LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 32,337,909 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Propozycja szali ...    Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???  
22/05/2026 19:27
W sobotę gramy w Opolu
Rywalizacja w lubelskiej klasie okręgowej wkracza w decydującą fazę. Przed nami 27 kolejka rozgrywek w której ekipa puławskiej Wisły zmierzy się w Opolu Lubelskim z Opolaninem. Ekipa trenera Dawida Paczki plasuje się na 9 miejscu w tabeli i na swoim koncie ma 29 oczek.
To daje opolanom praktycznie pewne miejsce w okręgówce na kolejny sezon, a to było głównym celem przebudowanego zespołu Opolanina. Wiosną nasi rywale zdobyli aż 14 punktów na co składa się 4 spotkania wygrane, 2 remisy i pięć porażek. Z kompletem punktów podopieczni trenera Paczki schodzili z boiska w grach z Polesiem Kock 2:1, Traweną Trawniki 6:0, Piaskovią Paski 6:0 i niespodziewanie w derbach powiatu opolskiego ze Stalą Poniatowa 1:0. Remisy to wyjazdowe 1:1 w Gołębiu z Hetmanem oraz 0:0 w Nałęczowie z Tarasolą Cisami Nałęczów.
W poprzedniej serii gier ekipa Opolanina przegrała z Cisowianką Drzewce 2:0. Jej najlepszym strzelcem jest Kacper Kruk, który do bramki rywali trafił sześciokrotnie.
Wiślacy po ostatnich wydarzeniach wysokiej porażce z Piaskovią oraz oddaniu walkowerem spotkania z rezerwami Górnika Łęczna podchodzą do jutrzejszego spotkania z chęcią chociaż lekkiego podniesienia nastrojów w tym bardzo trudnym czasie. Jasne stało się, że spadek do Klasy A jest nieunikniony, ale ważne, żeby młoda ekipa Dumy Powiśla potrafiła jeszcze wykrzesać trochę chęci i ambicji w końcówce sezonu pokazać, że piłka w Puławach jeszcze żyje.
Jesienią przy Hauke-Bosaka zanotowaliśmy remis 2:2. Na listę strzelców wpisywali się Jakub Kucharuk i Kacper Piskorz.
1970/1971
Opolanka Opole Lubelskie : Wisła Puławy 0:6
Wisła Puławy : Opolanka Opole Lubelskie 1:0
1974/1975
Wisła Puławy : Opolanka Opole Lubelskie 1:3
1975/1976
Wisła Puławy : Opolanka Opole Lubelskie ??
Opolanka Opole Lubelskie : Wisła Puławy ??
1993/1994
Wisła Puławy : Opolanin Opole Lubelskie 1:3
1994/1995
Wisła Puławy : Opolanin Opole Lubelskie 1:1
Opolanin Opole Lubelskie : Wisła Puławy 3:1
1995/1996
Wisła Puławy : Opolanin Opole Lubelskie 3:0
Opolanin Opole Lubelskie : Wisła Puławy 2:0
1996/1997
Opolanin Opole Lubelskie : Wisła Puławy 0:3 ( Dysput 2, Tomaszewski)
Wisła Puławy : Opolanin Opole Lubelskie 1:0 ( J.Magnuszewski)
1998/1999
Wisła Puławy : Opolanin Opole Lubelskie 3:0 ( Dryk, Abramczyk, Banaszek)
Opolanin Opole Lubelskie : Wisła Puławy 1:2
2003/2003
Opolanin Opole Lubelskie : Wisła Puławy 1:1
Wisła Puławy : Opolanin Opole Lubelskie 1:2
2005/2006
Opolanin Opole Lubelskie : Wisła Puławy 1:0
Wisła Puławy : Opolanin Opole Lubelskie 0:0
2006/2007
Wisła Puławy : Opolanin Opole Lubelskie 1:0 ( Abramczyk)
Opolanin Opole Lubelskie : Wisła Puławy 0:1 ( Skrzypczak)
2008/2009
Wisła Puławy : Opolanin Opole Lubelskie 5:0 ( Giza 2, Abramczyk, Kępka, Chmielnicki )
Opolanin Opole Lubelskie : Wisła Puławy 1:2 ( Giza, M.Kamola)
2025/2026
Wisła Puławy : Opolanin Opole Lubelskie 2:2 ( Kucharuk, Piskorz- Rak, Duda)

Początek rewanżu w sobotę 23 maja o 17:00 na stadionie Miejskim przy ulicy Kolejowej 17 w Opolu Lubelskim. Arbitrem głównym będzie Patryk Kowalczyk z Lublina.
more komentarze (0)
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego newsa. Bądź pierwszy !
Skomentuj newsa
Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto. Nie masz jeszcze konta? Załóż za darmo
  Powrót na górę strony  
Każdy może komentować, ale nie każdy musi. Serwis wislapulawy.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy nie zwiazanych z tematem, zawierajacych wulgaryzmy, reklamy i obrażajacych osoby trzecie. Zapoznaj się z zasadami serwisu.
inne podobne
Gramy z rezerwami Górnika
W Wielki Czwartek gramy z Sygnałem
W sobotę z Powiślakiem
W sobotę Wisła wraca do gry
Z Kamionką w sobotę 14 marca o 15:00
W środę gramy z Cisowianką
Gramy z POM-em Iskrą
W sobotę sparing z Tęczą Kraśnik
W Kocku w sobotę 30 sierpnia
Piotr Sikora arbitrem w sobotę
W sobotę z Cisami Nałęczów
Gramy z Opolaninem
W sobotę gramy z Dumą Grodu Tura
W sobotę gramy z Ząbkovią
Jutro gramy z Bronią
OSTATNIE KOMENTARZE:
W okręgówce to jedynie Wisła nie płaciła zawodn...
Dlaczego tak jest? Nie wierzę, że we wsiach i m...
Ja bym się z Laskovii nie śmiał, bo w Puławach ...
31. V mecz z POM-em a w czerwcu z Cisami. Zagra...
Nie wiem jaka jest prawda ale powiem... żal. Tr...
Nie wiem czy list ma sens.Nie pamiętam historii...
Sztacheta, do 1 klasy podstawówki. Większego ob...
Cieszę się że mogłem wyjaśnić. Bo jak coś nie j...
A po co ta ironia? Młodzież zagrała serduchem i...
Wielki Sukces przez duże "S" trzeba to odtrombi...
ojobazos dzięki za edukację, dotarło.;)
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTUJE:
GallAnonim1663 komentarzy
MrMargol938 komentarzy
sr1960816 komentarzy
StaryKibol765 komentarzy
Marcin720 komentarzy
star691 komentarzy
Anti Red647 komentarzy
wst462 komentarzy
kasztan435 komentarzy
steven1974427 komentarzy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE NEWSY:
Grad bramek w meczu z Czarnymi Dęb... 60,310 razy
Piłkarze apelują o pomoc 56,962 razy
Przez 10 minut byli w III lidze- c... 48,955 razy
Twierdza Łęczna nadal niezdobyta ... 46,846 razy
Charzewski, Maksymiuk i Martuś na ... 44,626 razy
Załatwił nas 17- latek - czyli bez... 43,985 razy
Chełmianka- Wisła Puławy 1:2 43,683 razy
Trener zawieszony! 43,584 razy
Smutek w Puławach 43,179 razy
Historyczni Dryk i Kępka - Mamy Li... 38,138 razy