#1 |
dnia 22/05/2026 09:03 napisał:
Nie wiem jaka jest prawda ale powiem... żal. Tragedia! Puławy, kolebka sportu od kilkudziesięciu lat(ponad 100 lat Wisły) , wiele nazwisk znanych w świecie i tak kończymy. Do zobaczenia w A klasie. Jak tak dalej pójdzie będzie B klasa. Niżej się nie da.
Ps. Fajne są boiska na wsiach. Lepsze niż sztuczne przy stadionie MOSiR. Może zamiast prezydenta wybierzmy SOŁTYSA.
|