Włodyka 67. Przybecki 72, Wichtowski 80 - Drozdowicz 37, Flak 51, Bartosiak 54(k)
Arbiter: Kornel Paszkiewicz ( Kąty Wrocławskie)

Misztal- Przybecki, Majewski, Trochim, Lopez Miguez, Wichtowski, Misiak, Oliveria dla Silva, Demianiuk, Kołoczek, Wicenciak
Owczarzak- Kuban, Wiech, Flak, Bracik, Lisowski, Kondracki, Bartosiak, Puton, Ryszka, Drozdowicz

Już w sobotę 14 maja ekipa Dumy Powiśla rozegra w Siedlcach swoje przedostatnie w tym sezonie spotkanie w eWinner 2 lidze. Początek naszej relacji z meczu z Pogonią od 16:45
 16:23 Piotrek wita z Siedlec
 Trwa rozgrzewka przed meczem z Pogonią Siedlce. Przed chwilą wiślacy wybiegli na rozgrzewkę. Są brawa
 Nie pada około 19 stopni ciepła w Siedlcach
 Mamy już składy obu ekip dzięki Mateuszowi Ciulakowi. Dzięki Mateusz
 Obie ekipy w składach po części rezerwowych.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Bartłomiej Gradecki, Stefan Ilić, Błażej Cyfert, Carlos Daniel, Adrian Paluchowski, Jakub Konc, Ariel Wawszczyk
 Na ławce Pogoni Dawid Smug, Kamil Włodyka, Marcin Kozłowski, Maciej Górski, Dawid Nojszewski, Jakub Sinior
 Jesteś bliżej ognia płonę jak pochodnia w głośnikach siedleckiego stadionu
 Dawno nie gościliśmy w Siedlcach, ale zawsze możemy tam liczyć na miłe przyjęcie. To fajnie jechać z takim nastawieniem na obiekt rywala
 Piotr Owczarzak wystąpi dziś pierwszy raz w składzie Wisły od 28 listopada, kiedy to wystąpił w przegranym starciu z rezerwami Lecha Poznań.
 Piotra Lisowskiego nie widzieliśmy w wyjściowym składzie Dumy Powiśla od 5 grudnia 2021, kiedy to wystąpił w Krakowie z Garbarnią w przegranym spotkaniu 2:1.
 Wiślacy schodzą do szatni. Za kilka minut początek tego spotkania. Na szczęście granego już na luzie.
 Obserwatorem dzisiejszego spotkania jest Pan Tomasz Organek a delegatem meczowym Pan Zbigniew Zych
 Na trybunach może około 400 osób. Sporo w barwach warszawskiej Legii wszak Siedlce kibicują ekipie z Łazienkowskiej 3.
 Wychodzą!!!!!
 Wisła w szarych kompletach strojów, Pogoń na niebiesko
 Siedlecka Pogoń jeszcze o niej usłyszycie słyszymy od jednego z wykonawców hip-hopu
1'  Zaczyna Pogoń
2'  Flak za ostre starcie z Trochimem
3' Pogoń Siedlce i Wisła Puławy na sektorze gospodarzy
4' Za mocne podanie Kubana do Bartosiaka i od bramki grę wznowi Misztal
5' Solowa akcja Marcihnio, ale uderzenie mija bramkę Owczarzaka
7' Starcie Przybeckiego z Lisowskim i od rzutu wolnego ekipa Pogoni
8' Centra Przybeckiego, ale pewnie w bramce Wisły Piotr Owczarzak
10' Marcinho ale szybszy Owczarzak
 W Lublinie niespodzianka Radunia prowadzi z Motorem 1:0
11' Wpadł w pole karne Flak, ale z ostrego kata przeniósł piłkę nad bramką Misztala
 Wisła&Pogoń na trybunach. Kibicuje już świętują. Tak to ich święto
14' Misiak z dystansu, ale Owczarzak na róg
 Pewnie głową jednak Kuban po centrze z cornera
16' To powinno być 0:1, ale Piotr Lisowski w sytuacji sam na sam z Misztalem strzela w słupek siedleckiej bramki!!!
17' Ucierpiał Majewski w starciu z Ryszką. Chwila przerwy w grze
18' Szarża Putona prawą stroną i tylko róg dla Wisły
 Wybita centra Kondrackiego i kontra gospodarzy
 Zatrzymani rywale i tylko od rzutu wolnego w środku boiska ekipa Pogoni
20' Ładnie złożył się nożycami Bartosiak, ale uderzył prosto w obrońcę Pogoni
22' Uderzenie Demianiuka, ale pewnie w bramce Owczarzak
23'  Kuban
 Wcześniej jednak spore zamieszanie pod bramką Misztala, ale ostatecznie piłka po strzale Wiecha wybita z bramki przez obrońców z Siedlec
 AZS Podlasie i miska Mazovia na trybunach.
 No to mamy sporą sensację w Lublinie. Radunia prowadzi już 2:0 z Motorem
26' Bartosiak z prawej strony wykłada piłkę nadbiegającemu Kondrackiemu ten blokowany przez rywala uderza nad bramką Misztala
29'  Wichtowski za faul na Putonie
 Nad bramką Misztala uderza Bartosiak.
32'  Drozdowicz za faul na Marcinho
 Wbrew pozorom oglądamy bardzo ostre spotkanie w Siedlcach. Żadna ekipa nie odpuszcza
35' Faulowany w ataku Bartosiak.
37' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL EMIL DROZDOWICZ!!!! BRAWO EMIL!!! BRAWO WISŁA!!!!!
38'  Trochim za dyskusje z sędzią
 No i mamy otwarcie wyniku. Bardzo dobra centra Kacpra Kondrackiego z prawej strony na głową Emila Drozdowicza, który strzałem w długi róg wpakował piłkę do siatki!! BRAWO WISŁA
39' W boczną siatkę Demianiuk
40'  Wiech
41' Kolejna dwójkowa akcja Kondracki Drozdowicz, ale tym razem Emil nie trafia w bramkę
44' Zablokowany Kondracki
45'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsza połowa spotkania w Siedlcach. Pierwsze minuty to przewaga gospodarzy, ale im dalej trwała ta część gry tym wiślacy byli groźniejsi i do przerwy po golu Emila Drozdowicza zasłużenie prowadzą 1:0
 Czekamy już na drugą połowę a na chwilę oddajemy głos do studia. Do Siedlec wracamy za kilka minut
 W przerwie mocno rozgrzewa się Bartłomiej Gradecki. Czyżby jakaś zmiana bramkarza w przerwie tego spotkania?
'
 Wychodzą wiślacy. Jednak w bramce pozostaje Piotr Owczarzak
 Są też gracze Pogoni
 Przybecki brutalnie fauluje Drozdowicza. Bez kartki
 Uderza Puton, broni to Misztal do piłki dopada Wiech, ale uderza obok bramki gospodarzy
48' Faulował w ataku Misiak. Ucierpiał Kuban
49' Wpadł w pole karne Wisły Demianiuk, ale wypchnął go Bracik. Leży jednak gracz Pogoni. Przerwa w grze
50' Z Demianiukiem wszystko OK i znowu starcie z Bracikiem. Ale od bramki grę wznowi Owczarzak
51'  Wincenciak
51' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL JAN FLAK!!!! BRAWO JANEK!!! BRAWO WISŁA!!!!!
52' Faulowany w polu karnym przez Misztala Drozdowicz!!! Rzut karny dla Wisły!!!!
 Wykonawcą rzutu karnego będzie Bartłomiej Bartosiak
54' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL BARTŁOMIEJ BARTOSIAK!!!! BRAWO BARTAS!!! BRAWO WISŁA!!!
 Ale najpierw podajmy może jak padła pierwsza bramka dla Wisły. Bardzo dobra akcja i podanie w pole karne gdzie z bliska piłkę do siatki wpakował Flak
 Bartosiak znowu pewnie wykonał rzut karny i prowadzimy w Siedlcach 3:0. BRAWO WISŁA
57'  Demianiuk za uderzenie w twarz Bracika
  Paweł Księżopolski na ławce za protesty
58' Za mocne podanie Kondrackiego do Drozdowicza i łapie piłkę Misztal
59'  Kozłowski za Miguela Lopeza
Włodyka za Wincenciaka
 Ale chwilę wcześniej dwie okazje dla Pogoni i obie zmarnowane przez Przybeckiego, który najpierw uderzył w wiślaka a chwilę później uderzył nad bramką Owczarzaka
61' Kondracki zza pola karnego ale łapie piłkę Misztal
 Wołany przez sztab trenerski Carlos Daniel.
63' Kozłowski głową ale nad bramką Owczarzaka
64' Do gry przygotowany Carlos Daniel
64'  Carlos Daniel za Ryszkę
65' Kuban do Drozdowicza, ale szybszy Misztal łapie tę piłkę
66' Kolejna okazja dla Wisły wpadł w pole karne Pogoni Drozdowicz, ale Misztal broni w sytuacji sam na sam!!
67'  Włodyka
 No i mamy gola dla Pogoni. Dobre wycofanie piłki przez Demianiuka sprzed pola karnego uderza Włodyka, piłka po drodze odbija się od jednego z wiślaków i wpada do siatki obok zaskoczonego Piotra Owczarzaka
69' Rozegrali się gospodarze zza pola karnego z 20 metra Trochim ale zbija piłkę na bok Owczarzak
71' Kuban zatrzymuje Misiaka
72' Przybecki
 No robi się tutaj mało przyjemnie. Zamieszanie w polu karnym i Przybecki w długi róg 2:3. WALCZYĆ WISŁA
73' Puton uderza ale Misztal na róg...
 Z dystansu Bartosiak nad bramką
 Do gry gotowy Adrian Paluchowski
74'  Paluchowski za Bartosiaka
Ilić za Kondrackiego
76' Ależ ratuje Misztal Pogoń po strzale Carlosa Daniela!!!!
 Bardzo dobra postawa doświadczonego bramkarza Pogoni.
78' Za mocne podanie do Flaka i łapie to Misztal
79' Kuban głową wybija piłkę na róg
80' Wichtowski
 Co tu się dzieje??? Wichtowski po centrze z rzutu rożnego głową pokonuje Owczarzaka. I mamy 3:3
82' Centra Ilicia głową Carlos Daniel nad bramką
 W Lublinie też szalony mecz bo Motor już remisuje z Radunią 2:2
83' Marcinho ale do nikogo. Od autu Wisła
84'  Wawszczyk za Lisowskiego
85' Ilić uderza głową Wichotwski i tylko róg
 Zamieszanie pod bramką Pogoni, ale łapie piłkę Misztal
 Cały stadion na stojąco i głośny doping dla Pogoni
86'  Carlos Daniel
 Trochim z rzutu wolnego nad bramką Owczarzaka
87'  Sinior za Trochima
88' Jeszcze w ataku wiślacy. Może teraz??
 Nie udało się ale piłka nadal dla Wisły
90' Uderzenie Ilicia nad bramką
90' +4
90+1' Drozdowicz w boczną siatkę!!!
90+2' Jeszcze rzut wolny dla Pogoni
 Centra Kozłowskiego niecelna. Od bramki Owczarzak
90+4' Wiech w aut
90+5'  Koniec spotkania
 No cóż gospodarze mogą się cieszyć my na pewno nie!!. Wiślacy prowadzili w Siedlcach już 3:0 i powinni zgarnąć 3 oczka. Niestety nie udało się i do domu wracamy z jednym punktem, który na pewno może cieszyć miejscowych
 Bohaterem Pogoni na pewno Rafał Misztal, który uratował w kilku sytuacjach swój zespół
 No cóż niestety nie udało się odczarować stadionu w Siedlcach.