0:3

- Martuś 31, K.Nowak 75, 83
Arbiter: Mirosław Górecki ( Katowice)

Wudawski, Ryś, Chodźko, Piszczek, Pluta, Fedoruk, Uwakwe, Stokłosa, Siedlarz, Kalicki, Bróź Penkowec, Gawrysiak, Kursa, Skórnicki, Budzyński,M.Nowak, Maksymiuk, Wiącek,Pożak, K.Nowak, Martuś

Już w środę puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie Garbarnia Kraków. My zapraszamy na relację live z tego spotkania. Początek w środę 19 września od 14:45.
 14:43 Piotrek wita z Krakowa
 Pogoda w Krakowie niezbyt zachęcająca do wyjścia na dwór. Około 14-15 stopni siąpi deszcz. Trwa rozgrzewka
 Warunki w Krakowie jakie są to są. Nie jest to nowoczesny obiekt, ważne ze jesteśmy możemy dla Was nadawać i miejmy nadzieję obejrzeć kolejną wygraną Wisły.
 Na ławce Wisły Przybyslski, Kozieł, Charzewski, Nowosielski, Honcharuk, Kwiatkowski i Jabkowski
 Na wstępie dzięki wielkie moim szefom za urlop i firmie BT-Tour za dowózkę do Krakowa.
 Było trochę prywaty ale już za chwilę poważniejemy i przechodzimy do meczu. Obok mnie Michał Świderski z którym będę oglądał to spotkanie. Jest także grupa wiernych kibiców Wisły, którzy jeżdżą zawsze na mecze Dumy Powiśla
 Rozpoczyna się prezentacja obu ekip.
 Obie drużyny wychodzą na plac gry.
 Wisła na czerwono, gospodarze na biało z brązowymi wypustkami
1'  Zaczęła Garbarnia
2' Faulowany K. Nowak. Wisła od rzutu wolnego.
3' Dobre podanie Siedlarza do Stokłosy ale pewnie akcję przerywa Penkowec
4' Przerwa leży Ukwakwe.
 Powiedzcie szefom, że Wisła gra mecz i musicie śledzić na żywo wynik. Z graczem Garbarni już OK
6' Na spalonym Kalicki
8' Póki co dużo walki w środku pola, dużo niedokładności w grze
10' Uderzenie Stokłosy i Skórnicki na róg.
11' Uderza głową Pluta, Penkowec wybija na róg
12' I kolejny trzeci już rzut rożny dla gospodarzy
25' Witamy znowu mieliśmy małe problemy techniczne. 25 minuta 0:0
  K.Nowak
 Mamy nadzieję,że już będziemy z Wami bez problemów technicznych do końca spotkania. Słaby zasięg internetu na stadionie Wawelu
 Informujemy Was, że nic nie straciliście. Póki co 0:0 i niezbyt wiele składnych akcji na stadionie
30' Budzyński uprzedza Stokłosę
31'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL 0:1 SZYMON MARTUŚ !!!!!!!
 Wiącek podaje do Szymona Marusia ten spokojnie mija Widawskiego i strzela do pustej bramki. Brawo Wisła, brawo Szymon
34' Cisza na stadionie ucieszyli się tylko kibice Wisły. To był pierwszy strzał Wisły w meczu, ale jaki zabójczy!!!!!!
35' M.Nowak fauluje obrońcę z Krakowa i gospodarze od rzutu wolnego
38' Kolejna akcja gospodarzy i kolejny róg. Leje w Krakowie.
39' Stokłosa na spalonym. Moim zdaniem spalonego nie było.
40' Leje i chłodno w Krakowie. Ale czy to ważne????
41' Bulwersują się kibice Garbarni. Teraz jeden z zawodników z Krakowa na spalonym
42' Stokłosa podaje do Penkowca.
43' Gawrysiak uprzedza Fedoruki róg dla Garbarnii
44' Uderza Ryś wysoko wysoko nad bramką Wisły
45' Uderza Wiącek piłka po plecach Pluty i łapię ją Widawski
  Koniec I połowy
 Więcej z gry mają gospodarze, jednak wiślacy bardzo mądrze grają w obronie i czekają na kontry. Jedną z nich wykorzystał Martuś i wiślacy prowadzą 1:0. My wracamy za chwilę
 Leje nad Krakowem, co na pewno nie ułatwia gry obu drużynom.
 Wychodzą już obie ekipy na plac gry.
46'  Kozieł za Skornickiego
 Chyba jakaś kontuzja Skórnickiego i dlatego ta zmiana
47' Za mocna piłka do Stokłosy.
48' Pożak na spalonym
50' K.Nowak i Wisła ma wrzut z autu
 Uderza z dystansu Wiącek niestety niecelnie
52' Martuś nabija obrońcę i mamy róg
53' Kapialnie w bramce Wisły Penkowec uderza Bróź. Ufff
55'  Bróź za próbę wymuszenia rzutu karnego
56'  Iwwchukwu za Kalickigo
 Sami kibice gospodarzy mają problem z wymówieniem nazwiska czarnoskórego gracza z Nigierii
57'  Charzewski za Pożaka
59' Leży na boisku Budzuński. Przerwa w grze
61' Charzewski wywalcza aut.
63'  Za Fedoruka Rado
64' Centra Kozieła Widawski piąstkuje. Szkoda
665' Faulowany K.Nowak przez Brozia
 Centra Charzewskiego wiślacy wywalczyli aut
68' Charzewski
68'  Za Martusia Nowosielski
69'  Leszczak za Stokłosę
70' I znowu leje deszcz.
72' Zamieszanie pod bramką Wisły piłka wychodzi na róg
 Ależ szczęście Wisły. Dwa razy z linii bramkowej wybiją obrońcy Wisły. UFFF!!!!!!
74' Nerwowych 16 minut nas czeka.
75'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL 0:2 K.NOWAK!!!!!!
 Dobre podanie do Konrada Nowaka kibice krzyczą spalony spalony ale Nowak grał i strzelił bramkę. Znowu na pustą bramkę!!!
 Pajacu pajacu tak kibice krzyczą. Spalony raczej był, ale bramka ważna!!!!!!!
 Kat Konrad Nowak tak nazywają zawodnika Wisły kibice w Krakowie
79' Uderza Pluta Penkowec broni
81'  Za M.Nowaka Jabkowski
83'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL K.Nowak 0:3
 Charzewski zacentrował z prawej strony K.Nowak głową kapitalnie w długi róg bramki Widawskiego. 0:3!!!!!!!
86'  Chodźko za faul
 Kat Konrad Nowak. Brawo Konrad. 3 punkty muszą wrócić do Puław!!!!!!!
89' Już spokojnie. Gospodarze atakują, ale bez przekonania a Wisła zadowolona z prowadzenia 3:0
90'  +3
90+1' Gospodarze z wolnego ale w mur!!!!!
90+2' Ostatnie minuty tego spotkania. Już nic złego stać się nie może. Mamy 3 punkty!!!!!!!!
90+3'  KONIEC!!!!!!!!!!!!!
 Tak się bawi tak się bawi WISEŁKA. BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!