LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 28,543,578 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???    Najfajniejsza naz...  
Zobacz temat
 Drukuj temat
ROGER POLAKIEM???
BNS
W ostatnich dniach Prezydent RP nadał obywatelstwo brazylijskiemu piłkarzowi Legii Warszawa Rogerowi Guereiro... co raz więcej także pojawia się spekulacji na temat powołania tego zawodnika do reprezentacji, chciałbym abyście w tym miejscu wyrazili swoje opinie na ten temat...
 
Piotrek
Moim zdaniem dobra sprawa. Roger jest jednym z najlepiej wyszkolonych piłkarzy i napewno wzmocni naszą kadre
 
www.wislapulawy.pl
BNS
dobra sprawa? a chciałbyś zeby w imię wyniku sportwego, w przyszłości nasza reprezentacja wyglądała tak jak np. Francja??? bo ja nie bardzo... zobacz Olisadebe też dostał kiedyś obywatelstwo i co?? gra w reprezentacji, w koszulce z ORŁEM na sercu do dla każdego polskiego piłkarza jest powód do dumy, spełnienie marzeń. czy myślisz ze Roger gdy włoży trykot z ORŁEM W KORONIE i będzie słuchał Mazurka Dąbrowskiego będzie czuł to co pozostali?? zapewniam CIĘ że nigdy nie poczuje nawet tego co ja oglądając mecz w tv...
 
Piotrek
Jakoś inne reprezentacje tak robią i nikt nie protestuje z tego powodu. Popatrzcie na Francje, Chorwacje, Holandię tam połowa składu to zawodnicy naturalizowani. Jeśli zawodnik jest lepszy od Polaków to nie widze w tym żadnego problemu. Im więcej zawodników aspirujacych do gry na jakiejs pozycji tym większa rywalizacja, która podnosi poziom sporowy
 
www.wislapulawy.pl
Unikat
POLSKA DLA POLAKÓW, ziemia dla ziemniaków Grin
 
el_dzi
Szanowny Panie Prezydencie! Właśnie trwam w osłupieniu dowiadując się, że jakiś brazylijski piłkarz poprzez nieznane siły PZPN zabiega u Prezydenta RP o naturalizację, by grać z Orłem na piersi. Jeżeli 40-milionowy naród nie jest w stanie wykreować ze swych trzewi kilkunastu przyzwoitych graczy, to niech pogodzi się ze swą pozycją w trzeciej dziesiątce. Może też zstąpić do głębi, oczyścić niekoronowaną królową sportu z trutniów i zabiegać z honorem i wysiłkiem o zaszczyty. Szukanie po świecie ludzi bez cienia polskich korzeni, małżeństwa czy wieloletniego pożycia, nauki języka jest HAŃBIĄCE. Wyklepanie czterech słów naszego hymnu nie może wystarczyć, by walczyć zamiast naszych piłkarzy, którym zabrakło »cojones « - górnik Czesław Kłosek
 
BNS
ROGER z całym szacunkiem dla Ciebie...ale nigdy nie bedziesz POLAKIEM!!!!
 
Unikat
to też prawda, szanuje ROGERA ale polakiem trzeba sie urodzić Grin (jak Lepper, on nie musiał się uczyć, inteligentny sie już uridził) Grin
to dla mnie troche dziwne na siłe brać ludzi do reprezentacji jak niektórzy z polaków wszystko by oddali żeby tylko zagrać w naszych barwach i Orzełkiem. a nie ma sie co oszukiwać jest wystarczająco durzo pikarzy w Polsce żęby z czegoś wybrać.
 
janek
Jakby Kaczyński nie nadał mu obywatelstwa to by była jeszcze większa afera. Wpływowi ludzie mediów, którzy jak wiemu sympatyzują z PO umiejętnie by to rogłośnili, że byłaby jeszcze większa afera
 
kopia
a trener Holender wam nie przeszkadza???? przeciez reprezentuje polską myśl szkoleniową
 
Unikat
jak by nie patrzeć dużą zasługą jest trenaera jeżeli zespół wygrywa, ale to nie trener biega...
 
kopia
a nie jest przypadkiem tak, że to raczej kolor skóry przeszkadza?
 
PrzemekK
Dla mnie Kaczyńskiemu odwaliło na starość. Piłkarz gra 2 lata w klubie , jest obcokrajowcem , nawet nie zna języka polskiego a już ma obywatelstwo!!!

Powiem jedno: PARANOJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Edytowane przez PrzemekK dnia 13/09/2008 21:09
 
http://przemexer.fotosik.pl/
BNS
kibice Jagielloni wywiesili transparent "ROGER NIGDY NIE BEDZIESZ POLAKIEM"... ZA CO KLUB ZOSTAŁ UKARANY ZAMKNIĘCIEM STADIONU NA 2 MECZE!!!!!
 
MrMargol
kolejna decyzja władz piłkarskich pozbawiona zupełnie sensu. ale cóż wymagać
 
Piotrek
MrMargol napisał/a:
kolejna decyzja władz piłkarskich pozbawiona zupełnie sensu. ale cóż wymagać

Co masz na myśli?? Karę dla Jagiellonii czy paszport dla Rogera. Moim zdaniem kara zasłużona. Stadion to nie miejsce na takie transparenty
 
www.wislapulawy.pl
BNS
Piotrek nie przesadzasz??? MrMargol ma rację... ej a gdzie kibice mają wyrażać swoje zdanie jak nie na stadionie. no ale coż... ciekawe co zrobią "wszechmogący" jak np Rogera na meczu kadry wygwiżdże 20 tys ludzi??? wiem nazwą ich pseudokibicami, rasistami itp...
 
el_dzi
A co zrobią kibice jeśli Roger strzeli dla Polski roztrzygającego mecz na naszą korzyść gola ? Też będą gwizdać ?
 
Piotrek
Czemu jesteście takimi rasistami??? Może jeszcze będziecie mówić, ze Lechia Gdańsk tez w porządku się zachowała bucząc na czarnoskórych graczy???
Z takim przejawami rasizmu trzeba walczyć. Ciekawe co byś powiedział jak by w Wiśle grał czarnoskóry gracz.
 
www.wislapulawy.pl
Piotrek
Nie mogę się do końca z Tobą zgodzić. Moim zdaniem kązdemu należy się taki sam szacunek. To co na Smolarka tez będziecie gwizdac??? Przeciez on w Holandii się wychował,słabo mówi po polsku.
 
www.wislapulawy.pl
Przejdź do forum: