LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,700,879 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Stare zdiecia
prlk
Przegladałem właśnie strone o kibicach i był tam poruszony temat "stare zdiecia " Może i u nas poruszmy takie coś ? Ma ktoś jakieś stare fotki z meczy Wisełki ? Wklejajcie jak macie jakieś z tych wcześniejszych lat Smile
 
MrMargol
szkoda ze za moich czasów aparat fotograficzny to był wielki rarytasSad
 
Anti Red
Mr.Margol,a Smieną nie pstrykałeś zdjęć?GrinPóżniej klisza do koreksa,i rzutniczekGrin.Gdzieś miałem zrobione w ten sposób zdjęcie,tylko że z meczu piłki ręcznej.Od A do Z fotka mojej produkcjiGrin
 
Piotrek
Hehe. Jak ktos wa jeszcze jakies stare fotki to dawać bo pieknie prezntuje sie na nich stadion. Prawdopodobnie ta fotka czarno- biała pochodzi z lat 80
 
www.wislapulawy.pl
el_dzi
sam gdzieś na tym zdjęciu musze być, bo każde autorodeo zaliczałem na stadionie Wisły Wink
 
Piotrek
el_dzi napisał/a:
sam gdzieś na tym zdjęciu musze być, bo każde autorodeo zaliczałem na stadionie Wisły Wink

Hehe. To szukaj się. To musiało być fajne przezycie tyle ludzi na stadionie
 
www.wislapulawy.pl
MrMargol
zapraszam do galerii
wrzuciłem kilka sterych fotek które udostępnił kol Jacek Sętowski
bardzo mu za to dziękujęWink
ciekawe czy jeszcze to ktoś pamięta
oczywiście kopia sie odezwie że oczywiście
ale on juz bardzo "stary" jest tak jak jaSmile
 
Piotrek
Bardzo fajne zdjecia Morfeuszu. Szkoda ze na tych czarno- białych to nie poznaje naszych piłkarzy bo na tych trzech ostatnich to i owszem
 
www.wislapulawy.pl
Piotrek
Myslę,że dla młodszych czytelników strony było by to dobre. Nie chwaląc się sam znalazlem kilka starszych zdjęć z dziejów Naszego Klubu
 
www.wislapulawy.pl
el_dzi
no no GWIAZDA DUetu popła na zdjęciu z bujną czupryną :)
 
kopia
zdjecia zajebiste są i wartałoby je opisać. trza by się do kolorowej udac w wolny weekend i Władka Piętę podpytać o wspomnienia


- najlepsze zdjecie cali na niebiesko wygladaja jak Italia
 
prlk
Wsómie można popytać ludzi . Może maja swoją mała prywatna galerie .
 
Piotrek
Władek Pięta wszystko wie!!!!
 
www.wislapulawy.pl
el_dzi
morfeusz napisał/a:
no chciałem to jakos do fotki dokleić ale nie wyszło

na zdjeciu nr jeden :
stoją od lewej:
Jerzy Krawczyk, Waldemar Wojciechowski, Marek Wójcik, Bernard "Kazik" Bojek, (poniżej) Jenek Rybak, Janek Rejch, Antoni Piasecki, Janusz Kleszczyński (trener) i masażysta Goluch (chyba?)
poniżej od lewej:
Robert Gorgol, Wojtek Pięta, Mirek Banaszek, Edmund Marciniak (II trener), Roman Syroka (leży),Sławomir Moniuszko, Robert Tomczyk, Artur Tomasik, Jacek Sętowski.

Pfft


Mi się udało więc jest bezpośrednio na fotkografi dodany opis Smile
 
kopia
te stare fotki to jest hicior!!!!! trzeba zeby ludzie wygrzebali stare fotki bo to jest historia, ktora trzeba ratowac!
 
el_dzi
świetne są, kawał historii Smile
 
kopia
ja Syroke pamietam dobrze - zdjecia sa super. wartaloby je troszke opisac bo naprawde malo ktory klub ma takie fajne pamiatki. Przydaloby sie te nazwiska przypomniec bo w latach 80 szczegolnie byla to naprawde druzyna na poziomie
 
el_dzi
kurcze coraz lepsze te fotki. niezłego źródła foto dopadłeś Smile
 
Piotrek
Ladnie jestem pod wrazeniem Morfeuszu. Gratulacje
 
www.wislapulawy.pl
el_dzi
Piotrek napisał/a:
Ladnie jestem pod wrazeniem Morfeuszu. Gratulacje


ale z tego co widze zdjęcia morfeuszowi dostarcza MrMargol więc to jemu nalezy się podziękowanie. Ale wiadomo, wierny kibic i przyjaciel serwisu Smile
 
Przejdź do forum: