LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,700,095 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
Juniorzy
Piotrek
W tym temacie wrocimy do dyskusji wywolanej przez Kopie dotyczacej czy juniorzy naszego klubu powinni ogrywac się sie [po 20 w okręgowce z seniorami czy grajac cale mecze w juniorach
Moim zdaniem najlepiej bylo by korzystac z 2 mozliwosci. Zeby zawodnik gral mozliwie najwieksza liczbę minut w juniorach a potem mógł zagrac te 20 czy 30 minutach w seniorach dlatego ze nie oszukujmy sie nawet w klasie okręgowej jest wyzszy poziom rozgrywek i taki zawodnik moze się czegos wiecej nauczyc wchodzac na końcówki meczów.
Myslę ze dobrym pomyslem bylo by utrzworzenie z juniorów zespołu rezerw, które grały by docelowo w w klasie okręgowej i grali by w rozgrywkach juniorskich. Taki model funkcjonuje w z powodzeniem w Motorze Lublin gdzie rezerwy opierają się na juniorach i ich trenerem jest trener juniorów starszych, który. W tym wypadku wynik sportowy nie byl by najwazniejszy wazne by bylo ogrywanie i zdobywania doświadczenia.
Druzynę rezerw z juniorów zrobił tez nasz niedawny rywal Stal Poniatowa i mysle ze to dobre posunięcie. Co myslicie o takich pomyslach???
 
www.wislapulawy.pl
kopia
Ja myśle podobnie, należy stawiac na juniorów bo dobrze wyszkolona młodzierz da nam spokojna 4 lige i przy niewielkich nakladach finansowych na 3-4 grajków z polski nawet 3 lige. Dobrze sie na tym znam bo w Championship Managerze wszedłem Oxford United do Premier League
 
AniaE
tak wracając do naszych rywali z Poniatowej z poprzedniego sezonu:
Stal Poniatowa 4-1 Lewart Lubartów
niezła inauguracjaSmile
 
Piotrek
Ale Lewart cieniutki chyba w tym sezonie bedzie. Kopia to gratulacje za wynik w CM!!! Ja grywam Legia
 
www.wislapulawy.pl
Przejdź do forum: