#1 |
dnia 28/05/2026 09:00 napisał:
31. V mecz z POM-em a w czerwcu z Cisami. Zagramy czy walkower? Oba mecze w Puławach. Nie wiem gdzie rezerwować bilety na przyszły sezon: do Góry Puławskiej czy Laskovii w Sobieszynie (Ładny stadion, nawet psy mają zawody). Pany PREZESY, co z klubem? Podobno piastujecie "stołki" za free.Pytam jako kibic i mieszkaniec Puław od ponad 60 lat.
#2 |
dnia 02/06/2026 18:17 napisał:
Ja bym się z Laskovii nie śmiał, bo w Puławach w niedzielę zamiast grać Wisła to ganiały się dzieciaki z młodzieżowych drużyn pożarniczych powiatu  .
|