LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,703,268 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Stadion Wisły
Piotrek
No to nie za wiele ale zawsze cos ale jak by Wisla chciala tam grac mecze to troszke malo miejsca chyba
 
www.wislapulawy.pl
Piotrek
Ale mysle ze na pierwsze mecze przyszlo by troszke wiecej ludzi niz zawsze. A jak Wisla by sie spisywala dobrze w lidze to srednia frekwencja tez byla by wyzsza
 
www.wislapulawy.pl
ostek
Jak nam zmodernizują stadion to dopiero luda przyjdzie Cool Moze nawet tyle co na mecze przy sztucznym osiwetleniu pare sezonow temu Wink
 
kopia
powiem ze kicham na taka modernizacje jak oni planują- wole juz zeby zostalo jak jest niz bieznie i boisko oddalone o 50 m od trybuny co to wyglada jak budka u sterowca Zeppelin
 
AniaE
o proszęSmile kolega chyba mieszka w moich okolicachSmile)) stadion w Pruszkowie rzeczywiście dobrze wygląda (no może gorzej bez takiego oświetlenia). Tak wogóle to w Pruszkowie powstaje (powstało) kilka boisk dla 6 ze sztuczną murawą, widać że się rozwijają
 
Piotrek
Jeszcze raz powiem ze stadion Znicza mi się podoba. Arek przeslij ten projekt do urzędu miasta moze moze w porę sie opamiętają
 
www.wislapulawy.pl
el_dzi
faktycznie mają ładną trybunę, może już niedługo bedę mieszczać w pruszkowie to sobię będę czasami chodził Smile
 
AniaE
Powiem szczeże LG że na zdjęciach to wygląda ładnie ale od strony Alej Jerozolimskich to tak nie za bardzoSmile mogli by halę do kosza trochę podreperować, i boisko boczne, ja też musze się wybrać na Pruszków bo mieszkam tu trochę i ani razu nie byłam
 
el_dzi
AniaE napisał/a:
Powiem szczeże LG że na zdjęciach to wygląda ładnie ale od strony Alej Jerozolimskich to tak nie za bardzoSmile mogli by halę do kosza trochę podreperować, i boisko boczne, ja też musze się wybrać na Pruszków bo mieszkam tu trochę i ani razu nie byłam


czyli będziemy sąsiadami ?
 
AniaE
a w którym miejscu dokładnie będziesz mieszkał??? kupno czy wynajem?
 
el_dzi
poszło na prv (nie będę zdradzać gdzie zamierzam dokładnie mieszkać, bo mnie bojówki z Poniatowej namierzą Wink )
 
Piotrek
No tak bezpieczentwo to rzecz swięta
 
www.wislapulawy.pl
AniaE
a tak wogóle to strona Znicza Pruszków: http://www.znicz.pruszkow.pl/

oczywiście LEGIONIŚCISmile))))
 
AniaE
stronka warta uwagi, www.worldstadiums.com, w szczególności plany nowych stadionów, mi podoba się projekt Baltic Arena w Gdańsku TUTAJ
na 40 000 miejsc, chociaż w porównaniu do Chinoli i Angoli to maleństwo (91 000 i 90 000)

Jakby było ładne zdjęcie stadionu Wisły warto im wysłaćSmile kilka drużyn z woj. lubelskiego tam jest
Edytowane przez el_dzi dnia 19/09/2006 10:37
 
AniaE
na stronie puławskiej tv http://tvk.studiok.pl/program.htm do ściągnięcuia kwietniowy program w którym min jest relacja z budowy bocznego boiska KS Wisła Puławy
 
AniaE
a tak wogóle to dzieje się coś na głównej płycie?? czy tylko trawa rośnie?? Pozdrawiam
 
el_dzi
AniaE napisał/a:
a tak wogóle to dzieje się coś na głównej płycie?? czy tylko trawa rośnie?? Pozdrawiam


trafka sobie rośnie

a tak przy okazji, nieźle komary napierdalają na bocznym jak się chodzi po murawie. jak ostatnio polatałem z aparatem to całe nogi mam w bąblach Smile
Edytowane przez el_dzi dnia 19/09/2006 10:47
 
Piotrek
AniaE napisał/a:
a tak wogóle to dzieje się coś na głównej płycie?? czy tylko trawa rośnie?? Pozdrawiam

Dzis jak bylem na meczu z Tajfunem, ktory się nie odbył to na głównym trenowali trampkarze Wisły. Rozgrywali sobie wewnetrzna gierke
 
www.wislapulawy.pl
Anti Red
Są jakieś nowe informacje dotyczące przebudowy naszego stadionu?Będzie ta przebudowa,czy nie?Może liberał Seredyn nas odwiedzi i będzie miał coś do powiedzenia w tym temacie?Wie ktoś coś?
 
Piotrek
Jak cwierkają wróble w Puławach stadion ma być od września remontowany czyli Wisła i tak za pół roku wróci na boisko boczne grać
 
www.wislapulawy.pl
Przejdź do forum: