LOGIN HASŁO zapamiętaj mnie
ODZYSKAJ HASŁO ZASADY SERWISU I COOKIE | REJESTRACJA
Pomagaj w utrzymaniu serwisu !
Reklamuj sie na tym portalu
Portal ma 32,337,856 unikalnych wizyt

Instagram
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
SZUKAJ NA STRONIE
WYBIERZ KOLOR STRONY:
PORTAL KIBICÓW DUMY POWIŚLA | W SIECI OD 2005 ROKU
Hosting zapewnia
Hosting
DYSKUSJE NA FORUM:   Propozycja szali ...    Plebiscyt 11 15-l...    Gadżety    Wisła Puławy II l...    ROGER POLAKIEM???  
28/07/2018 14:34
Wisła lepsza od Avii
Wysoką wygraną 6:0 zanotowała ekipa puławskiej Wisły w swoim przedostatnim sparingu przed wznowienie rozgrywek ligowych. Bramki dla podopiecznych Jacka Magnuszewskiego strzelali po dwie Krystian Puton i Dawid Brzeski a po jednej dołożyli Michał Kobiałka i Jakub Mażysz.


W pierwszych minutach spotkanie rozgrywane na dobrze przygotowanej płycie stadionu w Świdniku było wyrównane. Dopiero w 25 minucie gry ku uciesze kilku kibiców z Puław Duma Powiśla wyszła na prowadzenie. Po bardzo dobrym podaniu od Krystiana Putona na listę strzelców wpisał się Michał Kobiałka. Siedem minut później ekipa Jacka Magnuszewskiego prowadziła już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Puton, który dobił strzał Arkadiusza Maksymiuka zza pola karnego. Do przerwy więcej bramek przy Sportowej kibice nie zobaczyli.
Po zmianie stron kapitalnie lewą stroną urwał się Piotr Zmorzyński, który idealnie wyłożył piłkę do Krystiana Putona, a były zawodnik Orląt Radzyń Podlaski i Radomiaka efektownym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. W 78 minucie po dobrej akcji i podaniu od testowanego zawodnika akcję wykończył Dawid Brzeski.
Dwie ostatnie bramki to dzieła Jakuba Mażysza i Dawida Brzeskiego, który otrzymał idealne podanie od Kacpra Szymankiewicza.
Trener Jacek Magnuszewski kolejny raz testował kilku zawodników. Ostatni sparing wiślacy rozegrają w sobotę 4 sierpnia o 12:00 w Puławach z Victorią Sulejówek.

Avia Świdnik : Wisła Puławy 0:6 ( 0:2)
Kobiałka 25, Puton 32, 54, Brzeski 58, 88, Mażysz 78,

Wisła

Wisła: Kurek (46 zaw. testowany II) - zaw. testowany I (60 Kusal), Pielach (60 Dębowski), Poznański (60 Sekuła), Litwiniuk (60 zaw. testowany III), Kobiałka (46 Szymankiewicz), Maksymiuk (60 zaw. testowany IV), Puton (60 Brzeski), Zmorzyński (60 Chudyba), Szczotka (zaw. testowany V), Stanisławski (60 Mażysz)
more komentarze (4)
Komentarze
#1 | andrzejp dnia 28/07/2018 21:18 napisał:
Czy Wisła taka mocna??????
#2 | sr1960 dnia 28/07/2018 21:39 napisał:
Nie w temacie. Od kiedy można kupić karnet?
#3 | Piotrek dnia 28/07/2018 21:44 napisał:
sr 1960.Karnety będą od poniedziałku.
#4 | Annos dnia 29/07/2018 00:24 napisał:
A Hirsz znowu strzelił gola....
Skomentuj newsa
Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto. Nie masz jeszcze konta? Załóż za darmo
  Powrót na górę strony  
Każdy może komentować, ale nie każdy musi. Serwis wislapulawy.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy nie zwiazanych z tematem, zawierajacych wulgaryzmy, reklamy i obrażajacych osoby trzecie. Zapoznaj się z zasadami serwisu.
inne podobne
W sobotę Wisła wraca do gry
Wisła gra z Bogucinem
Miasto podzieliło pieniądze na sport - Wisła tym razem bez wsparcia
Młodzież z Lublina lepsza od testowanych wiślaków
Wisła otrzymała walkower za mecz z rezerwami Stali Kraśnik
Płynie puławska Wisła w górę tabeli - czyli retro Wisła
Wisła rozbita w Gołębiu
Wisła nadal bez wygranej
Nowa Wisła zaczyna rywalizację w lidze
Sebastian Ląd arbitrem w meczu z rezerwami Avii
Modzież lepsza od GSKS-u
Wisła wycofuje się z rozgrywek Pucharu Polski
Wisła lepsza od Hetmana
Wisła zagra z POM-em Iskrą Piotrowice
Wisła zagra lidze okręgowej
OSTATNIE KOMENTARZE:
W okręgówce to jedynie Wisła nie płaciła zawodn...
Dlaczego tak jest? Nie wierzę, że we wsiach i m...
Ja bym się z Laskovii nie śmiał, bo w Puławach ...
31. V mecz z POM-em a w czerwcu z Cisami. Zagra...
Nie wiem jaka jest prawda ale powiem... żal. Tr...
Nie wiem czy list ma sens.Nie pamiętam historii...
Sztacheta, do 1 klasy podstawówki. Większego ob...
Cieszę się że mogłem wyjaśnić. Bo jak coś nie j...
A po co ta ironia? Młodzież zagrała serduchem i...
Wielki Sukces przez duże "S" trzeba to odtrombi...
ojobazos dzięki za edukację, dotarło.;)
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTUJE:
GallAnonim1663 komentarzy
MrMargol938 komentarzy
sr1960816 komentarzy
StaryKibol765 komentarzy
Marcin720 komentarzy
star691 komentarzy
Anti Red647 komentarzy
wst462 komentarzy
kasztan435 komentarzy
steven1974427 komentarzy
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE NEWSY:
Grad bramek w meczu z Czarnymi Dęb... 60,310 razy
Piłkarze apelują o pomoc 56,962 razy
Przez 10 minut byli w III lidze- c... 48,955 razy
Twierdza Łęczna nadal niezdobyta ... 46,846 razy
Charzewski, Maksymiuk i Martuś na ... 44,625 razy
Załatwił nas 17- latek - czyli bez... 43,985 razy
Chełmianka- Wisła Puławy 1:2 43,683 razy
Trener zawieszony! 43,584 razy
Smutek w Puławach 43,179 razy
Historyczni Dryk i Kępka - Mamy Li... 38,138 razy