisem na plecach niestety nie wiem jaka cena.Jeśli bedzie 10 osób chętnych to napisze do nich i się zapytam.

Można jeszcze napisać w sprawie koszulek do Michała z Łodzi ale to dopiero jak bedzie więcej chętnychWink
Edytowane przez lukasz dnia 28/04/2007 11:34
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
prlk
To zrob ktos liste osob chetnych i sie zamowiGrin
 
lukasz
No to kto chętny na polo??Jeśli będzie co najmniej 10 osób to zaczynamy dzialacGrin
Robimy listę chętnych więc jak co to pisać kto będzie chcial kupić koszulkę.

Chętni na polo:
lukasz x3
Znawca
el_dzi
Marceli
Piotrek
david_gredzin
rAQu
prlk
Kazik
Anti Red
maolat
psina
ostek
Bartek
Edytowane przez lukasz dnia 01/08/2007 14:12
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
prlk
To moze na meczy w mlyie u nas jak bedzie wi3cej chlopa sie popytac .
 
el_dzi
ja się już dopisałem Smile
 
lukasz
Dawać,dawać jeszcze przynajmniej 4 osoby.Tylko jeszcze kwestia tego co chcecie widzieć na koszulce jaki ma mieć kolor-dawajcie najlepiej projekty.Dla mnie najlepiej byłoby gdyby koszulka była niebieska z haftowanym herbem na piersi i z napisem WISŁA PUŁAWY lub DUMA POWIŚLA na plecach.
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
el_dzi
lukasz napisał/a:
Dawać,dawać jeszcze przynajmniej 4 osoby.Tylko jeszcze kwestia tego co chcecie widzieć na koszulce jaki ma mieć kolor-dawajcie najlepiej projekty.Dla mnie najlepiej byłoby gdyby koszulka była niebieska z haftowanym herbem na piersi i z napisem WISŁA PUŁAWY lub DUMA POWIŚLA na plecach.


to przy takim wyglądzie nie potrzeba żadnych projektów, wysłanie herbu Wisły + okeślenie czcionki napisu + kolor koszulek
 
lukasz
To wszystkim pasuje takie zestawienie(herb+napis na plecach)??
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
Piotrek
Myslę ze tak. Nie ma się co bawić w jakies zawiłe wzory
 
www.wislapulawy.pl
lukasz
Są jeszcze jacyś chętni na koszulki??Potrzebujemy jeszcze co najmniej 4 osób!!!
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
lukasz
Rozmawiałem dzisiaj z Michałem z Łodzi i uzyskałem takie informacje:
-minimalna ilość to(niestety)25 sztuk,białych i czarnych 20
-kolnierzyki i końcówki rękawków mogą być w innym kolorze
-im więcej tym taniej
-ilość i wielkość haftów sami sobie wybieramySmile ale cena rośnie gdy bierzemy więcej haftów lub większe.

Ps.Michał z Łodzi robi takze bluzy już od 10 sztuk więc jesli nie udałoby się zebrać 25 osób to możemy zamówić bluzy.

Czy ten temat można by wrzucić na stronę główną??Może więcej ludzi zwróciło by na niego uwagę.
Edytowane przez lukasz dnia 30/04/2007 13:01
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
el_dzi
a masz jakieś zdjęcia przykładowych koszulek polo i bluz robionych przez Michała z Łodzi ?

Wrzuciłem linka do tematu na forum w przewijanej belce pod topem, może więcej osób zauważy, że coś jest planowane.
Edytowane przez el_dzi dnia 30/04/2007 13:47
 
lukasz
To bluzy robione przez Michała z Łodzi:
http://i16.tinypi...gsr6v4.jpg
http://i16.tinypi...g3m5pt.jpg
http://i12.tinypi...4jah6h.jpg
http://i17.tinypi...vjop42.jpg
http://i12.tinypi...4pz11x.jpg
Edytowane przez el_dzi dnia 30/04/2007 14:09
 
fanatycywisly.futbolowo.pl
Przejdź do forum: