Wisła Grupa Azoty Puławy : Pogoń Siedlce -

- Hranciar 21 , Misiak 55, M.Majewski 78
Arbiter: Maciej Pelka ( Poznań)

13. Mielcarz - 3. Sewery¶, 18. Wiech, 19. Tkocz, 31. Flak, 74. Skałecki, 99. Noiszewski, 34. Bortniczuk, 91. Klichowicz (kpt), 10. Janicki, 9.Giel

76. Burek - 3. R.Majewski, 4. Misiak, 7. Szuprytowski (kpt), 14. Burka, 18. Pyrdoł, 21. Milasius, 31. Dzięcioł, 43. Hranciar, 55. Karwot, 56. Demianiuk

Już w sobotę 25 maja ekipa Wisły Grupa Azoty rozegra ostatnie w sezonie 2023/2024 spotkanie. Rywalem naszego zespołu będzie Pogoń Siedlce.
Pocz±tek naszej relacji o 13:45
 13:21 Piotrek wita ostatni raz w tym sezonie ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami arcyważne spotkanie z Pogoni± Siedlce. Na rozgrzewkę wyszli piłkarze z Siedlec
 Mamy już składy
 Wybiegaj± też wi¶lacy. S± brawa
 Mamy już składy.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dzi¶ 1. Paweł Łakota, 16. Janusz Nojszewski, 17. Danian Pavlas, 22. Franciszek Łuczuk, 26. Damian Kołtański, 27. Dominik Cheba, 55. Manolo, 66. Kaczorowski, 94. Szymanek
 Na ławce Pogoni zasiedli dzi¶ 97. Jakub Kowynia, 2. Tomasz Lewandowski, 9. Damian Nowak, 10. Krystian Mi¶, 11. Mateusz Majewski, 20. Cezary Bujalski, 23. Hubert Derlatka, 26. Jakub Okusami, 91. Tomasz Walczak
 Trwa rozgrzewka. Sporo kibiców Pogoni na trybunach. Siedlczanie bardzo poważnie traktuję dzisiejszy mecz, bowiem ekipa Marka Brzozowskiego do Puław przyjechała już wczoraj.
 Delegatem meczowym Kamil Witkowski z Radomia, a obserwatorem PZPN-u Mariusz Szumigaj z Lublina
 Jak na mecz przyjaĽni na trybunach spor policji pod obiektem. Czyżby miejscowi stróże prawa bali się jaki¶ problemów??
 Schodz± do szatni piłkarze Wisły Grupa Azoty Puławy.
 Do szatni udali się także gracze Pogoni
 Mamy zmianę sędziego technicznego. Norberta Chrz±stka z Radomia zast±pił Michał Mikulski z Lublina.
 Ostatnie chwile muzyki dla Nas, ale dla piłkarzy to ostatnie momenty na wysłuchanie uwag swoich szkoleniowców.
 Idealna pogoda do gry. Około 25 stopni ciepła, słońce. Na trybunach przeważaj± fani z Siedlec. Pod stadionem bardzo dużo aut z numerami z tego miasta
 Na płocie rozwieszana jest flaga Fanatycy
 Jest także mała flaga Siedlce
 Wychodz±!!!!!!!
 Łukasz Wiech odznaczony za rozegranie 100 spotkań w naszym zespole!!!!
 Pogoń w biało-niebieskich pasikach, ekipa Wisły Grupa Azoty Puławy na granatowo
 Siedlce i Puławy, Puławy i Siedlce ¶piewaj± kibice!!!!
 Kółeczko wi¶laków i zaraz gramy!!!!
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty Puławy
 Grajcie na remis piłkarze grajcie na remis krzycz± fani obu ekip
2' Dużo gry w ¶rodku pola. Nigdy nie zginie Wisełka nie zginie krzycz± Fanatycy
3' Karwot ostro potraktował Skałeckiego. Od rzutu wolnego Wisła Grupa Azoty
4' Klichowicz zablokowany i mamy pierwszy rzut rożny
 Niestety zła centra kapitana Dumy Powiska. Od bramki grę wznowi Jakub Burek
5'  18. Wiech za Karwocie
 Póki co na żadnym stadionie 2 ligi nie mamy zmiany wyniku. Multiliga trwa
6' Wrzutka Hranciara i pierwszy corner dla Pogoni
 Mały kocioł w polu karnym Wisły, ale uderzenie Hrniara mija bramkę Mielcarza
 I mamy bramkę w Bytomiu, gdzie Polonia prowadzi z rezerwami Lecha Poznań 1:0.
11' Klichowicz do Giela, ale za mocne podanie i łapie piłkę Burek
 Kapitalna atmosfera na sektorze kibiców. Wisła Pogoń doping dla obu ekip
12' Okazja dla Wisły uderzał Giel, ale zbyt lekko i pewnie broni piłkę Burek
13' Janicki do Klichowicza, ale kolejny raz zbyt mocno i pewnie łapie futbolówkę Burek
 W Kaliszu także mamy zmianę wyniku. KKS prowadzi ze Skr± Częstochowa 1:0
17' Pyrdoł zatrzymany przez jednego z wi¶laków i kolejny corner dla Pogoni
 Zablokowany strzał Dzięcioła ale piłka wychodzi na kolejny rzut rożny
 Niezbyt udana centra Szuprytowskiego i od bramki grę wznowi Mielcarz
21'  Hrnciar
 No i zaskakuj±co mamy prowadzenie Pogoni Siedlce. Z lewej strony centrował Hrnciar, bł±d popełnił Mielcarz, który przepuszcza piłkę między rękoma i Pogon prowadzi
23' Kolejna okazja dla go¶ci. Zza pola karnego uderza Demianiuk, ale pewnie broni Mielcarz
25' Centra Bortniczuka ale nie doszedł do niej Klichowicz
26'  74. Skałecki za faul na Karwocie.
29'  10. Janicki za faul na Pyrdole
32'  43. Hrnciar za faul na jednym z puławian
 Sporo kartek w Puławach.
34' Spadło trochę tempo meczu w Puławach. Pogoń zadowolona z wyniku a wi¶lacy nie maj± pomysłu na atak
36'  3. Sewery¶ za faul na rywalu. Ale za co ta czerwień???
36'  99.Noiszewski za protesty
 Mikołaj Raczyński za protesty
 Hrcnaiar w mur!!!!
 Oprawa kibiców na trybunach.
41' Faul Dzięcioła na Gielu, ale bez kartki. Dziwne, że sędzia Pelka pokazuje kartki tylko wi¶lakom
43' Z dystansu uderza Karwot ale obok bramki Mielcarza
45' +3
45+1'  7. Szuprytowski za faul na Tkoczu
45+2' Dziwn± linię sędziowania ma sędzia Pelka. Co chwila łapie się za głowę Mariusz Szumigaj
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsza połowa spotkania z Pogoni± Siedlce. Nie mamy dobrych humorów, bo wi¶lacy przegrywaj± z siedlczanami 0:1 i na dodatek graj± w 10 po czerwonej kartce dla Radosława Sewerysia
 Mamy nadzieję, że drugie 45 minut będzie lepsze dla Dumy Powi¶la i uda się uratować dzi¶ remis.
 Do Puław wracamy za kilka minut
46'  Zaczyna Pogoń
 Nie zanotowali¶my żadnych zmian w obu zespołach.
47' Zatrzymany przez rywala Flak. Aut dla Pogoni
48' Wiech w ostatniej chwili zatrzymuje Demianiuka. Od rzutu rożnego Pogoń
50' Dużo walki przy Hauke-Bosaka.
51' Demianiuk faulował Skałeckiego w ataku
52'  17. Pavlas za 74. Skałeckiego
55'  Misiak
 Dziękujemy za przyjacielsk± postawę Pogoni. Wyłożenie piłki przez Karwota przed pole karnego i Misiak strzałem w okienko pakuje piłkę do siatki
56'  11. M.Majewski za 43. Hranciara
58' Bortniczuk uderza piłka trafia w rękę obrońcy Pogoni i co?? I nie ma karnego!!!!!
60' Flak wpada w pole karne, ale kapitalnie obrońcy Pogoni i tylko rzut rożny!!!!
 Centra Janickiego, ale niestety nie sięga piłki Noiszewski. Od bramki Burek
 W Bytoniu Polonia prowadzi z rezerwami Lecha 3:0.
62'  17. Pavlas za faul
66'  10. Mi¶ za 21. Milasiusa
60'  16.Nojszewski za 34. Bortniczuka
67' Flak wycofuje piłkę do Giela, ale ten nieczysto trafia w piłkę i piłka leci nad bramk± Pogoni
69' Wrzutka Janickiego i aut dla Wisły
 Kolejna wrzutka Janickiego, ale nikt jej nie sięga i od bramki grę wznowi Burek
 Przerwa na uzupełnienie płynów
74' A malenaż trwa Wisła i Pogoń siedlecka ¶piewaj± fani na trybunach
78'  M.Majewski
 No cóż mamy powiedzieć?? Wrzutka z lewej strony w wykonaniu Pyrdoła piłka trafia do Mateusza Majewwskiego a ten z bliska pakuje j± do siatki
81' Faulował w ataku Klichowicz.
82' Mi¶ wpada w pole karne, ale zamiast strzelać podawał do Demianiuka i piłka mija bramkę Mielcarza
85' 94. Szymanek za 91. Klichowicza
22.Łuczuk za 10. Janickiego
27. Cheba za 31. Flaka
 Dwóch wychowanków Wisły na boisku oraz wracaj±cy po urazie Dominik Cheba. !!!!
 Będ± zmiany w zespole Pogoni
90'  20. B ujaski za 31. Dzięciła
9.Nowak za 55. Karwora
91. Walczak za 56; Demianiuka
90' +2
90+1' Trwa dogrywanie tego meczu. Pogoń pewna awansu, a Wisła utrzymania dzięki porażkom rywali
90+2'  Koniec spotkania
 Ekipa Pogoni zapewnia sobie awans do I ligi, a Wisła jak już mówili¶my zostaje w lidze
 Ekipie Pogoni gratulujemy, chociaż ten mecz miał wygl±dać zupełnie inaczej. No cóż cieszymy się bo zasłużyli¶my na pozostanie w 2 lidze. I dzi¶ go mamy!!!
 Wszystko dobre co się dobrze kończy. Id± wi¶lacy podziękować za doping a kibice dziękuje za utrzymanie
 Ciesz± się siedlczanie kółeczko
 Nigdy nie zginie Wisełka nigdy nie zginie ¶piewaj± kibice!!!!!
 Leje się szampan w¶ród siedlczan. A my przegrywamy, ale mamy utrzymanie. Za uwagę dziękuje mniej niż zawsze po porażce smutny Piotrek