LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,700,598 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Zmiany, zmiany, zmiany....
kopia
No i dokonało się, Waldemar Wojciechowski nie jest już trenerem Wisły Puławy. Ja osobiście jestem przeciwnikiem rozwiązań typu- " no to niech teraz zawodnicy pokażą na co ich stać" Wolałbym już marnego trenera niż żadnego...

Druga sprawa jest taka, że sama zmiana trenera nie rozwiązuje sytuacji. Wisła potrzebuje nie tylko trenera ale i zmian strukturalnych a pora na takie zmiany wydaje się idealna. Azoty grają beznadziejnie i prawdopodobnie czeka ich powrot do nizszej ligi- Zakłady Azotowe wycofały się z sponsorowania AZS Meblotap-
jest nowa Pani prezes na Azotach- no coż moze dałoby radę wykorzystać ten splot okoliczności- tylko kto ma to zrobić?
 
Piotrek
Mysle ze kibice powinni nadal się udzielac. Nie wiem czy nasza akcja miala wplyw na wycofanie sie Azotow z koszykówki ale jedno mamy z glowy
 
www.wislapulawy.pl
MrMargol
musimy zewrzeć wszyscy szeregi - już niedługo bedzie lepiej.
"Wyrwij murom zęby krat, zerwij kajdany, połam bat
a mury runą, runą, runą i pogrzebią stery świat"
 
MrMargol
no i sie zaczyna wielkie zmienianie
dziś poznamy nowych delegatów z sekcji piłki nożnej
a za 10 dni pewnioe nowy zarząd klubi i nowego prezesa
zoabzczymy dokąd zaprowadza klub
 
Piotrek
Ja mam nadzieje ze wszystko pójdzie w dobrą stronę i w końcu sytuacja w Wisle się unormuje
 
www.wislapulawy.pl
Anti Red
Ja też wierzę,że będzie dobrze.W przeciwnym razie nasza Wisła niestety upadnie i nie prędko sie podniesie.Ciekawe kto wtedy będzie grał na obiekcie,który za trzy lata będzie prezentował się super okazale?Z takim obiektem,który u nas powstanie powinna grać drużyna przynajmniej trzecioligowa.Promocja miasta i głównego sponsora dzięki temu wzrosłaby kilkakrotnie.Więc chyba musi być dobrze?Ciekawe czy w zarządzie klubu znajdzie się ktoś z Zakładów Azotowych?W każdym klubie który chce coś osiągnąć zazwyczaj jest osoba,która reprezentuje głównego sponsora.Mam nadzieję,że po 26-stym skończy się ta ciągła niepewność jutra?Piotrek wydaje mi się,że ten projekt stadionu,który znajduje się na stronie nie jest do końca aktualny?Z tego co mi wiadomo cała główna trybuna będzie kryta!Piękna sprawa!Niech nam zazdroszczą!Cool
 
Piotrek
Projekt stadionu znalzł arek w necie gdzies. Może plany się zmieniły. Jak masz nowy projekt to zapodaj go.
A co do zmian tez licze na zmiany bo miasto 50 tys powinno miec drużynę w III lidze
 
www.wislapulawy.pl
Anti Red
Niestety nie posiadam projektu.Może jutro będę wiedział coś więcej na ten temat?A może przejdziesz się jutro do Urzędu Miasta?Wydaje mi się,że oni takowy projekt posiadają?Ja bym to zrobił,ale niestety późno kończę pracę.A wracając do tych zmian to myślę,że teraz to musi zaskoczyć.
 
Anti Red
Pewnie niedługo wszystkiego już oficjalnie się dowiemy.
 
MrMargol
chyba kibice i redakcja strony w dupie ma zmiany w klubie
kiedy nic sie nie działo to wielu sie mądrzyło siląc sie na wspaniałe rady
teraz kiedy ruch sie zaczął jakos nikt nic nie komentuje
sorry ale nie czajeShock
 
Piotrek
MrMargol napisał/a:
chyba kibice i redakcja strony w dupie ma zmiany w klubie
kiedy nic sie nie działo to wielu sie mądrzyło siląc sie na wspaniałe rady
teraz kiedy ruch sie zaczął jakos nikt nic nie komentuje
sorry ale nie czajeShock

A skad takie przypuszczenia??? Bo ja naprawde nie wiem o co ci chodzi w tym momencie.
 
www.wislapulawy.pl
prlk
no i ja rozwiń swoją myśl
 
Piotrek
Teraz to i my sie dowiedzieliśmy chyba co było i jak
 
www.wislapulawy.pl
MrMargol
jutro sie okaze co dalej
 
Piotrek
No tak. Mam nadzieje ze bedzie dobrze. A o której Walne??? Bo nikt z redakcji nie został na nie zaproszonySad
Edytowane przez Piotrek dnia 26/07/2007 11:51
 
www.wislapulawy.pl
el_dzi
Piotrek napisał/a:
No tak. Mam nadzieje ze bedzie dobrze. A o której Walne??? Bo nikt z redakcji nie został na nie zaproszonySad


a poszedłbyś jakby cię zaproszono ?
 
Piotrek
Poszedł bym. To mój redaktorski obowiązek
 
www.wislapulawy.pl
Anti Red
Jeżeli już ktoś będzie wiedział co ustalono na zebraniu to niech napisze!
 
Piotrek
No to mamy zmiany. Czy okaza sie one dobre zobaczymy w przyszlosci
 
www.wislapulawy.pl
Anti Red
Zobaczymy po transferach czy jest dobrze?Może klub wykorzysta tą niepowtarzalną szansę i jednak powalczymy o tą trzecią ligę?A w przyszłości......kto wie jak będzie?Będą nam zazdrościć zdolnej młodzieży,drużyny seniorskiej grającej w wysokiej lidze i tych wszystkim nowo powstałych boisk.Cool
 
Przejdź do forum: