LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,700,917 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Kolry Wisły
kopia
Normalnie krew mnie zalewa, gdy widze naszych piłkarzy w strojach nie mających nic wspólnego z barwami naszego klubu. Najbardziej obciachowe koszulki pod słońcem widziałem właśnie w Puławach i niestety byli w nie ubrani piłkarze Wisły.
To były kolory tęczy przybladłej, a właściwie tak jakby ktoś im sie zrzygał na koszule. Taki niby fiolet czy coś.....
Pamiętam też w sumie niezłe koszule JOMA takie ciemne z pasem na piersi, no ale też nie miały nic wspólnego z barwami.

Chcę by Wiślacy grali na niebiesko biało czerwono
Edytowane przez kopia dnia 14/04/2006 19:24
 
Piotrek
Niestety z tego co widze na razie to jest niemozliwe, bo Wisla nie posiada strojów w takich kolorach.Ostatnio nowe to stroje niebiesko- biale. W srode grali w pomaranczowo- czarnych a na skladzie maja jeszcze zestaw zielony .Owszem sa jeszcze te starsze np czarno czwerwone ale one maja nie aktualne nawzwy sponsorów (PBP) Ostatnim zestawem sa stroje zólto- niebieskie.Sam nie wiem dlaczego Wisla nie gra w barwach klubowych
 
www.wislapulawy.pl
Piotrek
Jak mówi ksiązeczka o histori Wisly niebiesko- biało- czerwone a jak zarzad nie rozróznia kolorów to nie nasza wina jest
 
www.wislapulawy.pl
kopia
Alan - wisla ma niebiesko bialo czerwone barwy.
 
kopia
oj dzieciaku - co mnie obchodza jakies ksiazeczki. ja pamietam gromkie spiewy niebiesko bialo czerwoni ten mecz musimy wygrac i wala mnie barwy prezesa. szale klubowe sa takie i beda takie wkrotce nowe- tej tradycji Burek nie zmieni
 
Piotrek
alan napisał/a:
jak jesteś taki tradycjonalista , to żeby się nie stałoło tradycją gra Wisły na lata w V lidze

Wszedzie podabja ze Wisla ma niebiesko- bialo- czerwone!! I raczej to sie nie zmienilo
 
www.wislapulawy.pl
Piotrek
Moze ktos powie ze upierdliwy jestem i szczegółów się czepiam ale obserwując mecze Wisły zauwazyłem ze Wiślacy na koszulce nie mają herbu swojego klubu a na piersi mają zamiast owego herbu reklame PZU. Rozumiem ze sponsor jest wazny ale czy nie warto umiescic na owych koszulkach tego herbu i obok logo PZU?? Wiem ze to nie nie jest powazna sprawa ale chyba warto aby zawodnicy mieli takowy herb bo w koncu oni reprezentuja swoja druzyne.
 
www.wislapulawy.pl
kopia
moim zdaniem to wcale nie jest takie mało ważne. dla mnie to podstawa żeby było klubowe logo
 
Piotrek
Mnie tez sie wydaje ze powinno byc. W tym momencie porównujemy się do tych wszystkich V ligowych, klubów z,które z całym szacunkiem dla nich nie maja zadnej tradycji
 
www.wislapulawy.pl
Piotrek
Mnie tez sie wydaje ze powinno byc. W tym momencie porównujemy się do tych wszystkich V ligowych, klubów z,które z całym szacunkiem dla nich nie maja zadnej tradycji
 
www.wislapulawy.pl
PrzemekK
Mnie też jest przykro jak widze naszych piłkarzy w strojach bez barw klubowychSad

Żeby jakieś logo,,cokolwiek.Sad
Edytowane przez PrzemekK dnia 01/11/2007 08:54
 
http://przemexer.fotosik.pl/
Przejdź do forum: